gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Erkekler bana yanlış yapamaz’

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YEŞİLÇAM ENTERESAN BİR FİLM KAZANIYOR. İLK TÜRK WESTERN-KOMEDİ FİLMİ 'ÖLDÜR ONU'NUN ÇEKİMLERİ ÇATALCA’DA TAMAMLANDI.

Filmde usta isimlerin yanı sıra seksi şarkıcı Şimal Gökçe de rol alıyor. Seksi bir kovgirl'ü oynayan Şimal, ilk kez silah kullandığını söylerken, 'Tehlikeli bir alet ama ben de tehlikeli bir kadınım. Kullanmayı bilmiyorum ama özellikle bana yanlış yapan erkeği vurmaktan çekinmem' dedi.

Erkekler bana yanlış yapamaz’ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Sen Bana Yanlış Yaptın

Hakan Altun - Sen Bana Yanlış Yaptın

Bir sabah uyandım Sen yoktun yanımda Aradım her yerde Dönmüştüm çılgına Nasıl yaptın bunu bana Nasıl beni terk edersin Korkmazmısın hiç allahtan Sızmamaz mı yüreğim Ölümüne seven bendim Hayatımı veren bendim Değerini sen bilmedin Aşkımıza ihanet ettin Ansızın çekip giden sensin Sen bana yanlış yaptın
  2. Ba Erkek İsimleri

Ba Erkek İsimleri

eski osmanlı isimleri eski türk erkek isimleri osmanlı erkek türk hükümdar Baba: kendi dölünden çocuğu olan erkek birinci dereceden erkek akraba koruyucu, velinimet saygı ifadesi olarak yaşlılara verilen unvan ecdad, ata tekke büyüğü Babaç: kümes hayvanı erkek ve en yaşlı olanı Babacan: cana yakın Babalilo: Babayiğit: yürekli Babür: hindistan' da yaşayan bir tür kaplan babür...
  3. Erkekler hakkında bildiğimiz 8 yanlış!

Erkekler hakkında bildiğimiz 8 yanlış!

erkekler nasıl öpüşmekten hoşlanır erkeklerin hoşlanma belirtileri erkekler nasıl saçlardan hoşlanır erkeğin hoşlanma belirtileri erkeklerin nedir Erkeklere haksızlık ediyoruz! Erkekler hakkında bildiklerimiz: Seksi sevdikleri, seksten sonra sarılmayı unuttukları, manken gibi vücuda sahip olan kadınları arzuladıkları, duygularını göstermekten nefret ettikleri gibi uzayıp gider. Biz...
  4. Yanlış erkek seçen kadınlar

Yanlış erkek seçen kadınlar

Sevgili melekler elbette ki hayatımız da yapmış olduğumuz bazı yanlışlar var ama yaptığımız bu yanlışlardan en büyüğü sevdiğimiz insan eşimi yada sevgilimizse işte o an bittiğimiz andır.Yanlış seçimler yanlış tercihler yanlış hayatlar böyle şeyler başıma geldiğinde hemen kadere bağlarız.Aslında bunun kaderi kendi ellerimizde.İşte bizler için bizi düşünen biri güzel bir yazı yazmış.Bende çok...
  5. Erkek kısırlığında doğru bilinen yanlışlar

Erkek kısırlığında doğru bilinen yanlışlar

Erkek infertilitesi de toplumumuzun tabularından. Ne yazık ki çok konuşulamıyor , merak edilenler sorulamıyor .İşte erkek kısırlığı hakkında doğru bildiğimiz yanlışlar Erkek kısırlık oranı her geçen gün artıyor Erkek kısırlık oranının artığını gösteren elimizde kesin kayıtlar yok . Fakat hasta sayısında bir artma olduğu doğru,geçmişte bunlar çok ulu orta konuşulmaz ,kısırlık şikayeti olan...

Sayfayı Paylaş