gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

erkek ve kadın duası..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

EVLi ERKEK DUASI Allahım...
    Karımı her türlü tehlikeden koru,gerekirse ben
    tehlikeye atlayayım.Onu hic yorma,gerekirse ben yorulayım
    O çalismasın,ben çalışayım
    O hasta olmasin,ben olayım...
    Allahım o aldatmasın,ben aldatayım
    Benim güzel karım dul kalmasın,ben kalayım...

EVLi KADIN DUASI

Allahım lütfen bana;
    Deniz kadar etkileyici bakişlari olan ve yakışıklı (Aliye),
    Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Aşk),
    Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masalı),
    Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi),
    Cem kadar sadık ve eğlenceli (Avrupa Yakasi),
    Polat kadar güçlü (Kurtlar Vadisi)
    Mithat kadar becerikli (Sahra) ve
    Niko kadar fedakar ve kararlı (Yabancı Damat)
    biriyle tanişma firsatı ver.
    Ver de, evdekini kapıya koyabilmek için yeterince
    cesaretim olsun. Yoksa televizyon karşısında
    ihtiyarlamaya devam edeceğim!

erkek ve kadın duası.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Denklemlerle kadın ve erkek

Denklemlerle kadın ve erkek

AŞK ARİTMETİGİ * Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk * Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki * Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilik * Aptal erkek + Aptal kadın = hamilelik OFIS ARİTMETİGİ * Akıllı patron + Akıllı eleman = kar * Akıllı patron + Aptal eleman = üretim * Aptal patron + Akıllı eleman = terfi * Aptal patron + Aptal eleman = fazla mesai ALISVERIS ARİTMETİGİ * Bir erkek kendisine...
  2. kadın ve erkek denklemi

kadın ve erkek denklemi

AŞK ARİTMETİGİ * Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk * Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki * Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilik * Aptal erkek + Aptal kadın = hamilelik OFIS ARİTMETİGİ * Akıllı patron + Akıllı eleman = kar * Akıllı patron + Aptal eleman = üretim * Aptal patron + Akıllı eleman = terfi * Aptal patron + Aptal eleman = fazla mesai ALISVERIS ARİTMETİGİ * Bir erkek kendisine...
  3. Kadin-Erkek ve Evlilik

Kadin-Erkek ve Evlilik

en çok boşanan burç en çok boşanan burçlar Devlet İstatistik Enstitüsü tarafından 2006 yılında yapılan Evlilik araştırması, kadınların ve erkeklerin evlenecekleri kişinin hangi özelliklere sahip olması gerektiği sorusuna açıklık getiriyor. Buna göre evlilik yaşı 18-24 aralığında değişirken, bireyler evlilik kararını hala ailelerinin onayıyla yapıyor. Evlenme yaşı 18-24 DİE verilerine göre...
  4. Kadın ve Erkekte Aşk

Kadın ve Erkekte Aşk

. Başından büyük bir aşk geçmemiş her kadın için bu bir eksikliktir; başından büyük bir aşk geçmiş her erkek için ise bu bi fazlalıktır. Erkeğin hayatında belki bir aşka yer vardır. Kadının ise aşkında belki bir hayata... Erkekler deli gibi aşık olurlar, zamanla akıllanırlar. Kadınlar ise Akıllı gibi aşık olurlar, zamanla delilirler. Aşk, kadını ve erkeği farklı etkiler. Aşık olan...
  5. Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası :D:D EVLi KADIN DUASI Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar Vadisi) Mithat kadar becerikli...

Sayfayı Paylaş