gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Erkekler kadınlardan neleri saklar?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Erkeklerin kadınlardan neleri sakladığını hiç merak ettiniz mi? İşte erkeklerin kadınlardan sakladığı beş şey. * Haftasonları gazete okurken, magazin köşelerinde ki güzellere bakarken, anlık sayfa değiştirmeleri.
    *Sizinle dışarı da gezerken “aa” şurası da bayağı güzel yermiş derken, Etrafı sizden habersiz süzmesi.
    *Arkadaşlarıyla buluşacağında şirketin halısaha maçı, veya akşam mesaii var çok yoğun demesi.
    *Sizin tahammül edemeyeceğin şeyleri, araba da bırak eve getirmemeleri, Sabah cüzdanına tekrar koyması;=
    *Tv izlerken kumanda onların elindeyse erotik yayın yapan kanalların açılması.
    *Çapkınlık yaparken, asla evli olduklarını söylememeleri

2. bitaneyim

bitaneyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    topunun köküne kibrit suyu:)

Erkekler kadınlardan neleri saklar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek düğmeleri neden sağda ..?

Erkek düğmeleri neden sağda ..?

Hakikaten, niçin erkeklerin tüm giysilerinde düğmeler sağda, ilikler solda iken kadın giysilerinde tam tersidir? İşte, insanların daha çok sağ ellerini kullanmalarından dolayı yerleşen bir alışkanlık daha. Sağ elini kullanan bir insan için, sağdaki bir düğmeyi, soldaki bir iliğe geçirmek daha kolaydır. Bu nedenle de erkeklerin düğmeleri daima sağdadır. Peki kadınların düğmeleri niçin...
  2. Erkekler Kadınlardan Ne Bekler ?

Erkekler Kadınlardan Ne Bekler ?

Bir erkek neyi bekler? Gerçek 1' kadın bekler, annesinin besledigi gibi onu besleyen, Evini temiz,pak ve sıcak tutan, Dır dır nedir bilmeyen, Paranın kıymetini bilip alışveriş etmeyen, Bütün gün çalısıp, Bütün gece dans edebilien, Ve asla HAYIR! demeyen, Asla Başı Ağrımayan; Ve Her Zaman Tedbirli, Yalnız Kendisini sevecek, Ve Şımartacak Bir Kadın. Bekler... ve çok bekLerLeR
  3. Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Erkekler kadınları neden dinlemiyor

Kadınlar bir şey anlatırken laflar erkeğin bir kulağından girip diğerinden çıkar.. Acaba kadın sesi ile erkek kulağı arasında bir tonal fark mı var? Ya da frekanslar tutmaz da erkek kadının dediğini anlamaz mı? Sevgiliniz durmadan 'neden beni hiç dinlemiyorsun? ' gibi laflar ediyorsa bu konuyu değerlendirme zamanı gelmiş demektir.. Gectiğimiz yıl İngiltere'deki Sheffield Üniversitesi...
  4. Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

Erkekler Kadınlara Neden Bağlanır.

İlişkilerde çoğu zamanlar iletişimde kopukluklar yaşanır.Anlamak ve anlatmakta gittikçe zorlaşır,bu yüzden istenmeyen sebebler ortaya çıkar.Öncelikle karşı tarafı anlamaya çalışmak gerekir.Doğru adımlar atılarak ihtiyacınız olan sevgiyi kazanabilirsiniz. Erkeğiniz sizi neden sevmeli ve neden bağlanmalı? Sevgisini göstermiyorsa şüpheler oluşur. Bir çok kişiye sorulsa “beni sevse anlardım”...
  5. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...

Sayfayı Paylaş