gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve 'Ne diyebağırıyorsun ?'der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.'Baltan bu muydu ?' diye sorar. Ormanci 'hayır' diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. 'Baltan bu muydu ?' Ormancı yine 'hayır' diye cevaplar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. 'Baltan bu muydu ?' Ormancı 'evet' der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünüde kendisine verir. Ormancı mutlu bir şekilde evine döner. Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir boyunca yürürken karisi suya düşer. Ormancı 'aman tanrım' diye bağırır. Peri yine belirir ve sorar: 'Ne diye bağırıyorsun ?' Ormancı' karimsuya düştü der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner.'Seninkarin bu mu?' diye sorar. Ormancı 'evet' der. Peri sinirlenmiştir, 'Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil' der. Ormancı 'özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu.Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jonesile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım ve üç karimin sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur... Bu hikâyeden alınacak ders: Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir. Kendileri için bir şey istiyorlarsa ekmek çarpsın...[​IMG])

ERKEKLER NE KADAR TEMİZ KALPLİ BAKIN!!!!!!!

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!
    öyleedir mutlaka canım asıl melek onlar emeğine sağlık canım.

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin!

puhahgahaaa....vay ormancı erkelerın asıl yuzunu ortaya cıkardın

emegıne saglık

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    melekler ya kıyamam onlara....

Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Bakin Bakalim Ne Kadar Streslİsİnİz

Ne kadar stres yüklüyseniz bu şekillerin o kadar hızlı döndüğünü görücekmişsiniz... Aslında bu şekiller dönmüyor, sabit!
  2. Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Erkekleri ne kadar tanıyorsunuz?

Siz bugüne kadar erkekleri seks düşkünü, çapkın, egoist varlıklar olarak tanıdınız fakat ne yazık ki yanıldınız. Çünkü aslında onlar çok ama çok farklı! 1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir. Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar! 2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler...
  3. Gelinlik erkeğe Ne Kadar yakısır...

Gelinlik erkeğe Ne Kadar yakısır...

Ayy meleklerim igrenc olmuslar, gelinligin tüm güzelligini bozmuslar desem yeridir degilmi :D:D:D Berbaaat etmisiniz beyler hahaha :D:D:D:D:D
  4. Saç bakım ürünleri ne kadar faydalı?

Saç bakım ürünleri ne kadar faydalı?

Her banyonun bir köşesinde bir çok saç bakım ürünü yer almaktadır. Bunların başında, şampuan, saç kremi, saç bakım yağları vs vs... yer almaktadır. Peki bu ürünler ne kadar faydalıdır; gelin bu yazımızda bilgi sahibi olalım Melek'lerim. Şampuanlar Şampuansız saçlarınızın nasıl görüneceğini bir düşünün. Havada uçuşan toz toprak içinde, kafa derinizin ürettiği yağlarla ve kullandığınız...
  5. erkek te aşk

erkek te aşk

bir ekek yeter beni bırak artık sevme sevmeye çalışma der ve o akşam hep arkanda dolanıyor bu nedir

Sayfayı Paylaş