gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler İçin Atkı Modelleri 2015

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atkı modelleri, erkek atkı modelleri, atkı örnekleri, atkı modelleri 2015 Kış aylarında soğuk havalarda özellikle boyun çevresini sıcacık tutacak ve hastalıklara karşı kişiyi koruyacak atkı modelleri, kıyafetler ile hoş kombinler oluşturan bir aksesuar olarak da düşünebilirsiniz. Örgü modellerinde önemli bir yeri olan atkı modelleri arasından sizlere bu yazımız da erkekler için atkı örneklerini paylaşıyoruz. atki modelleri (1).jpg atki modelleri (2).jpg atki modelleri (3).jpg atki modelleri (4).jpg atki modelleri (5).jpg atki modelleri (6).jpg atki modelleri (7).jpg atki modelleri (8).jpg atki modelleri (9).jpg atki modelleri (10).jpg atki modelleri (11).jpg atki modelleri (12).jpg atki modelleri (13).jpg atki modelleri (14).jpg atki modelleri (15).jpg atki modelleri (16).jpg atki modelleri (17).jpg atki modelleri (18).jpg atki modelleri (19).jpg atki modelleri (20).jpg

Erkekler İçin Atkı Modelleri 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar için atkı modelleri

kadınlar için atkı modelleri

kadın atkı modelleri kadın atkı örnekleri kadin atki modelleri bayan bayan örnekleri
  2. Erkek atkı modeli(anlatımlı)

Erkek atkı modeli(anlatımlı)

anlatımlı erkek atkı modelleri erkek atkı modelleri anlatımlı 2010 soğuk kış günlerinde eşinizin,sevgilinizin veya da babanızın boynunu sarıl onu sıcacık tutacak bir atkı modeli...üstelik oldukça basit...kimse böyle bir hediyeye asla hayır diyemez :) Sizinde aklınızda böyle bir düşünce varsa bence hemen başlayın... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2 ilmek başlanğıç ve son ilmeği...
  3. Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı

Erkekler İçin Çok Şık Atkı Modeli ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı örnekleri ve yapılışları Sevdiğiniz erkeğe kendi ellerinizle ördüğünüz atkıyı hediye edip hem ona jest yapmak hemde soğuk havalarda onu hastalıklara karşı yaptığınız atkıyla korumak istermesiniz?O halde erkekler için çok şık atkı modelimiz ve modelimizin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. 1. İşlem : Örneğin şişe 100 ilmek atarak başlayalım....
  4. erkek atkı örgü modelleri

erkek atkı örgü modelleri

erkek atkı örgü modelleri arıyorum yeni 2012 model olursa sevinirim.
  5. Erkek Bebekler İçin Örgü Yelek Modelleri 2015

Erkek Bebekler İçin Örgü Yelek Modelleri 2015

bebek örgü yelek modelleri, örgü yelek modelleri, erkek bebek yelek modelleri, bebek yelek örnekleri, bebek yelekleri, erkek bebekler için örgü modelleri Erkek bebekler için oldukça şirin örgü bebek yelek modelleri ile onları serin hvalar da koruma altına alacak ve kıyafetlerinin üzerine giydirerek özellikle uyku sonrası için önemli bir ihtiyaçlarını gidermiş olacaksınız. Erkek bebek yelek...

Sayfayı Paylaş