erkekler nasıl mı dize getirilir?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi  erkekler neden aramaz aramayan erkek erkek neden aramaz hoşlanan nasıl davranır aramayan erkeğe ne yapmalı Biz kadınlar, bir sevgilimiz olduğunda, onu dünyamızın merkezi haline getirir; sonra da ondan aynı karşılığı alamayınca karalar bağlayıp, kötü film senaryoları kurmaya başlarız.

  Gittikçe, kurma katsayımız artar ve işin boyutu gecenin bir yarısı, buzdolabından kutu kutu dondurma yeme derecesine kadar varır. Sonuçta olan, uykularımıza, formumuza ve bizi 24 saat dinlemek zorunda kalan vefalı kız arkadaşlarımıza olur. O ise, "Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış" hesabı hayatına devam eder. Kulağa çok tanıdık geliyor, değil mi?

  Kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneden sevgilinizi, siz de aynı kefeye koymaya başladığınızda, sizin için artık tehlike çanları çalmaya başlamış demektir. Onu günde Atatürk Havaalanına inen uçak sayısı kadar aramaya, uçak hızı ile mesaj çekmeye başlarsanız; karşı taraftan ise tek bir sinyal bile gelmez. İşte, o zaman erkeğinizin eğitilme vaktinin geldiğini anlarsınız.

  Aslında erkekler, şirin mi şirin ama bir o kadar da ele avuca sığmayan, yaramaz köpek yavrularıa benzerler. Eğitimleri de pek kolay olmaz ama üstesinden gelindiğinde de, ödülü sizi Oscar heykelciğinden daha fazla mutlu edebilir. Öyleyse, hazırsanız, derslerimize başlayabiliriz, ilk başta dersler, sevgilinizden çok size zor gelecektir ama ne demişler; sabreden derviş, muradına ermiş.

  Ödül ve ceza oyunu
  Minik köpek yavrunuzu, ödül ve ceza yöntemi ile eğitmelisiniz. Sözünüzü dinlediğinde, onu yemek ile ödüllendirip; dinlemediğinde ona sevgi göstermeyerek cezalandırabilirsiniz.
  Sevgiliniz de, size bir sürpriz yapıp, sizi Kız Kulesi'nde yemeğe götürdüğünde onu, akşam güzel bir masaj ile ödüllendirebilirsiniz ki, bu sürprizleri devamlılık göstersin. Yok eğer, size davranması gerektiği gibi davranmıyorsa, sevginizden mahrum bırakıp hatasını anlamasını sağlayabilirsiniz.

  Bağımsız olun
  Köpek yavrularını eğitmenin bir yolu da, sürü liderinin kim olduğunu ona göstermektir. Liderin, siz olduğunu anladıktan sonra sözünüzden çıkmayacaktır.

  Çoğunlukla, erkekler de, sürü psikolojisi ile hareket ederler. Bu durumda, yapmanız gereken biraz dişli olup, hep erkeğinizin isteklerine boyun eğmemek olmalı. Örneğin, o sizin gitmek istediğiniz bir yere gelmek istemiyorsa, siz de onu yalnız bırakıp gidin; böylece sizin de bir hayatınız olduğunu ve ona bağımlı olmadığınızı anlayacaktır. Yalnız kalmak istemeyeceği için de sizinle gelmek zorunda kalacak.

  Hatasını anlatın
  Erkeğiniz eğitim sırasında şımarmaya çok meyilli olacaktır, sert çıkmadığınız takdirde, size kucak isteyen minik bir köpek yavrusu bakışları ile bakıp şefkat göstermenizi isteyecektir. Diyelim ki, sevgiliniz, size söz verdiği halde, ailenizin yemek davetine gelemedi; onun özürlerini hemen kabul etmeden önce. onun hatasını iyice anlamasını sağlamalısınız.

  O size gelsin
  Minik köpek yavrunuzu okşamak için siz, onun yanma gitmeyin, bırakın o size gelsin. Erkek arkadaşınıza da aynı şekilde davranmalısınız. Ona ilgi, şefkat gösteren sürekli siz olmayın. Sevginizin kıymetini anlaması için, aslında bu sevgiye ne kadar muhtaç olduğunu anlaması gerekir. Unutmayın, insan elindekinin kıymetini kaybedince anlar.

  Eğitim sırasında aklınıza takılacak sorular
  Beni aramadığı halde onu aramalı mıyım?
  İşte, biz kadınların kırık not aldığı bir ders. Kafamızı kurcalayan bu sorunun yanıtı, aslında tek bir kelime: HAYIR. Siz, onu aradıkça, peşinden koştukça o,Tarkan'ın "Şımarık" klibindeki sürü gibi kızdan kaçtığı gibi, çareyi kaçmakta bulur.
  Oysa, eğer siz onu aramazsanız, onu meraka düşürürsünüz; niye aranmadığını merak eden bir erkeğin egosu hafiften kırılmaya başlamış demektir, işte tam bu safhada, onu da sizi kaybetme korkusu sarar. Şimdiden, roller biraz değişmeye başlıyor değil mi?

  Ona mesaj gönderdiğim, telesekreterine not bıraktığım halde neden beni geri aramıyor?
  Bir erkek bu şekilde davranıyorsa, iki nedeni vardır. Birincisi, acı ama gerçek sizi artık istemiyor demektir. İkincisi ise, sizden hoşlanıyor ama sizinle artık flört etmenin zevkini yaşayamıyor demektir, fakat bu zevki ona yeniden yaşatmak için onu biraz kıvrandırmanız yeterli.

  Tabii, bunun için anaokulu öğretmenlerini kıskandıran cinsten bir sabıra ihtiyacınız var. Erkekler için bir ilişkide işin en zevkli kısmı, flört aşaması yani tabiri caizse ava çıkmaktır. Bir kedinin, bir kuşun peşinden nasıl baktığım hiç gördünüz mü?

  İşte, erkeğiniz de sizinle flört aşamasında bu halde iken, siz onu sürekli gönderdiğiniz mesajlarınızla, kuşu mideye indirdikten sonra uyuklayan kedi haline sokarsınız.

  Onunla evlenmek isteyip istemediğimi bilmiyorum. Bu kadar çabaya değer mi?
  Eğitimde çok önemli bir noktaya geldik. Erkeğiniz eğitim almaya değer mi yoksa siz sadece o kaçtığı için hırs yapıp kovalayanlardan mısınız? Onu gerçekten seviyorsanız, eğitime değer demektir. Onu kendinize bağlı olmaya eğitmek istiyorsanız, yapmanız gereken onu hep daha fazlası için bekletmek olmalı.

  Beraber dans mı ediyorsunuz, oturalım diyen ilk siz olun, ya da güzel bir akşamın sonunda artık eve dönelim diyen hep siz olun. Böylece, şekeri bitmeden elinden alınmış çocuk gibi, şekerin tadı damağında kalacaktır ve gittikçe şekere yani size bağımlı hale gelecektir.


   
 2. ayşegül_ea

  ayşegül_ea Yeni Üye  Cevap: erkekler nasıl mı dize getirilir?
  paylaşım için sağol
   
 3. SaBıR MeLeĞi

  SaBıR MeLeĞi Aktif Üye  emeğine sağlık cnm:D
   
 4. uzakbiryerde

  uzakbiryerde Yeni Üye  ellerine sağlık :)
   
 5. xeco

  xeco Yeni Üye  Çokk güzel,ellerinize sağlık
   
 6. solenzara

  solenzara Yeni Üye  döverek hahahahahah
   
 7. eflinece

  eflinece Yeni Üye  Beraber dans mı ediyorsunuz, oturalım diyen ilk siz olun, ya da güzel bir akşamın sonunda artık eve dönelim diyen hep siz olun. Böylece, şekeri bitmeden elinden alınmış çocuk gibi, şekerin tadı damağında kalacaktır ve gittikçe şekere yani size bağımlı hale gelecektir.
  Çok iyiymiş paylaşım içinn tşkkrler :)))
   
 8. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  çok güzel teşekkürler hele de son madde...
   
 9. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  Bir erkek olarak burda yazan saçmalıklardan herhangi birini yaparsanız sevdiğiniz kişileri kaybedersiniz ben bir kıza köpekler gibi de aşık olsam bana yukarıda yazılanlardan birini yapsalar bir erkek olarak grurum incinir ve benim grurumu incitecek hatunla bir daha işim olmaz hayatta telefon açmayacağım gibi giderim onu hemen aldatırım
  saygılar efe
   
 10. SweetCurse

  SweetCurse Yeni Üye  Fazla nazda aşık usandırırmış herşeyi kararında yapmak gerek bağlayalım derken uçurmayalım:D
   
 11. hero can

  hero can Forum Okuru  mütişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
   
 12. TUĞBA ERDEM

  TUĞBA ERDEM Forum Okuru  ah erkekler

  superdi tsk
   
 13. Pınar ..

  Pınar .. Forum Okuru  ewet bu dedıklerınıze katılıorum benım sevgılım asker ve daha acemi birliğinde 3 gündür benim dışımda herkesi arayıp soruyo. 3 gün önce benı sevdıgını ve özleyen insan şimdi yok oldu. bu durumda 2 gün sonra geldiğinde bende arayıp sormıcam :)
  çookk güzell yazmışsınız emeğinize sağlıkkk ... :)
   
 14. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  Evet size sonuna kadar katılıyorum. Benim sevgilim asker ve daha acemi birliğinde, 3 gündür benim dışımda herkesi arayıp soruyor.
  3 gün önce beni sevdiğini söyleyen insan artık aramıyor bile. Hayaller kurdurup sonra yıkmaya bayılıyor. Bu durumda dediklerinizi uygulamaktan kaçınmıyacağımm. :)
   
 15. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru  Arkadaşlar, bayan arkadaşlar, kusura bakmayın belki erkeği dize getirmenin bir yolu vardır ancak o yol bu değil. Erkek yapısı gereği dominant olduğu için, kadın onu yönlendiremez. Eğer yönlendirirse kadının başarısından değil erkeğin pasifliğinden kaynaklanır. Erkekler daha bağımsızdır, daha vurdumduymazdır çünkü üreme içgüdüsüne göre bakarsak, erkeklerde üreme şansı üzerinden atıyorum günde 10 çocuk yapma şansına sahip ama kadın 9 ayda ancak 1 çocuk yapabilir yani erkek tüm kadınları ister, kadın ise bir erkeği ister.

  Bu yöntemlere mağruz kalan küçük bir erkek çocuğu bile , yapısı gereği itaat etmez, baskın olmak ister, hükmetmek ister.

  Bu yöntemlerle ancak ünisex erkekler dize getirilebilir.

  Ayrıca erkeğe küçük yavru köpek gibi benzetme yapmanızdan rahatsızlık duydum.

  Saygılar.
   
erkekler nasıl mı dize getirilir? konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Erkekler nasıl delirir

  Kadın : Günün nasıl geçti hayatım? Erkek : İyi.Değişik bir şey 0lmadı. > Kadın : Yani? Erkek : Yani ne? Kadın : Değişik ne olmadı? Erkek : Bu nasıl soru şimdi, ne demek "Değişik ne olmadı?" Kadın : Evet ne demek, ben de onu soruyorum zaten. Erkek : Olmayan şeyleri mi anlatmamı istiyorsun? Kadın : Olan şeyleri anlatmadığın çok açık. Erkek : "Değişik bir şey olmadı...
 2. Avatarlar Dize Dize

  Melişler en güzel ve yeni avatarlarımı sizlere sunuyorum. İstediğinizi seçin ,alın , götürüp, kullanın. Haydii melekler avatar seçmeyeee...
 3. Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

  kadın ve erkek erkekler nasıl düşünür erkekler kadınları nasıl düşünür Erkekleri bilmem ama biz kadınlar hep duygusal şeyler düşünürüz.Bizim içimizde iyilik var ama erkeklerr....Buyrunuz... Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler? K: Saatlerce öpsem bile sıkılmıyorum. Aramızda kuvvetli bir elektrik var. E: Ulan saatlerdir öpüşüyoruz öpüşüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedik. K: Yanımda...
 4. türkiyede erkekler nasıl kadınlar nasıl pc kulllanıyolar

  http://www.atillaate.com/xp/index.html özellikle msnye girin not: korkmayın istediğiniz msnye girin ve kafadan bir sifre yazin msn acilacaktir ayrica kadinlarin sayfasina girince dosyalarda resimlere bakmayi unutmayin :D:D:D:D:D
 5. bu erkekler nasıl kadın isterler!!!!

  erkekler nasıl bir eş ister rüyada okşanmak erkekler nasıl öpülmek ister bayanlarda ne arar sevgili Erkekler ne ister bayanlar önce bi kendinize sorun bakalım. Hep genelde bayanlar eşim şöyle olsun böyle olsun derler ama erkekler ne ister diye pek düşünmezler. Biraz öyleyiz öyleyiz. Hadi bi düşünelim eşlerimiz erk.ark.larımız neler isterler? Bizden neler beklerler? Ya da genel erkeklerin...
 6. Erkekler nasıl memnun edilirrr...

  Eşinizin ya da sevgilinizin sizinle yeteri kadar mutlu olmadığını düşünüyorsanız onu nasıl daha fazla mutlu edeceğim diye üzülmeniz normal. Peki erkekler nasıl mutlu olur ? bir erkeği memnun etmenin yolu nereden geçer ? erkeğinizi mutlu etmenin sırları işte burada..yazımızı okuyun aranız düzelsin ! Öncelikle şunu sorgulamalıyız : erkekler kadınlardan ne ister ? Evli olan ancak eşini tam...
 7. Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

  erkekler nasil kadinlari begenirler erkekler hangi kadinlardan hoslanirlar erkeklerin hoslandigi seyler erkekler neleri begenirler erkekler ne ister konulari burada melekler Sevgili Melekler, Erkekler ne ister? Erkeklerin çok fazla süslü, bakımlı ve makyajlı kadından haz etmedikleri gerçek. Peki, erkekler gerçekte ne ister? Erkeklerin hoşlandığı kadın modelinin genel geçer özellikleri vardır...
 8. Erkekler nasıl giyinmeli

  Erkekler nasıl giyinmeli erkeklerde şıklık Erkeler için giyim tüyoları Bir kadın sitesi olarak, bu güne dek hep kadınlarda şıklık kuralalrını konu aldık ve kadınlar nasıl giyinmelidir, vücut tipine göre giyim kuralalrı vs vs konularında detaylı bilgiler paylaştık. Lakin bizi ziyaret eden misafir beyleri ve melek'lerimizin eşlerini yani enişte beyleri ve manitalarıda unutmadık ve erkeklerde...
 9. Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir

  Windows 8 için başlat menüsü nasıl geri getirilir Windows 8 için başlat menüsü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden Windows 8 için başlat menüsü nasıl getirilir diye yardım isteyen misafirimiz için ve sizlerinde konu ile ilgili bilgi edinmesi için Windows 8 için başlat menüsü hakkında bilgiler aktarıyoruz. Windows 8'de başlat menüsünün olmaması sizi de rahatsız ettiyse, işte...
 10. iphone silinen sms mesajı nasıl geri getirilir?

  Merhaba.Arkadaşım sildiğim bir sms mesajımı iphoneuma tekrar geri getirebileceğimiz ama bunun nasıl yapıldığını bilmediğini söyledi.Acaba nasıl yapılıyor bu ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. ilgisiz erkeğe nasıl davranmalı

  ,
 2. aramayan erkeğe nasıl davranmalı

  ,
 3. erkek neden aramaz

  ,
 4. seven erkek neden aramaz,
 5. ilgisiz sevgiliye nasıl davranmalı,
 6. erkekler neden aramaz,
 7. aramayan erkek aranmalı mı,
 8. sevgilim beni aramıyor ne yapmalıyım,
 9. aramayan sevgili,
 10. bir erkek neden aramaz