gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

erkek evlenmek istediğini nasıl belli eder erkekler nasıl kadınlarla evlenmek ister büyük kadınla erkeğin istediği anlaşılır bir erkeğin istediği anlaşılır Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor, erkeklerin sevdiği, beğendiği, hoşlandığı ve evlenmek istediği kadınlar, kadın özellikleri ve tipleri neler merak ediyorsunuz meleklerim biliyorum. Çünkü ben de erkeklerin nasıl bir kadınla evlenmek istediğini ve evlenince nasıl mutlu olacaklarını merak ediyorum.:D Erkekler kadınlarında neler olmasını ister sizce. Bu konu hakkında çok ilginç bilgiler var.

Erkeklerin istekleri türlü çeşitli.
    Erkekler kendilerinden 5 yaş küçük kadınlarla evlenmek istiyor ve kendilerinden 5 yaş küçük kadınla evlenen erkekler evlilikte daha çok mutlu oluyor.

Erkekler daha önce evlilik yapmayan, ilk evliliği olan kadınlarla evlenmekten daha çok keyif alıyor. Kısaca erkekler hiç evlenmemiş kadınlarla evlenmek istiyor.
    Erkekler kendilerinden büyük kadınla evlenince o kadar da mutlu bir evlilik yürütemiyor. Kadının en az 5 yaş küçük olması evliliğin uzun ömürlü olmasını sağlıyor.
    Eğitimli kadın da evliliğin kaliteli olmasında olumlu bir etken. Evliliğin uzun yıllar sürmesi kadının eğitimli ve kültürlü olmasına da bağlanıyor.
    Evlilikte çiftlerin her ikisi de daha önce evlenip boşanmışsa o evlilik uzun yıllar sürüyor. Ama çiftten biri evlenip boşanmış, diğeri ilk defa evlenmişse o evlilik o kadar da uzun yıllar sürmeyebiliyor
    ALINTI

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Asıl biz nasıl bir erkek istiyoruz diye bir konu olmalıydı erkeklere ne gerek var:D

3. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız hep onlar istiyor bizim ne istedigimizi soran yok..

4. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kendileri bir bilseler nasıl kadınla evlenmek istediklerini:)

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    DOĞRU SÖZE NE DENİR :kiss:

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım iyi oldu buuu :)

7. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaş sınırına giriyorum o zaman:)

Erkekler nasıl bir kadınla evlenmek istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 000 Kişi Bu Kadınla Evlenmek istiyor

5 000 Kişi Bu Kadınla Evlenmek istiyor

Çirkinliği nedeniyle eş bulamayan ABD'li kadın, kendisiyle evlenene 2 milyon dolar vereceğini açıklayınca, 5 bini aşkın koca adayı sıraya girdi 34 yaşında, zengin ve çirkin olan Caren Sutton, evlenecek eş bulamayınca ilginç bir yol seçti Evlilik en az 10 yıl sürecek Geçirdiği estetik ameliyatlar sonrasında daha da çirkinleşen Sutton, Las Vegas'ta yayınlanan birkaç gazeteye resimli ilan...
  2. Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Bir kadın bir erkeği nasıl öldürür

Sevgili melekler ,istemeden de olsa bazen erkeklere zarar verebiliyormuşuz!!!!
  3. Alevi Kiz ile Sunni Erkek, Seviyoruz Evlenmek istiyoruz.

Alevi Kiz ile Sunni Erkek, Seviyoruz Evlenmek istiyoruz.

Iyi GünLer. Benim derdim büyük. Icimde tutmaktan slklLdim bende buraya paylasmaya karar verdim. Benim bir Sevdigim var, kendisi sunni. Ben de alevi bir Kiz'im. Birbirimizi cok seviyoruz. 1 Seneden beri beraberiz 2,5 senedir de tanisiyoruz. Iliskimiz saygi cercevesinde sevgiyle, son derece güvenle ilerlemekte. Aslinda aramizda pek sorun yok, kendisi dindar bir insan, yani bazi konularda...
  4. Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Bir Erkek Nasıl Kadın Olur ?

Makyajla inanılmaz bir olay gerçekleşiyor arkadnaşlarım. Birazdan sizlere resimleri paylaşacağız. Normalde baktığınızda kesinlikle bu kadındır diyebileceğiniz kişinin anbe an makyajla nasıl fıstık bir hatuna dönüştüğünü göreceksiniz :)
  5. Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadın tipleri, erkeklerin sevmediği kadınlar, itici gelen kadın tipleri Her ne kadar sitemiz bayanlara yönelik olsada beyleride ilgilendiren konuları arada bir paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Erkekler. bazı kadınlarla özellikle evlenmekten kaçınıyorlar. Peki hangi kadın tipleri erkekler için itici? Erkeklerin sevmediği davranışlar neler? Araştırmalara göre...

Sayfayı Paylaş