gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Erkekler neden vefasız?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Buyrun.....Öğrenin...... :) Daily Mail'in haberine göre, araştırmada, 500'ün üzerinde evli çiftin kanser veya MS gibi hayatı tehdit eden bir hastalık sürecindeki durumuna bakıldı.

Bu süreçte, hasta kadın olduğunda evliliğin sona erme olasılığının daha fazla olduğu tespit edildi.

Çiftlerden birinin MS hastası olduğu 23 boşanmadan 22'sinde hastanın kadın olduğu belirlendi. Evlilikleri sona ermiş 23 beyin tümörü hastasından 18'inin kadın olduğunun saptandığı araştırmada, diğer kanser türlerinin olduğu 14 boşanan çiftten hasta olanın 13'nün de kadın olduğu görüldü.

Washington Üniversitesinde yapılan araştırma sonucunda, kadının hasta olduğu evliliklerin yüzde 21'inin, erkeğin hasta olduğu evliliklerin ise sadece yüzde 3'ünün sona erdiği anlaşıldı.

Araştırmada ayrıca, biten bir ilişkinin sağlık üzerindeki olumsuz etkisi de belirlendi. Eşinden ayrılmış hastaların daha çok hastanede kaldığı, daha fazla anti depresan kullandığı ve radyoterapi türünden zahmetli tedavi süreçlerini tamamlama ihtimallerinin daha az olduğu belirlendi.

mynet

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    burdada erkek milletinin bencilliğini apaçık görüyoruz ,işte biz kadınlar nedense merhamet muptelasıyız ah ah ahhhhh emeğine sağlık canım ....................

3. eliph

eliph Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte iki cins arasındaki fark !! erkekler böyle işte naparsınız..

4. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    %99 unun karakterinde var vefasızlık naparsın.

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ahh ahh genetik olsa gerek....:seker:

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ozellikle hastalik konusunda kadinlar daha hassas,erkek hasta olunca kesinlekle terk etmezler,ama erkekler,kadin hastaysa terk edilirler.

7. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    erkek milleti fazla zora gelemez zaten kolay şeylere yapışıp kalırlar zoru görncede sıvışırlar:)

8. bitaneyim

bitaneyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    erkek milleti gerçekten çok vefasız biz olsak her ne olursa olsun yanlarında oluruz peki yaa onlar?en ufak bir zora geldilermi kaçacak delik ararlar

9. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu olay benim başımdada vardı benim erkek arkadaşım Epilepsi hastasıydı bana söyledi bende herkesin başına gelebileceğin hastalık biz insanlar için olduğunu söyledim sevdiğim için kabul ettim 2 yıl boyunca çıktık çevremden çok karşı çıkanlar oldu evlenme diyenler oldu ben kendimle çok çeliştim çelişkiye düştüm düşündüm sonra ama onu seviyordum evlenmek istedim herşeyiyle kabul ediyordum ama davranışlarında bozukluklar sezdim hastalıkla alakası yok bana karşı davranışlarında herşeyi durdurdum ama evllik fikrimden caymadım herşey düzelene kadar durdurdum şimdi ayrıyız. Niyetimi anlamadığı için ayrıldı benden Şimdi düşünüyorumda ben o hastalığa yakalansaydım o benim yüzüme bile bakmazdı. Biz kadınlar biraz anaç ruhluyuz karşımızdakini düşünüyoruz kendimizin yerine koyuyoruz çocuğumuzu o durumda düşünüyoruz o yüzden kıyamıyoruz. Ama kusura bakmayın bu dünyada bencillik kazanıyor bencil olacaksın ben bunu öğrendim acırsan acınacak duruma düşersin o yüzden acımıyacaksın kimseye

10. denizoyku

denizoyku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunların geninde vefasızlık var..

11. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle katılıyorum!!!!! bencillik kazanıyor, kaçan kovalanır!!!!!!

12. hayattt

hayattt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erkeklerden nefret ediyorum hem vefasızlar hem vicdansızlar

Erkekler neden vefasız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Vefasız

Soner Arıca - Vefasız

Ne güzel başlamıştık biz seninle Paylaşmıştık herşeyi Hani sen hep benimdin ben de senin Geride kaldı artık herşey Gün olur anlarsın çok acı çektim Ardına yaralı bir kalp bıraktın Önce çocuksu gülmen apansız gitti benden Sonra da inandığım herşey Acılarla yüreğimi kanattın Söz vermiştin ama sen beni aldattın Tanrı hesap sorsun benim için sana Beni yaktın, yıktın, gittin vefasız...
  2. Gökhan Tepe - Vefasız Yar

Gökhan Tepe - Vefasız Yar

Yine düştüm peşine Muhtacım gül yüzüne Allahım nedir çektiğim benim Bitmiyor bu çile Sevmişim seni anla halimi Tut elimi yar Ha şöyle gül bana Hasretim sana Gel vefasız yar Yak ateşleri Boz yeminleri Sev vefasız yar Seni gidi zalim yar Ne olacak halim yar
  3. Alpay - Vefasız

Alpay - Vefasız

Ne dedim ki bırakıp gittin beni tek başıma Ne dedim darıldın bana neden, neden, neden gittin Ne dedim ki gittin inanamıyorum hala gittin yıkıldı Bu dünya yokluğun gerçek değil sanki bir rüya Ne dedim ki bırakıp gittin beni yalnız Yapayalnız vefasız, vefasız Ne yazık ki sensiz yağıyor bu yıl yine kar sensiz gelecek ilkbahar ağaçlar yollar ve ben kimsesiz ne yazık ki gittin dağıldı bu...
  4. Vefası Eksik Admin :D:D:D:D

Vefası Eksik Admin :D:D:D:D

Tepeden tırnağa bayanız anla Ne ilk kez ne de son banlanırız ama Kimse kimseyi araştırmak zorunda değil Ama sen hiç korkma adminlik bunu gerektirir :huhe: Gel vefası eksik admin Sen modsuz olurmusun Sen bizi bir uyar mailden Biz banlamaz olurmuyuz :haha: :haha: nassıl uyarlamışım ama beyendiniz mi :haha: '' мάﮒάŁ '' tarafından uyarlanmıştır

Sayfayı Paylaş