gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler de Bal Gibi Ağlar !

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu ağlayan erkeklerin resimleri hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Nilüfer her ne kadar ''Erkekler ağlamaz, sil gözyaşlarını..'' dese de erkekler de bal gibi ağlar. Onların da duyguları, zaafiyetleri olduğuna göre bu gayet doğal bir durum. Ancak ne yazık ki toplumumuzda ki '' Ne ağlıyorsun kadın gibi ! '' lafını yemekten korkan erkekler hislerini göstermemek, acılarını içlerine akıtmak zorunda kalırlar. Oysa gülmek kadar ağlamak ta son derece rahatlatıcı, gevşetici, olağan tepkilerdir.
    Her ne kadar Türk erkekleri ağlamamaya yeminli de olsalar, bakın yabancı damatlar gelinlerini gördüklerinde nasıl da gözyaşlarına boğuluyorlar :D:D

Erkekler de Bal Gibi Ağlar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler..............gİbİdİr

Erkekler..............gİbİdİr

Erkekler yeni doğmuş bebek gibidir:D İlk başta çok şirin görünürler ama sonra altını temizlemekte n sıkılırsınız Erkekler kahve gibidir:D En iyileri zengin ve sıcaktır sizi akşama kadar uyutmaya bilir Erkekler şilte gibidir:DEninde sonunda en iyileri bile deforme olur Erkekler iş makinaları gibidir:D Çok gürültü yaparlar ama çalıştırmaları zordur Erkekler Brezilya dizileri gibidir:D...
  2. Esra Balamir_ Bal Gibi

Esra Balamir_ Bal Gibi

Seni doğduğuna Beni tanıdığına pişman edeceğim Sana kalbimi de aşkımı da düşman edeceğim Sana bi parça bile güvenim yok Hak ver bana Gözümde şu kadar değerin yok inan buna Deli miyim sanıyorsun bal gibi yanılıyorsun İstemiyordun ya benden kurtuluyorsun Seni doğduğuna Beni tanıdığına pişman edeceğim Sana kalbimi de aşkımı da düşman edeceğim Söz – Müzik : Sude Demir
  3. Nalan - Bal Gibi Biliyorsun

Nalan - Bal Gibi Biliyorsun

Sen aşk nedir bilmiyorsan Gönlüne sor söylesin Benim için çarpıyorsa kalbin benimlesin Ömür boyu bu hayatı paylaşalım seninle Diyemedim diyemedim sen gittin ellere Sensizlikten korkuyorum nerelerdesin sevgilim Sana hapsettim aşkımı, haytımı Bal gibi biliyorsun
  4. Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Erkekler .... gibidir...

Erkekler .... gibidir...

Erkekler ...... gibidir:deli::deli::deli: Erkekler ...... gibidir Erkekler yeni doğmuş bebek gibidirler. İlk başta çok şirin görünürler, ama bir süre sonra altlarını değiştirmekten sıkılırsınız. Erkekler kahve gibidirler. En iyileri zengin ve sıcaktır ve sizi bütün gece ayakta tutabilir. Erkekler bilgisayar gibidirler. Anlaşılmaları kolay değildir ancak hiçbir zaman yeterli hafızaya sahip...

Sayfayı Paylaş