Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Erkekler İlk Buluşmada Ne Düşünür ?
erkekler ilk buluşmada ne ister ilk buluşmadan sonra mesaj
23bulusma.jpg

Aslında ben ne düşündüklerini az çok biliyorum :D Ama yinede habere geçip ne düşündüklerini uzmanlardan dinleyelim bakalım sonuç değişecek mi ?

Bir erkek bir kadınla ilk kez buluştuğunda, erkekler seks düşünebilir. North Carolina'nın Elon Üniversitesi Psikiyatri bölümünde görev yapan Dr. Maurice Levesque, 43 erkek ve kadına ilk buluşmada ne düşündüklerini sordu. Araştırmalar erkek ve kadınların değerlendirme ölçülerini öğrenmeyi amaçladı. Birbirlerini tanımayan erkeklerle kadınlar buluşturuldu ve 5 dakika boyunca bir masada oturarak sohbet etmeleri sağlandı.
anlama4.jpg

Merhaba, adım..
Araştırmaların sonucu ilk buluşmada erkeklerin akıllarından ne geçirdiklerini anlamaya yardımcı olacak nielikteydi. Çiftler kendi buzlarını kırıp, pozitif ve negatif deneyimlerini konuştu. Daha sonra çiftler ayrıldı ve farklı araştırmacılar için aşağıdaki başlıklarda ilk deneyimlerine dair düşüncelerini not ettiler.

• Utangaç mı sevimli mi?
  • Arkadaş canlısı mı, kolay biri mi?
  • Seksi, flörtöz, baştan çıkarıcı veya sıradan mı?
  • Fiziksel çekiciliği nasıl?
Ayrıca, kişiyle tekrar arkadaş, sevgili olarak görüşmek isteyip istemedikleri soruldu.

Erkekler ve kadınlar ne dedi?
Sonuçlar çarpıcıydı; "Erkekler arasında görüştükleri kadın partneri seksi olarak oylayanların oranı kadınlardan çoktu Erkekler fiziksel olarak çekici buldukları kadın partnerini kadınlara göre çok daha yüksek oylar vermişti. Erkekler seksi olarak belirttikleri kadınları genel olarak seksi olarak tanımlamayabiliyordu.

Kadınlar biraz daha farklıydı. Partnerine yüksek değerde seksi olarak belirtmişse, o erkeğin seksiliğini fiziksel çekicilik, kişilik ve diğer özellikleriyle de ilişkilendiriyor ve yüksek puan veriyordu.

Araştırmacılara göre, eğer bir erkek bir kadının fiziksel çekiciliği olduğunu düşünüyorsa ona seksüel ve seksüel olmayan özellikler de yüklüyordu. Buna göre erkekler ilk buluşmada karşılarındaki kadınla seks düşünebiliyor.

Ne oldu sizce değitimi sonuç yada düşünceniz :D

Geri