gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler en çok neye kızar?

Konu, 'Kadınca' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bazen erkekler durup dururken sinirlenir ve sebebini bir türlü anlamayız...Şimdi size vereceğim ipuçları ile erkeklerin neden sinirlendiklerini kolayca anlayabileceksiniz :tik: [​IMG]

• Arkadaşlarının yanında azarlıyor tonda konuşmanızdan hoşlanmazlar.
    • Vitrinlere bakmanızdan, bakmakla da kalmayıp almayacağınız şeyi denemenizden hoşlanmazlar.
    • Onun yarattığı romantizme aynı dozda bir romantizm anlayışıyla cevap vermemenizden hoşlanmazlar.
    • Sizi yemeğe çıkarttıklarında "Diyet yapıyorum" demenizden hoşlanmazlar. "Para gitti" diye düşünürler.
    • Gündüz saatlerinde ağır makyaj yapmanızdan hoşlanmazlar.
    • Chat yapmanızdan hoşlanmazlar. Aynı paranoyak erkek kimliği burada da devreye girer.
    • Kahkaha atarken eliyle ağzını kapatan kızlardan hoşlanmazlar. Bir erkek için bir kadının ağız güzelliği önemlidir ama özgüven yüksekliği daha da önemlidir.
    • Gerçekten de sadece arkadaşlarınız olan erkeklerden bile hoşlanmazlar.
    • Gününüzün 10 saatini arkadaşlarınızla cepten mesajlaşarak geçirmenizden hoşlanmazlar. Dikkat edin, yüklü bir fatura gelirse en çok alay eden onlar olacaktır.....

Erkekler en çok neye kızar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler en çok neye para harcar???

Erkekler en çok neye para harcar???

Eşleriniz yada erkek arkadaşlarınız en çok neye para harcıyor?
  2. erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

erkeklerin en çok söylediği yalanlar!!!

Bu gece bir iş yemeği var. Çok güzelsin Evlencez senle, yeşil panjur olayına gircez! İlk kez bu yatağa seninle gircez! Sana hediye alcaktım ama geç çıktım işten Telefonun şarjı bitmiş ya! Arkadaşlarla sinamadaydık ondan kapatmıştım telefonu Ben asla yalan söylemem! Daha önce hiç böle hissetmedim Hiç senin gibisini görmedim.. İnanmıyorum bu kadar mükemmel olamassın İlişkiye ara verelim...
  3. Erkekler en çok neden utanır ???

Erkekler en çok neden utanır ???

erkekler neden utanır Meleklerim erkeklerin en çok hangi konuda utandığını biliyormusunuz bilmiyorsanız eğer gelip hep birlikte öğrenelim ona göre önlemlerimizi alalım :) :) Onların açıklamaktan çekindiği en önemli problem… Bir yanda kariyer yapma arzusu, diğer yanda kişisel ve ekonomik nedenler çiftlerin çocuk sahibi olma planlarını erteletiyor. Yaş ilerledikçe yumurta rezervinin ve...
  4. sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?

sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?

sizce bir erkek kızlarda en çok neye dikkat eder?
  5. Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar...

erkeklerin en cok soyledigi yalanlar, erkekler yalan, yalanci erkekler, yalanlar, konulari burada melekler Merhaba Melekler, Erkek Adam Yalan Söyler Mi? Hayatınıza aldığınız erkeğin size karşı ne kadar dürüst olduğunu biliyor musunuz?Evli olduğunuz yada evlenmeyi düşünebileceğiniz erkeğin size karşı dürüst mü yoksa yalancı mı olduğunu bilmeniz şart.Çünkü ilişkiler en önemli husus...

Sayfayı Paylaş