gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

erkekler bunları söyleyecek ha!hıhh güleyim bariii:)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1: Maç önemli degil diziyi seyredelim, 2: Birlikte alışverişe çıkmayi özledim, 3: Aldatmak çok saçma,
    4: Sadece salata yiyecegim,
    5: Galiba yanlış yola saptım bilen birine soralım,
    6: Ayaktayken sana da bir çay koyayım,
    7: Karar veremiyorsan 2 ayakabıyı da alalım,
    8: Seninle sohbet etmek varken kahvaltıda neden gazete okuyayım?

erkekler bunları söyleyecek ha!hıhh güleyim bariii:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlar pasta değil ha yemeye kalkmayın

bunlar pasta değil ha yemeye kalkmayın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ha Erkek İsimleri

Ha Erkek İsimleri

ha ile başlayan isimler hanlı isimler hanlı erkek isimleri sonu han ile biten erkek isimleri sonu ha biten Habeşi: habeşler gibi derisinin rengi çok koyu esmer olan kimse habeşi ırkına mensup Habib: sevgili, dost Habibullah: Allah' ın sevgilisi hz. peygamber Habil: havva ile adem' in ikinci oğlu Habir: taze, haberli, bilgili, agah, vakıf cenab-ı hak Haccac: delil ikame eden delille...
  3. bunlar gül kokan hareketler...

bunlar gül kokan hareketler...

aşkkkk kokusuuuuuuuu...aşkkk kokuyor buram buram... dünyanın tek cennet kokulu çiçeği...bu güller sizin için meleklerrr...

Sayfayı Paylaş