gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler bizleri böyle kaybediyorlar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu sabah gazeteyi okurken karşılaştım arkadaşlarım sizlerle paylaşmak istedim. İngiliz The sun gazetesi, kadın okuyucuların fikirlerinden yola çıkarak " Kız arkadaş nasıl kaybedilir?" konusu üzerine 10 madde derleleyip internet sitesinde yayımladı. İşte erkeklerin yapmaması gerekenler arkadaşlarm. Bu arada bunlardan dolayı hiç kız arkadaş edinemiyorlar haberleri bile yok yazık. E artık haberleri olsun :D:D
    KÖTÜ YEMEK YEME
    Ağzında yemek varken konuşan erkeğe hiçbir kadın yanamamaz.
    TEMBELLİK
    Kadınlar her şeyi affeder ama kirli pantolonlarını kaldırmaya üşenen erkekleri ve tembel olanları asla !
    SİGARA
    Bir " Kül tablasını" hiç bir kadın öpmek istemez dimi :) Anladınız siz onu
    KISKANÇLIK
    Bir kadına sürekli nerede olduğunu soran bir erkek, sinir bozmaktan başka bir işe yaramaz arkadaşlarım.
    ÇOCUK SAHBİ ERKEK
    Çocuk sahibi olan erkekler bağzı kadınlar için sadece " sıkıntı " anlamını taşır.
    KÖTÜ HİJYEN
    Dişini fırçalamayan yada kirli tırnaklara sahip erkek baştan kaybeder.
    ÇOK KILLI OLMAK
    Maymun kadar kıllı olmak her zaman için iici bir unsur teşkil eder. Ve bırakılma sebebi olarak gösterilebilir
    BİLGİSAYAR HASTALIĞI
    Oyun bağımlısı erkek, sevgilisine zaman ayırma konusunda bereciksiz olduğundan dolayı ASLA tercih edilemez.
    KÜLTÜR
    Bir erkeğin her iki kelimesinden biri küfür ise bu durum kadınların asla hoşuna gitmez arkadaşlarım.
    PASAKLI ERKEK
    Hiçbir kadın, partnerinin pasaklı bir adam olmasına dayanamaz.
    İşte meleklerim kadınların asla ok demediği erkeği bir kalemde silip attığı şeyler bunlar :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok doğru şeylermiş hem de :D:D Paylaşım için tşkler Sadmin'im :)

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    adminim bu özelliklerin cogu turk erkeginde var zaten genelde:D:D

4. SUDEMİR

SUDEMİR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mehmet günsürr her hali ile kabulumdurrr :D

5. Semaa

Semaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok komik resimlerr.. haha

6. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok dogru, katiliyorum, böyle erkekler sadece tiksinti veriyor bana.... tesekkürler sadminim paylasimin icin...

7. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten doğru tespit adminim :D :D

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu tespiti ben yapmadım, hep tespit edip hem hemcinslerimi yakmamda tespit etmişler ben sadece paylaştım aaaa :D

9. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    gerçektende kadınların tiksineceği erkek tipleri ıyyyyy erkekler böyle oldukça kaybetmeye mahkumlar ..........

Erkekler bizleri böyle kaybediyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sila - Bizde böyle bundan sonra

Sila - Bizde böyle bundan sonra

bizde böyle bundan sonra sıla bizde böyle sıla bundan sonra Soldan kalktım bu sabah olamazmı Terslendim bakkala çakkala olamaz mı Kudurttular belki beter oldum Hiç uyutmadı belki hayatımın sen gerçegi Tek taraflı olurmu yani bu işler Yüzde elli haksızlık payın Hababam dürter Yok rahar uyku Mecbur kalkıp yakıcan bir sigara Koyucan takkeyi tam ortaya Kendine güvenen şöyle gelsin...
  2. biz babadan böyle gördük

biz babadan böyle gördük

Bİz Babadan BÖyle GÖrdÜk Yazan Yusuf YEŞİLKAYA Seksen yaşındaki babam, gençlik yıllarını, rahmetli annemle birlikte yaşadığı acı tatlı anılarını ve memleket havadislerini anlatırken gözleri uzaklara dalıveriyor, bazen gözyaşlarına hâkim olamıyor. Söze başlarken, giriş bölümü asla değişmiyor: — Bizim zamanımızda… Babam seksen yaşında ve bahsettiği konular en az kırk elli senelik havadis...
  3. Melekler, Erkeklerin bizden ricasıymış (ya biz neymişiz böyle)

Melekler, Erkeklerin bizden ricasıymış (ya biz neymişiz böyle)

kadınız biz melek değil Erkeklerin kadınlardan ricasidir:** * · 8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz, bir doktora gidin. · Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. · Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda bir saniye bile durmayiz... · Bir probleminiz oldugunda...
  4. Eh biz böyleyiz iste

Eh biz böyleyiz iste

Neden bozulan otobusun yolculari bizim otobusumuze aktarildiginda onlara multeciymisler gibi bakariz? - Neden lokantalarda, "Sabahlari sicak corba bulunur" yazar? Corba aslinda soguk mu icilir, sicak corba bir farklilik midir? - Neden otobuste falan insanlar bir siren sesi duyunca toplu halde sesin geldigi yere bakarlar? Giden aracin ambulans, itfaiye ya da polis araci oldugunu...
  5. Bizim söförler böyle kaza yapar

Bizim söförler böyle kaza yapar

Birgün arkadasla öyle sersem sersem yürüyoruz. Bir anda yanimizdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladi' filan demeye kalmadan,minibüs kafadan elektrik diregine bindirdi. Hemen kostuk, yardim edelim diye. Minibüse ulastigimizda manzara suydu. Yolcularin kiminin kasi açilmis, kiminin dudagi patlamis... Dagilmis vaziyetteler yani. Ama bir tuhaflik var. Çünkü o hallerine ragmen,...

Sayfayı Paylaş