gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler hasta olursa...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler hasta olursa...

emegine saglık adminim

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

paylasim icin tskler.:)

4. *M3L3K*

*M3L3K* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel yaaa doğrumu acaba:D

5. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Bende canıma tak etmeden hastalığını umursamayanlardanım. Gerçi bize yakınma sırası gelmediği için ::))

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

normalde zaten çekilmiyorlar ama bide hasta olduklarında hiiiç çekilmiyorlar..emeğine sağlık adminim

Erkekler hasta olursa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diş çıkaran bebek daha çabuk hasta olur

diş çıkaran bebek daha çabuk hasta olur

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Cihan Berkarda, çocukların diş çıkarma döneminde daha çabuk hasta olabileceğine dikkat çekti. Diş çıkarma belirtileri ve şiddetinin bebekten bebeğe değiştiğini belirten, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Cihan Berkarda, "Bebeğin ateşi 38 dercenin üzerinde ve ishali varsa, diş çıkartma ile aynı anda başlamış farklı bir hastalığın belirtileri olabilir. Bebekler...
  2. erkekler mens olursa:)))‏

erkekler mens olursa:)))‏

osman abi sen hangisinden kullaniosun kanatli mi +erkek adam kanatli kullanmaz hasim! -aysel! +noldu hikmet -ben bu ay geciktim ya +ayy napicaz -abi herseye sinirleniyosun ya sen boyle degildin +ya kusura bakma murat ilk gunum be karnim agriyo -abi manyak misin niye beyaz tayt giydin +ne bilim hocam bunun reklamlarinda hep beyaz tayt giyiyolar -fethi abi aksama hali saha maci var...
  3. Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda...Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlıgı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çiplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini burusturmaya baslayalı kaç on yil oldu? Çevremde gördügüm kadınlardan bazılarının birtakim özelliklerini seçtim. Bunlara,...
  4. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  5. Neden hasta oluruz?

Neden hasta oluruz?

nasıl hasta olurum neden hastalanırız, neden hastalanıyoruz, neden hasta olunur, neden hasta oluruz, hastalık nedenleri Hastalanırız, kabul ama neden hastalanırız, nasıl hasta oluruz diye hiç düşündünüz mü Melek'ler? Ben düşündüm ve sizlerde şimdi düşündünüz diye açıklayıcı bilgiler getirdim size:D:D Evrende herşey enerjidir. Evrendeki herşeyin özü kuant dediğimiz enerji zerrecikleridir....

Sayfayı Paylaş