gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

erkekler acı çekmez çektirir

Konu, 'Fan Club' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

erkeğe acı çektirmek aşk neden acı çektirir Neden hep neden diyorum biz kadınlar dünyaya acı çekmek için mi geldik neden erkekler herşeyin sefasını sürüyor....
    analiz ettim erkeklerin midesiz olduğunu herkes bilir.. burada biraz erkekleri yarin dibine vuracağım belkide........ ama hak edenler için tabii...

şu hayatta herkesin bir aşk hikayesi var elbette.. pekii birini unutmadan neden bi başkasına sarılırlar?? yada sonra neden o kişiye geri dönemk isterler.... oyuncak mı bu iş yada kadınları emzik gibi mi görüyorlar kendilerini geçici olarak avutmak için......

evet sevgili melek arkadaşlarım böyle bir konu açtım şuanki içeerisinde bulunduğum duygu ve düşünvelerden sizlerinde düşüncelerini yaşadıklarını paylaşmasını istiyorum....... paylaşalım anlatalım rahatlayalım...

Nefret Ediyorum Erkeklerdennn:sinir:

kırmızı ile yazdıklarım anakonudur aslında anlatmak istediğim... paylaşalım anlatalım içimizi dökelim.....

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkekler acı çekmez çektirir
    nefret edioz ama seviyoruz da ..bizde cok garip varlıklarız be kuzen..

3. serden

serden Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

önce nefret ediyoruz sonra tekrar aşık oluyoruz. Ne biçim iş bu bu böle anlamadım gitti.

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

bizz değil yaa onlar da çok ilginç karşı cinsine bize çektirmeye bayılıyolar

erkekler acı çekmez çektirir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin Çekmez kimdir

Metin Çekmez kimdir

metin çekmez kimdir metin çekmez hayatı metin çekmez kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri "Binbir Gece" adlı dizide başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplayan usta oyuncu Metin Çekmez hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. (d. 26 Temmuz 1945 - İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Özel Gazetecilik mezunu olan sanatçı, 1962...
  2. Dinçer çekmez hayatını kaybetti

Dinçer çekmez hayatını kaybetti

DİNÇER ÇEKMEZ HAYATINI KAYBETTİ Sinema ve tiyatro oyuncusu Dinçer Çekmez, dün saat 16.00 sıralarında İstanbul’da hayatını kaybetti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları da internet sayfasından yaptığı açıklamada, Dinçer Çekmez’in hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduklarını belirtti. 73 yaşında vefat eden Çekmez, 1970’li yıllarda rol aldığı komedi filmleriyle tanınıyordu....
  3. Dinçer çekmez kimdir

Dinçer çekmez kimdir

Magazin - 13 Mart 2013 07:42 Sinema ve tiyatro oyuncusu Dinçer Çekmez, dün saat 16.00 sıralarında İstanbul’da hayatını kaybetti. Dinçer Çekmez kimdir? 1 Ocak 1940 yılında doğan Dinçer Çekmez, Özellikle Kemal Sunal'la birlikte oynadığı Şark Bülbülü, Tarzan Rıfkı, İnek Şaban, Şaban Askerde, Süt Kardeşler, Şabanoğlu Şaban,Atla Gel Şaban gibi film ve TV dizilerinde aldığı rollerle meşhurdur....

Sayfayı Paylaş