gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler de doğum yapacak..

Konu, 'Erkek Sağlığı' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Erkekler de doğum yapacak Alman sosyolog, bugünün ve geleceğin cinselliği konusunda oluşan düşünceleri bir kitapta topladı… 13 Mart 2007 Salı 21:00
    Alman sosyolog Klaus Fieseler, c**nsellik uzmanları, sokaktan insanlar ve psikologlarla yaptığı röportajlardan oluşan kitabında mitlerin temelini araştırmaya çalıştı. Gelecek konusunda düşüncelere göre, 2020′de zenginler gen teknolojisi sayesinde üretilen “ek cinsel organ” taktırabilecek. Ya da sanal **** olanakları daha da genişletilecek ve bilgisayarlardaki simülasyon araçlarıyla “gerçek” seksten farkı olmayan duygular yaratılacak. Hatta bilgisayardan bağımsız olabilmek için insanlar beyinlerine “orgazm çipleri” taktıracaklar.
    Yüzyıllardır konuşulan bir soruya da yanıt veriliyor:
    Erkekler de doğuracak. Bunun için karın bölgesine rahim yerleştirmek yeterli olacak.

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Erkekler de doğum yapacak..
    yok artık canım buda çok ileri gidiyor bence paylaşım için saol canım

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Erkekler de doğum yapacak..

valla bunlarda varya anneliğimizin kadınlığımızın kutsallığınadamı el sürecekler allah allah yaa eline sağlık canım.

Erkekler de doğum yapacak.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

doğum yapacak bayan öğretmenlerin dikkatine

öğretmenlerin doğum izni öğretmenlerin doğum izni yönetmeliği süt yönetmeliği öğretmenlerde 2010 size öğretmenlerin doğum izinleriyle ilgili bulduğum tüm mevzuat yönetmelik ve izinleri paslıyorum. :) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun konuya ilişkin 104 ve 108'inci maddeleri Doğum Sebebiyle Verilecek Mazeret İzni: Madde 104- A) Memura doğum yapmasından önce 8 hafta ve doğum yaptığı...
  2. 2012 aralıkta doğum yapacaklar

2012 aralıkta doğum yapacaklar

merhaba arkadaşlar.10haftalık hamileyim.heyecanlıyım tabiki...görüşlerimizi tecrübelerimizi burda paylaşalım olmazmı???anne adaylarını bekliyorum...:bebem:
  3. doğumu nerede yapacaksınız?

doğumu nerede yapacaksınız?

doğum yöntemleri normal doğum arkadaşlar selam; doğumu nerede gerçekleştiriceksiniz karar verdinizmi? ben kozyatağı central da yaptım ve çok memnun kaldım
  4. Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Gebe Meleklerimiz Doğumu Nerede Yapacaksınız ?

Sevgili gebe meleklerimiz, artık gün sayıyor, minik bebeğinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz, biliyoruz :) Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşaallah :) Sizden ricamız doğumu yapacağınız yerle ilgili bilgileri ve nedenlerini paylaşmanız. Zira bu bilgiler sizin oturduğunuz şehirlerde oturanlara da ışık tutacaktır, fikir olacaktır. :tik: Evet, kısmetse doğum...
  5. Meryem Uzerli Suda Doğum Yapacak!

Meryem Uzerli Suda Doğum Yapacak!

meryem uzerli, meryem uzerli haberleri, meryem uzerli bebeği Sevgili melekler, uzun bir süre magazin basınını meşgul eden Meryem Uzerli, bebeğini kucağına almak için gün saymaya başladı. 6.5 aylık hamile olan Meryem Uzerli Can Ateş'ten olan bebeğine kavuşacağı günü iple çekiyor. Almanya-Berlin'de yaşayan Meryem Uzerli kızını Şubat'ta su dolu bir havuzun içinde dünyaya getirmeye karar verdi.

Sayfayı Paylaş