gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

erkekler hasta olan eşe bakmıyor...Hatta terk ediyor

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

ABD'de yapılan bir araştırmada, erkeklerin ağır hasta eşini terk etme olasılığının kadınlara göre 7 kat fazla olduğu ortaya çıktı.Aman hasta olmayalım...Ayağımızı sağlam basalım :dil:
    Daily Mail'in haberine göre, araştırmada, 500'ün üzerinde evli çiftin kanser veya MS gibi hayatı tehdit eden bir hastalık sürecindeki durumuna bakıldı.
    Bu süreçte, hasta kadın olduğunda evliliğin sona erme olasılığının daha fazla olduğu tespit edildi.
    Çiftlerden birinin MS hastası olduğu 23 boşanmadan 22'sinde hastanın kadın olduğu belirlendi. Evlilikleri sona ermiş 23 beyin tümörü hastasından 18'inin kadın olduğunun saptandığı araştırmada, diğer kanser türlerinin olduğu 14 boşanan çiftten hasta olanın 13'nün de kadın olduğu görüldü.

Washington Üniversitesinde yapılan araştırma sonucunda, kadının hasta olduğu evliliklerin yüzde 21'inin, erkeğin hasta olduğu evliliklerin ise sadece yüzde 3'ünün sona erdiği anlaşıldı.
    Araştırmada ayrıca, biten bir ilişkinin sağlık üzerindeki olumsuz etkisi de belirlendi. Eşinden ayrılmış hastaların daha çok hastanede kaldığı, daha fazla anti depresan kullandığı ve radyoterapi türünden zahmetli tedavi süreçlerini tamamlama ihtimallerinin daha az olduğu belirlendi.

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

nankör bu erkek milleti,Allah onların eline düşürmesin,aminnn :)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım
    ama istisnalar da vardır tabi

4. Ay_yüzlüm80

Ay_yüzlüm80 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya gercekten nankör ya bi hasta olalim yüzler konusmaalr degisir gider ALLAH düsürmesin ;-)

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu konu,diger konuyla ayni olmus.Erkekler istisnalar haric genelde vefasiz canim malesef.

6. terrada07

terrada07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede onlar kesinlikle nankorler..

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Erkek işte daha ne beklersiniz ki:)emeğine sağlık canım:)

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay eden bulurrr

9. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    erkek milleti işte. sıkıya gelemez öle. başı darda kaldımı kaçıverir.....

erkekler hasta olan eşe bakmıyor...Hatta terk ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ülkeyi terk ediyoruz...

Ülkeyi terk ediyoruz...

Ünlü sanatçı Haluk Bilginer eşi Aşkın Nur Yengi ve kızı Nazlı ile yeni yıla Londra'da girdi. Bilginer'in Londra aşkını bilmeyen yok. Zuhal Olcay ile evliliği sırasında Londra'nın en lüks semtlerinden Nothing Hill'den ev satın alan Bilginer boşandıktan sonra daireyi elden çıkardı. Daha büyük ve lüks bir ev alan ünlü sanatçı hayatında önemli değişiklikler yapacağını açıkladı. ALBÜMDEN...
  2. Seni icimde terk ediyorum

Seni icimde terk ediyorum

SENİ İÇİMDEN TERK EDİYORUM Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum Susmaktan yoruldum Kuşlar ve şarkılar, bu şehri terk edeli Efkar demliyorum gözlerimde yaşlarımı, yanağıma...
  3. Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Düğün Organizasyonunu Yaptı Eski Eşinin Nikah Şahidi Oldu Evet Melek'ler konu başlığımız oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici değil mi? :) Oryantel dansının ünlü isimlerinden Tanyeli, 2006 yılında boşandığı eşinin nikah şahitliğini ve düğün organizasyonunu yaptı Melek'lerim:) İşte eski eşinin nikah şahitliğini yapan ünlü arkadaşlarım; Ünlü oryantal Tanyeli, 2006 yılında...
  4. Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

Nilüfer İstanbul'u Terk Ediyor!

nilüfer haberleri, nilüfer hakkında, nilüfer şarkıları Sevgili melekler, kanser tedavisi sonrasında sağlığına kavuşan şarkıcı Nilüfer artık huzurlu bir hayat sürmek istiyor. Bunun için karikatürist sevgilisi Latif Demirci'nin tavsiyesiyle Marmaris'in Selimiye Köyü'ne giden ve buradan 750 bin TL'ye bir ev satın alan Milüfer, artık burada yaşayacak. Karikatürist sevgilisi Latif...

Sayfayı Paylaş