gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

erkekler için asrın içadı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Resimdeki görmüş olduğnuz bu yüzük sayesinde artık yıldönümünü unutma diye birşey kalamayacak ...

Nedenmi ? Gelin hemen anlatayım .. Bu görmüş olduğunuz yüzük içerisine yerleştirilen bir çip sayesinde siz o tarihe geldiğinde parmağınıza 10sn boyunca yaklaşık 120F(48ºC) lık ısı verecek ve bunu her saatte tekrar edecek.. Tüm bunları hatırlatır ama size bir koşul koyuluyor .. Yüzüğü parmağınızdan asla çıkartmayacaksınız ... Zaten çıkartırsanız önce karınızın hışmına uğrayacağınız için tavsiye edilmez.

Fiyatı 50 Dolar civarı diye okudum bir yerde ama henüz satışı yok ! Yakında olur ama rahat olun !

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: erkekler için asrın içadı
    vay be..untkan kocalar için tavsıye edılır:):):):)emegıne saglık...

erkekler için asrın içadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asrın şiiri:)))

asrın şiiri:)))

Asrın Aşk Şiiri Yaşanılanları Kontrol-S ile kaydedip, Kontrol-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve parçala Alt F4 ile kapat, Shift ile...
  2. Asr suresi

Asr suresi

Cafer-i Sadik'a göre: Asr suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisi sabirlidir, îslerini zorlukla yürütür, fakat sonunda kolaylik görür. Ticaretle ugrasirsa mali artar ve rizki bol ve bereketli olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyeye isarettir.
  3. Suretıl asr

Suretıl asr

Rüyada Asr Suresinl okudugunu görmek; müjdeye, kazanç ve menfaate, düsman üzerine galibiyete, sabirli olmaya ve hak olani tavsiyece isarettir.
  4. Erkekler için parfümler...

Erkekler için parfümler...

fantastic man parfüm erkek parfüm yapımı diptyque fiyatı diptyque geranium pour monsieur fiyatı Kocişe, nişanlıya, sevgiliye, arkadaşa..ne alacam diye düşünmeyin....Buyrun:) Kadınları etkilemek aklınızın hep bir kenarında biliyoruz. Kadınların koku duyularını etkilerseniz daha kolay yoldan onlara ulaşabilirsiniz. İşte erkeğin en etkili özel 10 parfümü. 1- L'Homme Sport Rafael Nadal'ın...
  5. Erkeğin ilgisini çekmek için...

Erkeğin ilgisini çekmek için...

erkeklerin ilgisini çekmek birinin ilgisini çekmek kadın erkeklerin erkeğin dikkatini için Oldukça zor biri gibi mi görünüyor? Aslında zor olan kimse yoktur Melek'lerim. Sadece işin püf noktasını bilmek gerekir. Örneğin; bir erkeği etkilemek için, dekolte ve seksi şeyler giymenize gerek yok. Bir kaç dudak hareketi ile onu istediğiniz anda, istediğiniz gibi etkileyebilir siniz Melek'ler;)...

Sayfayı Paylaş