erkekler için 20 adımda çapkın flörtçü olmak

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
erkekler için 20 adımda çapkın flörtçü olmak
çapkın olmak cool erkek olmak popüler erkek cool olmanın yolları popüler
20 adımda profesyonel flörtcü ol!..

Kadınlarla ilişkilerinizde utangaç mısınız? Şimdi sizi hipnoza alıp, ruhunuzdan sizi playboya dönüşmekten alıkoyan tüm gereksiz duyguları çözüyoruz ve özgür kalıyorsunuz. Aramıza hoşgeldin playboy!

"Merhaba. Ben origami sanatını çok severim. Siz de sever misiniz?

Bakın bir kuş geçti. Yoksa Süpermen mi? Heh heh. Şaka yapmıştım zaten.

Ben 10 aylıkken konuşmaya başlamışım, biliyor musunuz? Çocukken anneme ’mamme’ dermişim.

Ne yapayım? Gideyim mi? Tamam gidiyorum. Kafama sıkıp gideyim mi? Ahmet Kaya sever misiniz? Hayır mı? Tamam gittim." NE konuşacağını bilmeyen utangaç erkeğin yıkımına şahitlik ettiniz. Çok mu tanıdık geldi? Normaldir.

Bu tip yıkımlar o kadar çok yaşamıyor ki utangaç erkek enkazına bakmak bile yüreğinizin paramparça olmasına sebep olabiliyor. Halbuki bu utangaçlığı atmak ve profesyonel bir flörtçüye dönüşmek öylesine kolay ki...
1. Korkularınızı aşın. Eğer bir kadına "Sevişelim mi?" sorusunu korkmadan soracak seviyeye geldiyseniz her şeyi yapabilirsiniz.

2. Sert bir reddedilmeyi göze alın.

Böyle reddedilmeniz cesaretinizi kıracak olsa da sizi aslında daha da güçlendirir.

3. Kadınların hoşuna gitmek için abartı bir çaba göstermeyin. Kendinize karşı dürüst olun ama elinizden gelenin en iyisini yapın.

4. Dolaylı yoldan ima ederek zaman kaybetmenize ne gerek var? Doğrudan "Hoşlanıyorum senden" deyin.

Fakat bunu derken sesiniz çatallaşmasın. Ağlamayın. Kendinize güvenin ve güçlü bir göz teması kurun.

5. Muhatap olduğunuz kadın sizi tersliyor mu? Esprili bir dille yaklaşın. Mesela ona "Madem bu kadar sinirleniyorsun, çıkışa gel de paylaşalım kozumuzu" gibi bir şey deyin. Asla vazgeçmeyin.

Kene gibi yapışın.

6. Muhabbet tıkandı mı? Hemen mekan değiştirin. Başka bir mekana geçin ya da barda oturmak yerine masaya geçin. Ufak bir değişiklik de muhabbeti tekrar açar.

7. Kadınlar yanınızda birden tesadüfen bitmez. Artist bir odun gibi dikilip karizmatik olduğunu, her an bir kadının gelip "Senden çok etkilendim, parçala beni" diyeceğini sanan erkeklerin çoğu geceyi yalnız geçirirler. Siz kadınlara gidin, konuşmayı siz başlatın. Cool’luk oyununu elde ettikten sonra oynarsınız.

8. Sadece hedefdişiyle ilgilenmeyin. Arada yanınızdaki diğer kız arkadaşlarınızla da konuşun. Stepnesiz yola çıkmayın.

9. Öpüşmek ilişkide sandığınız kadar ertelenecek bir hareket değildir. Olabildiği kadar erken dudaklarınızı birleştirin. Fakat partneriniz kaçınırsa ona biraz rahatlık verin.

10. Reddedilme korkunuzu aşmak için önceden alıştırma yapın. Bunun için samimi olduğunuz kız arkadaşlarınızdan biriyle mizansen yaratıp oyun oynayabilirsiniz.

11. Kadınlar sadece seks yapma arzusunda olan erkekleri sezerler. Bu onların iletişim becerilerinin erkeklerden daha iyi olmasının ve erkeklerin hareketlerini çok iyi yorumlamalarının sonucudur. Bu yüzden bir kadına sadece cinsel arzu nesnesi olarak yaklaşmayın. Böyle yaparsanız cinsel geriliminizi de azalıp daha rahat olabilirsiniz.

12. Karşınızdaki kadını gözünüzde büyütmeyin. Onun sizin için fazlasıyla iyi olduğunu, size fazla geldiğini düşünmeye başlarsanız hareketleriniz ve konuşmalarınız da bu hissiyatınızı destekleyecektir. Karşınızdaki kadın da bunu hissedip aynen bu şekilde düşünecektir. Sizden ne eksiği ne de fazlası olduğunu düşünün.

13. Beklentilerinizi azaltın. Kafanızda senaryo kurmayın ve başlattığınız bir konuşmanın illa ki mutlu sonla biteceği konusunda kendinizi şartlandırıp hayal kırıklığına uğramayın. Böylelikle sonraki kadınlarda daha rahat ve korkusuz davranırsınız.

14. Her söyleneni kişiselleştirmeyin. Kadınlar aslında başka bir şey ima ederken farklı konuşabilirler. Şaka yollu yapılmış yorumları, ya da takılmaları kişisel algılayıp "Hop kızım, akıllı ol" demeyin. Kaybeden olursunuz.

15. Dinlemeyi öğrenin. Acemi çapkınların yaptıkları en büyük hata işin sırrının sürekli konuşmakta olduklarını sanmalarıdır.

Harikaa bir yazi olmuş lutfen bu konuyla ilgili tecrubeli bilgilerinızden bilgilendirin bizleri (mesela gunumuzde ne işler yapalim ki çapkinlar yaparlar veya sosyal medyada nasil davranalim ) başinizi ağrittim için özur dilerim

Geri