gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Erkek zekası

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkek zekası
    bbböööğğğgggkkk..iğrenc tek kelımeyle...

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkek zekası

:hhh::hhh::hhh:ay super bir fikir miden dayanirsa

Erkek zekası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karıncaların müthiş zekası

Karıncaların müthiş zekası

"Eciton burchellii" türü karıncalar, yiyecek taşıyan işçilerin yuvaya rahatça dönebilmelerini sağlamak için yol üstündeki çukurları kendi gövdeleriyle dolduruyor. "Hayvan Davranışı" adlı ihtisas dergisinin son sayısında yayınlanan araştırma, kolonideki bazı karıncaların, yoldaki çukurları kendi bedenlerini kullanarak doldurmayı görev edindiğini gösterdi. İngiliz Bristol...
  2. İş Zekası (Business Intelligence)

İş Zekası (Business Intelligence)

Günümüzde işletmeler için kullanılabilir bilgi çok önemli bir değerdir. 21. yüzyıl ekonomisinin rekabetçi ortamında, firmaların sürdürülebilir rekabet avantajı sağlayabilmeleri için bilginin gücünü daha etkin bir şekilde kullanabilmeleri gerekir. Kurumların bilgiyi kullanma çabalarında ulaşılan son aşama, iş zekâsı uygulamalarıdır. İş zekâsına küçük-büyük tüm işletmelerin ihtiyacı vardır ve iş...
  3. Yüksek Arazi Zekası

Yüksek Arazi Zekası

X-Trail’in CVT şanzımanlı benzinli versiyonuyla hem asfaltta hem arazide rahat ettik. Lafın kısası; Nissan’ın geliştirdiği All Mode 4x4i sistemiyle “her yol Paris!”. Avrupa’da başarılı satış rakamlarına ulaşan ve hatta bazı ülkelerde satın almak isteyenlerin haftalarca sıra beklediği Qashqai platformu üzerine geliştirilen Nissan X-Trail, Japonya’da üretiliyor. Görünümüyle şehirli bir araç...
  4. __biz kadınların zekası buyrun __

__biz kadınların zekası buyrun __

bi alkışta ben alayım lütfen hadin bekliyom :piha: 10 erkek 1 kadın, 11 kişi bir helikopterden sarkan halata asılıdırlar., 10 erkek ve bir kadın. ip herkesi taşıyacak kadar güçlü, olmadığı için içlerinden birinin ipi bırakması gerektiğine karar, verirler. Yoksa hep beraber düşecektirler. Bu kişinin kim olacağına, kara veremezler ama o anda kadın çok etkileyici bir konuşma yapar.,...
  5. Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!)

Kadın zekası (Kadınlardan korkun!) Ekrem işten çıkmadan önce karısını evden arar; -Tatlım , patron bir kaç arkadaşıyla beraber komsu vilayetteki büyük gölde balık avlamaya gidecek, benim de gelmemi istiyor. Bu hafta sonunu orada geçireceğiz. Bu benim terfi almam için iyi bir fırsat. Benim için yeteri kadar giysi ve olta takım çantamı hazırlarmısın? Direk ofisten çıkacagız ve geçerken...

Sayfayı Paylaş