gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...???

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

erkekler unuturmu erkekler ilk aşklarını unuturmu erkeğin ilk aşkı bir erkeğin aşkı seven erkek Merhaba melekler, beni uzun zamandir ilgilendiren ama bir türlü bir sonuca varamadigim bir konudur bu... Sizce erkekler ilk asklarina nasil bakiyorlar?? Yani ASLA unutulmazlik midir söz konusu? :S

Ya yanlis forumdaysam, size zahmet dogrusuna tasiyin ltf :utan:

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...???
    unutmazlar biz bayanlar unutmuyosak onlarda unutmaz hem buna insanlar diyelim bayan ve bay ayrımı bence yanlış olur onlarda unutmazlar bence

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Bence de kimse ilk aşkını unutmaz... unutmaz ama okadarda umursncak bir sey oldugunu sanmıyorum çünkü herkes herşeye zamanla alıştıgı giibi bazı şeylerde geçmişte kalmışmış... İlişkileri yani geçmiş ilişkileri kurcalamak pek iyi değildirr... bence insan her zaman ielriye bakmalı asla geriye donmeli.. ne kendi hayatında nede basklarının hayatındaa.. <Hep geleceğe bakmak lazım mutlu ve sağlıklı yaşam için...

4. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bence ilk aşklar unutulmaz.. Ama unutulmadığı için de o an birlikte oldukları kişiyi sevmiyorlar anlamına gelmez..Sadece ilk aşkları onların hafızasında hep kalır.. İyi ya da kötü hatırlarlar.. O an birlikte oldukları kişiyi ilk aşktan daha çok da sevebilirler.. Bu biraz da bize bağlı.. Kendimizi ilk aşkından daha çok sevdirmek için çaba sarfetmek gerek..

5. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canim benim allah razi olsun yok be oyle guzel degilim bu arada benim adim esra hosbulduk:m.c:

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bende unutulacagını sanmam adı üstünde ilk herseyin ilki ayrıdır tabii ama bencede kız erkek ayrımı yapmak yanlış olur erkekler unutur mu die bişey söz konusu deil genel anlamda insanlar desek daha ii olur yani kızlarda unutamaz erkeklerde tabi önemli olan aussienin de dedigi gibi geriye deil ileriye bakmak yasanmış yada yarım kalmış seylerin bir faydası olmayacaktır hala ilk askını seviyor anlamına gelmez yanii :)

7. forreal

forreal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    elmalı unutamadın galiba ilk aşkını hala

8. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh: yok kıı çok küçüktüm o zaman yüzünü bile hatırlamıom ...biraz erken asık oldumda :D unuttum yıllardır kalbim sadece bir kişi için çarpıyor inş da ömürr boyuu olacakkk :asskim: :asskim:

demek istedigim unutmasalar bile aklına gelir yani benım aklıma bile gelmiyo o ayrı bi mesele cnm

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bana göre erkek kız genelleme yapsak daha iyidir..öyle unutuluyor ki ilk aşk insan hiç farkında olmadan..bide bu unutma konusu insanın duygularına bağlı birşey..kimi insan unutur kimi insan da hayatına giren insanla birlikte hemen unutur geçmişini...önemli olan geçmişe sünger çekmektir..

10. forreal

forreal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mutluluklar dilerim canım sana inş. hep mutlu olursun sevdiğinle

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

unutulmaz

Beraber oldugum erkek, sürekli ondan bahseder, ama hic birzaman ona olan askini itiraf edememis, ve bundan iki yila kadar sürekli telefonlasmislar, ve inanki bazen kendime cok aciyorum, cünkü sevgim icin neler neler yaptim, emek verdim, fedarkarlik yaptim ama birtürlü eski sevgilisinin önüne gecemedim. Onun hep dedigi, artik düsünmüyorum, önüme gelse bile benim icin bitmistir diyor ama bu beni tatmin bile edmiyor. Hep unutulmamis bir sevgilin hayalinde yasamak ta cok zor ve cok kötü bir duygu, sizce ne yapmalim.

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    heh ya şikerim herkez unutulmaz diyip duruyorr az kalsın aglayacktım yaa...
    kesinlikle katılıyorum sana bidenem....

13. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    unutup unutmamak önemli değil ki...sonuçta gelmiş geçmiş bitmiş...ona hala aşık olacak hali yok...kadınlar da unutmaz erkeklerde...ilk olan herşey gibi ilk aşkta özeldir...

14. asi22

asi22 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımm bence unutulmaz ben evlendiğimin ertesi günü evimde eşimin eski sevgilisinin resmini buldum unuttum koca bir yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:küstüm:

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bencede unutmazlar okadarda odun olamazlar heralde :D

Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk askim sendin...

Ilk askim sendin...

İlk Aşkım İlk Sevdiğim Sendin Maziye zincirlenmişti birzamanlar kaderim. Kalbime de zincir vurulmuştu sanki. Fırtınalar hep içimde dolmayan bir boşluk ise benimleydi hep. Büşra ın gözyaşları durmadan akıyordu. Oturmuştu bir banka, gelene geçene aldırmıyordu hiç. Biraz evvel bir holding binasından çıkmıştı. İlk aşkı, ilk sevdiği...
  2. *ask*

*ask*

Aşk bir yumak haline gelip boğazına sarılıverir insanın bazen. İşler çözülmez haldedir ve bu kördüğüm insanı istemediği şeyler yapmaya zorlar çaresiz. Birbiri ardına yapılan yanlışların en büyük nedeni ise kaybetme korkusudur. Bu korku bir kez girdi mi insanın yüreğine o andan sonra akıl ve mantık sürgüne gönderilmiş iki mahkuma dönüşüverir birden. Siz aşkınıza sahip çıkmaya çalıştıkça...
  3. Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum

Ilk kez bir erkeğin peşinden koştum

İLK KEZ BİR ERKEĞİN PEŞİNDEN KOŞTUM 'BİR DAHA MI?' ADLI YENİ ALBÜMÜNÜ PİYASAYA SÜRMEYE HAZIRLANAN CEYLAN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR Uzun bir aradan sonra yeni albümü 'Bir Daha Mı?' ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Ceylan, açıklamalarıyla şaşırttı. Ünlü sanatçı, 1 yıl boyunca Kenan Doğulu'nun peşinden koştuğunu söyledi. Kenan Doğulu'ya ulaşmak için 1 yıl uğratığını söyleyen Ceylan'ın...
  4. askim bana deyin erkekleri cildirin

askim bana deyin erkekleri cildirin

- aşkım baksana bana + ne var hatice? - aşkım ağlarım ama + ulan noldu gene ya? - aşkım baksana bana + sana belediye baksın - çok komik -aşkım baksana bana aşkım +belediye baksın maaş baqlasın -aşkım baksana bana -hea -kalbim atıyor dumtaka -eee -dumtaka dumtaka -aşkım baksana bana.. -efndm cnm? -aşkım sen cok nobran oldun yaa - öle mi oldum?? -aşkım biliyo musun sen ne olduğunu? -aşkım...

Sayfayı Paylaş