Erkekim Benim!

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
Erkekim Benim!
Merhaba Melekler gerçek AŞK'ı bulmaya hazırmısınız????

erkekler-6177.jpg

Minik bir tebessüm,tatlı bir sohbetin,sıcacık bir bakışın ardından'ARADIĞIM AŞKI ACABA ONDA BULABİLİRMİYİM?'diye kendine sormaktan yorgun mu düştün?
Karşına çıkan her erkeğe potansiyel beyaz atlı prens muamelesi mi yapar oldun?yüreğini daha fazla yormadan bu yazılanlara kulak ver :)

Gerçek Aşkın ipuçları

Herşeyden önce 'sana aşığım' dedi diye bu doğru söylediği anlamına gelmez.Bazı erkekler gerçekten sırf konuşmak için konuşabiliyorlar.sözler elbette önemli..ama esas sana olan davranışları ve bakışları hissettiklerinin aynasıdır :')

-Seni ne kadar önemsiyor?
-Onun hayatındaki öncelikler listesinde kaçıncı sıradasın?
-Seninle bir saat daha fazla görüşebilmek için matematik sınavına çalışmaktan feragat ediyormu?Ya da en sevdiği Tv programını izlemekten gözü kapalı vazgeçiyormu?
-Çok basit bir konuyla ilgili bile olsa,geleceğe yönelik planlarına senide dahil ediyormu?Mesela vizyona girecek olan yeni bir filmden bahsederken'bu filme beraber gidermiyiz' diyormu?
-Erkek arkadaşlarından çok seninle buluşup plan yapıyormu?seni arkadaşlarına tercih ediyormu?
-Onda kendini görebiliyormusun?
-Senin bile kendinde sevmediğin tahammül edemediğin yönünü o beğeniyormu?
-Onunlayken rahatmısın?
-Canın nasıl isterse öyle konuşabiliyormusun?
-Beraberken birbirinizi çocuk gibi hissediyormusunuz?
-sırf sen istediğin için zararlı alışkanlıklardan ve kötü arkadaşlardan vazgeçebiliyormu??

En önemli ipucu Hislerin!
Ortada hiçbirşey olmasa bile hislerin sana yol gösterebilir :)

SeViYoRum onu hemde çok onda kendimi görüyorum onsuz yapamıyorum aramadan geldi girdi hayatıma davetsiz o yuzden sağlam belkıde ılışkımız yürüsün dewam etsin yada beni sewsin diye hiç birsey yapmadım.. o beni böyle en doğal en salaş halimle sewdi... allahım herkeze böyle bir sewgi nasip etsin..

hayatımın erkekini buldun çok seviyorumm aşkomuuu:)biricik goncam

Ben hayatımın erkeğini buldum çok mutluyum hiçte sorunum yok mükemmel bir eşe sahibim.Rabbim bütün kadınları mutlu etsin inşallah

Geri