gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler neden Cam ac diye israr ederki

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

camini açsana..? * salonun camıda açık içerden, ceyran yapıyo..

- web cami açsana
    * yokkki..
    - hadi ordan. orda işte var görüyorum ben iconunu..?
    * burası çok karanlık. ben göremiyorum cam filan. düşün artık ben cami göremiyosam, sen beni nasıl görüceksin
    - :mad2:

- cami açsana
    * makine soğuk..
    - sssiiiii

- cami aç bakiim..?
    * çıplağım.
    - olsun
    * iyi sen bilirsin..

- one lan :afraid:

* söyledim.. [​IMG][​IMG]

- web camı açsana. bakalım..?
    * he o mu. o cam deil. benim salak makine, bluetooth u cam zannediyo...

eksi.com

Erkekler neden Cam ac diye israr ederki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komikler işte ne diyim...

Komikler işte ne diyim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. cam neden saydamdır?

cam neden saydamdır?

Cam şaşılacak derecede basit bir maddedir. Dünyanın her köşesinde rahatça bulunabilen kum, kuvars ve sodadan meydana gelmiştir. Fakat camın asıl şaşırtıcı özelliği ne tam bir sıvı ne de gerçek bir katı oluşudur. Aslında sıvıya daha yakındır, çünkü atomik yapısındaki düzen sıvılardaki rasgele düzeni andırır. Katıların atomlarının kristal yapısı ise düzgündür. Katı bir cisimde atomların bir...
  3. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...
  4. Ac dc nedir

Ac dc nedir

ac dc nedir ac dc nedir, buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda "ac dc nedir" diye merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sunuyoruz sizlere... Pil bizlere doğru akım (DC) yani yön değiştirmeyen akım sağlar, şehir elektriği ise üretildiğinde alternatif akımdır (AC) yani – ve + kutupları sürekli yön değiştirir(evimize geldiğinde DC’ye...

Sayfayı Paylaş