Erkekler bizleri böyle kaybediyorlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Erkekler bizleri böyle kaybediyorlar
Bu sabah gazeteyi okurken karşılaştım arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istedim. İngiliz The sun gazetesi, kadın okuyucuların fikirlerinden yola çıkarak " Kız arkadaş nasıl kaybedilir?" konusu üzerine 10 madde derleleyip internet sitesinde yayımladı. İşte erkeklerin yapmaması gerekenler arkadaşlarm. Bu arada bunlardan dolayı hiç kız arkadaş edinemiyorlar haberleri bile yok yazık. E artık haberleri olsun :D:D

trans.gif

KÖTÜ YEMEK YEME
yemek-yemek-7802.jpg

Ağzında yemek varken konuşan erkeğe hiçbir kadın yanamamaz.
TEMBELLİK
tembelerkek-6079.jpg

Kadınlar her şeyi affeder ama kirli pantolonlarını kaldırmaya üşenen erkekleri ve tembel olanları asla !
SİGARA
sigara6ai-8065.jpg

Bir " Kül tablasını" hiç bir kadın öpmek istemez dimi :) Anladınız siz onu
KISKANÇLIK
Bir kadına sürekli nerede olduğunu soran bir erkek, sinir bozmaktan başka bir işe yaramaz arkadaşlarım.
ÇOCUK SAHBİ ERKEK
cocuklubaba-3847.jpg

Çocuk sahibi olan erkekler bağzı kadınlar için sadece " sıkıntı " anlamını taşır.
KÖTÜ HİJYEN
dislere-bak-be-3464.jpg

Dişini fırçalamayan yada kirli tırnaklara sahip erkek baştan kaybeder.
ÇOK KILLI OLMAK
killi-erkek-5126.jpg

Maymun kadar kıllı olmak her zaman için iici bir unsur teşkil eder. Ve bırakılma sebebi olarak gösterilebilir
BİLGİSAYAR HASTALIĞI
bilgisayar-manyagi-3786.jpg

Oyun bağımlısı erkek, sevgilisine zaman ayırma konusunda bereciksiz olduğundan dolayı ASLA tercih edilemez.
KÜLTÜR
kufurlu-erkek-3077.jpg

Bir erkeğin her iki kelimesinden biri küfür ise bu durum kadınların asla hoşuna gitmez arkadaşlarım.
PASAKLI ERKEK
pasakli-erkek-9128.jpg

Hiçbir kadın, partnerinin pasaklı bir adam olmasına dayanamaz.
İşte meleklerim kadınların asla ok demediği erkeği bir kalemde silip attığı şeyler bunlar :)

Yahu tespiti ben yapmadım, hep tespit edip hem hemcinslerimi yakmamda tespit etmişler ben sadece paylaştım aaaa :D

Geri