Erkekler nasıl kadınlardan etkileniyor ?

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Kayıt: 29 Mayıs 2007

erkekler nasıl kadınlardan etkilenir erkek kadından nasıl etkilenir erkekler kadınlardan çok neyden kadınlar erkeklerden http://ivillage.mynet.com/images/ivillage/ask-ve-c**nsellik/ask8.jpg

Kadınlar için hoşlandığı erkekleri etkilemek çok değil.. Ancak hoşlandığı erkekten başka kadınlar da etkileniyorsa sıkı bir rekabet onları bekliyor. İnternette 'nasıl bir kadın arıyorum' diye aradığınızda binlerce sonuçla karşılaşabilirsiniz. İşte erkekleri etkileyen, rekabette kadınları farklılaştıran en iyi öneriler..

Karakterli olun
    Bir kadın karakterli olmalıdır. Erkekler karakterli, söylediklerinin arkasında duran kadınlardan hoşlanır. Komik duruma düşmemeye dikkat edin.

Espri anlayışınız olsun
    Kadınlar erkeklerin kendilerini güldürmesini ister ancak kadınlar da şaka ve espriden anlamalıdır. Ayrıca bir espriyi yüz kere dinlediğinde bile gülebilmelidir.

Dürüst olun
    Bir erkek hayatının yarısını yemek sofrasında geçirir. Bu durumda her zaman onun yanında olacak mısınız?

Gerginliklerini azaltın
    Sıkıcı ve stresli bir günün ardından onu sakinleştirin, gergin kaslarını rahatlatın. Biraz rahatladığında herşey çok güzel olacak..

Zeki olun
    Erkeklerin kadınların sadece vücutlarıyla ilgilendiği söylemlerine kanmayın. Erkekler beyinlerine de sahip olm ak ister. Bir erkek yanındaki kadının başarılı olmasını ister.

Kadınsılık, zariflik, aşık, çekici..
    Erkekler hayallerini süsleyen özelliklere sahip kadınlardan etkilenirler. Çok fazla ulaşılmaz olmayın, sizi tanıdıkça her gün daha fazla aşka doymasını sağlayın.
    Çekici, atletik ve eğlenceli
    Erkekler çekici, atletik ve eğlenceli olmalıdır. Nasıl çekici oolacağınız size kalmış. Erkekler sportif özelliklere sahi, sportla ilgili kadınlardan daha çok etkileniyor.

Ateşli bakışlarınız olsun

Aynanın önüne geçerek ateşli bakış egzersizi yapın. Ciddiyiz, çok faydalı olacak. Erkekler bu bakışları hemen tanır ve elektiriğine kapılır.

Taraftarlık
    Çoğu erkek futbol takımlarını destekler.. Onlar gibi fanatik bir taraftar olabilirsiniz. Mağlubiyet ve galibiyette yanında olmanız onu etkiler.

Temizlik

Erkekler temiz kadınlardan hoşlanır. Temiz görünüm her zaman etkileyicidir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

Cevap: Erkekler nasıl kadınlardan etkileniyor ?
    hmmm :D:D eee bu özelliklerin hepside bende mevcuttt ama yinede evde kaldım :haha:

bence sen bu konunun yanına bide erkeklerin bayanların ilgisini çekmeleri için hangi özelliklere sahip olmaları hakkında bilgi ver M.C halacığım :D:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Kayıt: 28 Kasım 2007

Bu özelliklerin hepsi bende de var ama bende evde kaldım :D:D
  4. esra

esra Yeni Üye Kayıt: 18 Kasım 2008

Bu özelliklrin hiçbiri bende yok ben evlendim:D demekki formül yanlış:D
  5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Kayıt: 8 Eylül 2009

bende bu özellikler yok
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

marifet formülde değil, nasip işi bu işler...:)
  7. misafir.

misafir. Forum Okuru Kayıt:

Arkadaslar bekarlik sultanliktir.. bosverin esi mesi. hayatinizi yasayin, benimki es olmaktan cikti resmen hayvanlasti, ee hata bende alistirdim kolay bir hayata essek gibi arkasindan topluyorum herzaman. :) kendimi evde degil'de hayvanat bahcesinde gibi his ediyorum her eve girdigimde :p
Erkekler nasıl kadınlardan etkileniyor ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Olgun Erkek Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır oğlak yengeç olgun erkekler nelerden Bu erkeği elde etmek çok zordur. çünkü ne istediğini gerçekten çok iyi bilir. Duygularını ve mantığının çok iyi dengeleyebilen bu erkekler, kolay teslim olmazlar. Zekidir ve karşında boş bir kadın görmek istemezler. O tartışabilmeli ve kıyasıya söz düellosu...
  2. Erkeklerin Söylediklerini Kadınlar Nasıl Anlıyor?

Söylediğin şeyi duydum hayatım, (Yani neden seni anlamadığımı düşünüyorsun).. İletişim sorunları.. Erkeklerin söyledikleri kadınların duydukları.. Sevgiliniz ayağını uzatmış TV izliyor ve siz onunla konuşmaya çalışıyorsunuz. Bulaşıklardan ya da işyerinden anlatıyorsunuz. O ise, tüm söylediklerinizi dırdır olarak mı anlıyor? Söylediğiniz şeyleri karşı cins genel olarak yanlış mı anlıyor?...
  3. Kadınlar Nasıl Erkeklere Bayılır

nasıl bayılınır insan nasıl bayılır kadınların erkeklerde aradığı fiziksel özellikler bir insan bayılır kadınların penise bakışı Araştırmalara göre kadınların aradıkları özellikleri yazdım .. Kadının dış görünüşten çabuk etkilenmesinde, erkeğin "ailesini iyi geçindirebilir" izlenimi uyandırıyor olması gibi nedenler söz konusu olabilir. İnsan topluluklarını ve bunların farklı...
  4. Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

kadın ve erkek erkekler nasıl düşünür erkekler kadınları nasıl düşünür Erkekleri bilmem ama biz kadınlar hep duygusal şeyler düşünürüz.Bizim içimizde iyilik var ama erkeklerr....Buyrunuz... Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler? K: Saatlerce öpsem bile sıkılmıyorum. Aramızda kuvvetli bir elektrik var. E: Ulan saatlerdir öpüşüyoruz öpüşüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedik. K: Yanımda...
  5. Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Selam kızlar acaba Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

Sayfayı Paylaş