gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Biz bu kadınlardan ne istiyorlar bilmiyorum ki bu erkekler yokmu mu erkekler bakın şimdide ne diyolar bize 1_Erkek,silahlari buldu,avlanmayi icat etti.

2_Kadin,avciligi buldu,kürkü icat etti!

3_Erkek,renkleri buldu,boyamayi icat etti..

4_Kadin,boyamayi buldu,makyaji icat etti!

5_Erkek,konusmayi buldu,sohbeti icat etti..

6_Kadin,sohbeti buldu,dedikoduyu icat etti!

7_Erkek,tarimi buldu yemegi icat etti..

8_Kadin,yemegi buldu,diyeti icat etti!

9_Erkek,dostlugu buldu,aski icat etti..

10_Kadin,aski buldu,evliligi icat etti!

11_Erkek,kadini buldu,seksi icat etti..

12_Kadin seksi buldu,bas agrisini icat etti!

13_Erkek,ticareti buldu,parayi icat etti..

14_Kadin,parayi buldu ve bundan sonrasi tam bir felaket!

Türkiye battı

Erkekler buldu Kadınlar ne yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler kadınları neden dövüyor?

Erkekler kadınları neden dövüyor?

Erkekler kadınları neden dövüyor? Eskişehir’de düzenlenen bir toplantıda kadına yönelik şiddetin nedenleri ele alındı. erkeklerin kadınlara şiddet uygulama nedenlerini şöyle sıraladı: “Kadınların yüzde 29.1’erkeğin sözlerine karşılık verme, yüzde 27’si lüzumsuz para harcama, yüzde 23.2’si çocukları ihmal etme, yüzde 16.3’ü cinsel ilişkiye hayır deme ve yüzde 5.8’i de yemeği yakma gibi...
  2. Erkekler Kadınlardan Ne Bekler ?

Erkekler Kadınlardan Ne Bekler ?

Bir erkek neyi bekler? Gerçek 1' kadın bekler, annesinin besledigi gibi onu besleyen, Evini temiz,pak ve sıcak tutan, Dır dır nedir bilmeyen, Paranın kıymetini bilip alışveriş etmeyen, Bütün gün çalısıp, Bütün gece dans edebilien, Ve asla HAYIR! demeyen, Asla Başı Ağrımayan; Ve Her Zaman Tedbirli, Yalnız Kendisini sevecek, Ve Şımartacak Bir Kadın. Bekler... ve çok bekLerLeR
  3. Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Kadınlar bir şey anlatırken laflar erkeğin bir kulağından girip diğerinden çıkar.. Acaba kadın sesi ile erkek kulağı arasında bir tonal fark mı var? Ya da frekanslar tutmaz da erkek kadının dediğini anlamaz mı? Sevgiliniz durmadan 'neden beni hiç dinlemiyorsun? ' gibi laflar ediyorsa bu konuyu değerlendirme zamanı gelmiş demektir.. Gectiğimiz yıl İngiltere'deki Sheffield Üniversitesi...
  4. Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

İlişkilerde çoğu zamanlar iletişimde kopukluklar yaşanır.Anlamak ve anlatmakta gittikçe zorlaşır,bu yüzden istenmeyen sebebler ortaya çıkar.Öncelikle karşı tarafı anlamaya çalışmak gerekir.Doğru adımlar atılarak ihtiyacınız olan sevgiyi kazanabilirsiniz. Erkeğiniz sizi neden sevmeli ve neden bağlanmalı? Sevgisini göstermiyorsa şüpheler oluşur. Bir çok kişiye sorulsa “beni sevse anlardım”...
  5. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...

Sayfayı Paylaş