gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler için izin kağıdı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bundan sonra erkekler işte bu izin kağıdı onaylanmadan istedikleri gibi dışarı çıkamıcaklar:kapiş: önce izin sonra dışarı te o kaa:sinir: [​IMG]

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler için izin kağıdı
    harika :)...........

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

süperrrrrr:hhh:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

komixx yaaaa.... maddelerinee gülmektenn koptumm... artı çıkiş ve girişş saatiii bitirdi beniii.. sanırsam mekaana varmadan geri donecek..

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçmiş:zuha:

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

vayyy ''izin veren yüce kadın'' vermiyorum kardeşim:D:D:Demeğine sağlık adminim mükemmel :):):)

Erkekler için izin kağıdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız-erkek ayrı kurslara izin

Kız-erkek ayrı kurslara izin

Milli Eğitim Bakanlığı, yeni yayınlanan yönetmelikle, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak programın özelliğini dikkate alarak, yalnızca kız ve erkek öğrenciler için açılacak özel kurslara da izin verecek. ÖZEL Okullar Yönetmeliği’ni yeni kanuna göre tekrar düzenleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yeni yönetmelikte, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak...
  2. Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu

Light Erkek izin başvuru formu İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ???? Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum: Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı: İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen...
  3. Yara izi için

Yara izi için

yara duası yüzdeki yaralar için dua Yara izi artık dert değill:) Yüzünüzde veya vücudunuzda uzun süredir mevcut olan yara izinden şikayetçiyseniz ;Bir portakalın kabuğunu rendeleyip kurutun ardından bir yemek kaşığı lor peyniri ile karıştırıp yara izinin olduğu bölgeye sürün .15 dk sonra buzlu suyla durulayın.Bu işlemi haftada bir yaptığınız taktirde yara izinizin küçüldüğünü göreceksiniz.
  4. Sivilce izleri için öneri

Sivilce izleri için öneri

Sivilce izleri için bakla içi maskesi Yüzünüzde ve vücudunuzda kurtulamadığınız sivilce izleri için kolay uygulanan bir karışım. 1 çay bardağı taze bakla içini haşlayıp robotta ezin, 1 çorba kaşığı badem yağını baklalara ekleyip karıştırın. Ardından cildinize sürüp 20 dakika bekletin. Ardında cildinizi ılık suyla yıkayın. Bu karışımı haftada 1 gün yüzünüze sürün. Suna dumankaya

Sayfayı Paylaş