gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Meleklerim :) sizde kendinize hic, neden erkekler hic araba reklamlarinda oynamaz diye sordunzumu?? :D Sonucta onlarin ilgi alani degilmi :D

Ben arada bi sormusumdur elbet :D

ama bu resmi gördükten sonra, tövbe ettim desem yeridir :D:D:D

alisyk oldugumuz kare

.
    .
    .
    .
    :D:D:D:D:D

Ve benim sahsen tövbe ettigim kare
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

:D:D:D:D

:hhh: :hhh:

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Kızım sabah sabah işin gücün yok mu yaa çatlatcan bizi gülmektenn :zuha::zuha: bence de bayanlar oynamaya devam etsin araba reklamlarında :D:D

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ya napim kapiscim :D

sizi güldürmek icin aciom konulari bende :D:D:D

tabi böyle konularda bende yariliyorum :hhh: :hhh:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay şimdi daha iiii anlıyorum neden erkekleri oynatmadıklarını aman oynatmasınlar en azından gözümüz gönlümüz bir kac hatun goruyor ben gormek istemem bu angutları...

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benim babam toyota gibi adam :D

Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Otomobil Reklamlarında Neden Erkekler Oynamaz ???‏

Otomobil Reklamlarında Neden Erkekler Oynamaz ???‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz?

Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz?

Hiç daha önce düşündünüzmü özellikle araba reklamlarında neden erkekler yirene hep bayan mankenler kullanılıyor Belki de aklınıza gelmedi bu soru şu an merak etmeye başladınız bazılarınız değilmi:D İşte bayan mankenlerin neden tercih edildiğinin bizzat görüntüleridir takdir sizin kızlar:D Bu konudan çıkartabileceğimiz ders ne arkadaşlar:D Bayanlar her zaman için daha...
  4. Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

seda sayan ne kadar kazaniyor beyazıt öztürk ne kadar kazanıyor pelin karahan kazanıyor kavak yelleri oyuncuları seda sayan Onlar sahne ve televizyon dünyasının aranılan isimleri... Rol aldıkları sinema filmleri ile gişe rekorlarını zorlayan yıldızlar, reklam projeleri ile de ilgi odağı olmayı başarıyor... İşte 3 saniyelik görüntüleriyle servetlerine servet katan ünlüler... BEREN SAAT...
  5. Araba tutmasına ne iyi gelir?

Araba tutmasına ne iyi gelir?

bebeklerde araba tutması araba tutmasına ne iyi gelir tutması nasıl geçer Birçok kişinin ortak derdi olan araba tutmalarına karşı iyi geldiği açıklanan bilgileri sizler için aktarıyorum.Eğer sizinde araba tutması gibi sorununuz varsa bilgilere göz atmanızı tavsiye ederim Zencefil özellikle bulantı ve kusmalar üzerinde son derece etkili bir bitki niteliği taşıyor. Araştırmalar; ameliyat...

Sayfayı Paylaş