gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Erkekler Masumdur

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Erkekler Masumdur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin masum küçük yalanları

erkeklerin masum küçük yalanları

BAYANLAR DİKKAT ERKEKLERİN KÜÇÜK MASUM YALANLARI 1- Kimsenin yanında kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim (Bir sonraki söz muhtemelen "biraz daha yaklaşsana" olacaktır..) 2- Sana aşık oldum, ben kolay kolay aşık olmam sen çok özelsin fistık (Amigo paketindeki yüzlerce fıstıktan birisin mi dedi acaba?) 3- Senin uğruna birçok kötü alışkanlığım ve huyumdan feragat edebilirim...
  2. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  3. Eylem_ Masum Masum

Eylem_ Masum Masum

Masum masum seyredip kırık kalpleri Yalanın yaptığı kötü şeyleri Duyduğum aldatan sahte gülüşler Sevgi dolu dünyadan beni koparan Korudum ben kendimi (kalbim durdu) Korudum ben kalbimi (uoh uoh...) Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel, ver ver bana o temiz sevgini Gel gel canım hadi gel gel hazırım seni sevmeyi Gel gel canım hadi gel gel...
  4. erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D

erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D

erkeklerin kızlara sorduğu sorular bir erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeğin yalan söylediği nasıl anlaşılır erkeklerin çapkın erkek erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan:D Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 9 yalanı merak ediyor musunuz? Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü...
  5. masum hayaletler

masum hayaletler

Gece 12'den sonra ortaya çıkması muhtemel olan bilinmeyen varlıklar çocukların terminolojisinde 'Hayalet' olarak adlandırılır. Ebeveynler olarak her ne kadar böyle bir varlığın olmadığını söylese bile onları ikna etmek hayli zordur. İşte ebeveynleri kızdıracak, çocukları haklı çıkartacak 'Hayalet' illüzyon resimleri. Keşke hayal ettiğimiz hayaletler böyke sirin olsa...

Sayfayı Paylaş