Erkekler Nelerden Nefret Eder?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

erkekler neyden nefret eder erkekler nelerden nefret eder neden balık etli kadınlardan hoşlanır mı Kızlar sizler için süper bir konu buldum...50 erkeğe sormuşlar; neler bir kadından soğumalarına neden olur; neler bir kadını onların gözünde itici yapar? Vee işte çıkan sonuçlar…

Bazen kendimizi tutamıyoruz, ağzımızdan çıkıveriyor, bazen bunun bir erkeğe itici gelebileceği aklımızdan bile geçmiyor, bazen de inadına yapıyoruz. Ve sonuç olarak, erkekleri gıcık etmeyi başarıyoruz. Aşağıdaki maddelerden en azından birkaç tanesi kesin size de uyuyor. Ama ne yapalım, belki biraz da bunlar bizi kadın yapıyor. Yeter ki abartmayalım, erkeklerin kabusu olmayalım.

Erkeklerin favori cümleleri
    Haydi bu cümleleri bir kere olsun söylemedim demeyin. Galiba bu cümleler, tüm kadınların fabrika ayarlarında otomatik olarak yükleniyor.

• “Benimle niye ilgilenmiyorsun?” Bunaltmayın. • “Ne düşünüyordun?” Cevabı olmayan sorular sormayın.
    • “Bu ne demek şimdi?” Her hareketinden derin anlamlar çıkarmayın.
    • “Sence kilo almış mıyım?” Ona tartı muamelesi yapmayın.
    • “Hmmm karar veremiyorum. Sence?” Kararsızlık abidesi olduğunuzu ona her fırsatta göstermeyin.
    • “Bana anlatabilirisin.” Psikologluk mesleğini psikologlara bırakın.

Dış görünüş
    Bir kere şunu söylemek gerek; erkekleri kadınlardan soğutan nedenler, fiziksel özellikleirnden çok kişiliğimizle ilgili. Yani biraz daha bakımlı olsak yeter!

• Kıllar, erkek vücuduna ait olmalı. Özellikle bıyık, favori, ayak parmaklarının üzerindeki ve beldeki kıllara dikkat! Erkekler bu konuda çok kıl!
    • Tamam, her daim topuklu giymenizi beklemiyorlar ama en azından ayakkabılarınız temiz ve bakımlı olmalı. Ve açık ayakkabı giyiyorsanız mutlaka tırnaklarımız ojeli olmalı.
    • Bu arada, yürümeyi başaramıyorsanız, topuklu da giymeyin.
    • Farkında olmadan Notre Dame’ın kamburuna dönüşmeyin; lütfen daima dik oturun.
    • Tanga veya g-string çok rahat olmayabilir ama bari benekli külotunuzun kotunuzun arkasından gözükmesine engel olun.
    • Dekolte giyecekseniz, onu taşımayı bilin. Giydikten sonra onu çekiştirip durmayın.
    • Şeffaf sutyen askıları kurtarıcı değil; tam tersine, çok çok itici erkeklerin gözünde.

Davranışlara çeki düzen
    “Can çıkar, huy çıkmaz” derler; ama biraz gayretle, en azından belki törpülersiniz onları sinir eden yönlerinizi.

• Kız arkadaşınızla bir araya geldiğinizde fısıldaşmadan durmayı deneyin.
    • Erkeklerin, duyguları halkında konuşmaktan nefret ettiğini lütfen öğrenin artık.
    • Şoförlük 1000 yıl geçse de erkeklerin gözünde erkekler mahsus olacak. O yüzden onların şoförlüğünü eleştirmekten vazgeçin.
    • Kıskançlık, sizi kendine güvensiz göstermekten başka işe yaramıyor.
    • İlgi duyduğunuz erkeğin yanında rahat olmak isteseniz de çizgiyide aşmayın, sarhoş olmayın.
    • Erkeklerin gözünde trip = şımarıklık. Şımarık bir çocuk gibi gözükmek istediğinize emin misiniz?

Zirvedekiler
    Ve işte en çok oy alanlar…

• Dır dır dır dır…
    • Fark etmiyorlar sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Uçları çıkmış, bozulmuş ojelere neredeyse hemen hepsi deli oluyor.
    • Bebek gibi konuşmayı bebeklik yıllarınızda bırakmalıydınız. Şirinlik muskası halleriniz, sadece ve sadece tüylerini diken diken ediyor.
    • Küfürlü, ‘Lan’lı konuşmalar da sizi bir o kadar itici yapıyor.
    • Futbolu seviyor olabilirsiniz. Ama ahkam kesmeyin, teknik direktörlüğü erkeklere bırakın.
    • Diğer kadınları aşağılamaya bayılıyoruz. Diyelim bundan vazgeçemiyoruz; bari erkeklerin yanında değil, kız arkadaşlarımızla yapalım.

Ve işte sürprizler
    Bunların, erkeklerin soğuma nedenleri olduğu kimin aklına gelirdi?

• Dudaklarımızı öpülesi gösteriyor sandığımız parlatıcılar, tam tersine onlara yapış yapış geliyor.
    • Onların gözünde yaratmaya çalıştığımız, “ben diğer kadınlardan farklıyım” etkisi, sadece tepki doğuruyor.
    • Komik olmak için yaptığız kıro taklitleri veya şiveli konuşmalar, biz farkında olmasak da ortamı ısıtmıyor, aksine buz gibi soğutuyor.

En büyük sürpriz
    Bizim en büyük kabuslarımızdan olan, kurtulmak için paralar harcadığımız, kocakarı ilaçlarından tutun, en teknolojik aletlere kadar her yolu denediğimiz biricik selülitlerimiz, 50 erkekten sadece birinin aklına geldi. Demek ki neleri kafamıza takmamız gerektiğini bir kere daha düşünmenin tam zamanı!

karakuzu bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

:D mesela kımı erkek demıyım çogu erkek balık etlı bayanlardan hoşlanıyor ve bız bunu bıle bıle zayıflama derdindeyız ve dedıklerı tek sey var ben seni bölede beeniyorum...

iide senın için zayıflayan kim.. ben sağlıgım ve kendi istegim için zayıflıyorum yani.. güzel cvp olur onlara..

3. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye

canım benim ne kadar bizim yaptığımız bazı şeyler onlara itici gelsede biz olmadan onlar hiçbirşeyyy...bu da benim düşüncem :)

4. angel_eda

angel_eda Yeni Üye

aslında düşününce gerçekten doğru bilgiler. teşekkürler :)

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

mesela kımı erkek demıyım çogu erkek balık etlı bayanlardan hoşlanıyor ve bız bunu bıle bıle zayıflama derdindeyız ve dedıklerı tek sey var ben seni bölede beeniyorum...

Mesela ben zayıfım yapıp böyle ne yersem ne yaprsm yapayım alırım ama hemen veriyorum :S :S

6. uzmanlar

uzmanlar Forum Okuru

kesinlikle erkeklere ilgili oldunuzu belli etmeyin..o size nasıl davranıyorsa öle davranın . kaybetme korkusu her zaman olmalıı...

7. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek

valla benim eşimde balık etli seviyo diye biliyodum da biraz fazla kilo alınca zayıfla diye tutturdu demekki çokta okadar tombiş sevmiyo :D

Erkekler Nelerden Nefret Eder? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ERKEKLER NEDEN TERK EDEr

akrep erkeği neden terkeder erkek terk ederse seven erkek terk edermi terkederse seven terkeder mi Sizi bırakıp gitti diye, bütün suçu kendinize yüklemeyin. Sevdiğiniz erkeğin ayrılığının ardında başka nedenler de yatıyor olabilir. Sevdiğiniz erkek sizi neden terk etmiş olabilir? Ona ne yaptınız da sizden kaçtı? Bu soruları sıralamaya devam edersek, işin içinden çıkamayız. Ancak, terk...
  2. Borsa Nelerden Etkilenir?

borsa nelerden etkilenir İMKB endeksleri ve işlem gören hisse senetlerinin fiyatları, diğer dünya borsalarında olduğu gibi başlıca üç etmenden etkilenirler; dünya ekonomisinin durumu ve gidişatı, yerel (Türkiye'nin) ekonominin durumu ve gidişatı ve sektör/firmanın durumu ve performansı. Global Ekonomi'deki herhangi bir gelişme tüm ülke ekonomilerini az veya çok etkileyeceği gibi, o ülkedeki...
  3. parfümler nelerden oluşuyor?

parfümler ve içerikleri Parfüm neden oluşuyor? Kökünden çiçeklerine kadar tüm bölümleriyle bitkiler, koku malzemelerinin ana kaynağı. Ancak, dünya piyasasındaki yüksek fiyatlar yüzünden (bir kilo gülyağı bugün 10 bin dolardan fazla) günümüzde parfümler salt doğal maddelerden oluşmuyor. Zamane parfümlerini doğa ve kimyanın melezi olarak tanımlayan uzmanlar parfümü oluşturan bitki ve özleri...
  4. Kadınların en çok nelerden korkuyor

Türkiye'deki kadınların profilini çıkarmak amacıyla yapılan araştırmaya katılan evli ve çocuk sahibi olan kadınların büyük bölümü, eğitim, iş ve ekonomik özgürlüğünü kazanmadığı için pişmanlık duyduğunu bildirdi. OMO Kadınlar Kulübü tarafından gerçekleştirilen araştırmaya, evli,çocuk sahibi, çalışan ve ev kadını olmak üzere, 20-35 yaşları arasındaki 800 kadın katıldı. Araştırmanın sonuçlarına...
  5. evlenilemeyecek erkekler ve evlenilecek erkekler

evlenilecek burçlar EVLENİLMEYECEK ERKEKLER * Evliliği kabus gibi gördüğünü sürekli yenileyen biriyse... * Eğitimi ortaokul düzeyinde kalmışsa... * Eğitimsiz ve bir de sürekli olacağı düşünülen bir işi yoksa.... * Bazı geceler iş toplantılarına gidiyor ve bu toplantılar uzuyorsa... * Serseri ruhlu ve sürekli romantik takılıyorsa... * Geceleri ünlü gece kulüplerine nereden bulduğu belli...
  6. erkeğiniz kıskanılmaktan hoşlanır mı yoksa nefret mi eder

erkekler kıskanılmaktan hoşlanır mı erkekler kıskanılmaktan hoşlanırmı kimi erkekler kısakanılmaktan nefret ederler en ufak kısakançlık yapsanız kıyameti kopartırlar. benimki çok kıskançtır fazla belli etmez ama ben anlarım.ama bende çok kıskancım ben hemen belli ederim içimde tutamam ama o her z aman belli etmez. benim eşimde çoğu erkek gibi fazla aşırı kıskanılmaktan hoşlanmaz bizde bazı bu...
  7. Erkekler neden ihanet eder nasıl rahat olurlar

Erkekler neden ihanet etme gereği duyar ??? Kimisi önemli değil tek gecelikti der savunur kendini... Kimisi aşık olur gözümüzün yaşına bakmadan terkedip gider Kimisi sıkılır aldatır Kimisi heyecan arar kimide farklılık peki hanımlar erkekler neden aldatma ihtiyacı duyar cevaplarınızı bekliyorum Bu Gripin’in güzel bir şarkısı. Gidenin dostu olmaz.. Yalnız bu 2 mısra dikkatimi çekti...
  8. Cilt Güzelliği Nelerden Etkilenir ?

Cilt Güzelliğini Etkiyen Sebepler cilt güzelliği Güzel ve hoş bir görüntü vermenin yolu öncelikli olarak sağlıklı ve bakımlı bir ciltten geçer melekler :) Hem içten hem de dıştan iyi bakılan vücut sayesinde cildimiz de ışıl ışıl parlar. Bu yazımızda cilt güzelliğini etkileyen faktörlerden bahsedeceğiz sizlere :) Kahvenin içerdiği kafein maddesi, sinir sistemini uyarıp zihinsel aktiviteyi...
  9. bebeklerde alerji nelerden oluşur?

Alerji yapan yiyecekler Alerji testleri[ IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/alerji-27.jpg Merhaba kızlar Bebeklerde alerji çok görünen durumlardan biri ve ayrıcada çok uğraştırıcı bir durum Avrupa Birliği’nin Almanya’da yaptırdığı araştırmalar sonucu, alerji vakalarının yüzde 30’unun parfüm maddelerinden kaynaklandığı saptandı. Araştırmaya göre alerji yapma riski yüksek olarak...
  10. Eşiniz / Sevgiliniz Kıskanılmaktan Hoşlanır mı Yoksa Nefret mi Eder ?

Sevgili melekler, eşiniz ya da sevdiğiniz mutlaka sizi kıskanıyordur. Tabi ki kıskanılmak güzel, sevginin göstergesidir kıskanılmak ama onun da bir dozu var elbet :D:D Peki ya eşlerimiz, sevdiklerimiz ? Onlar bizi kıskanıyorlar da biz onları kıskanmıyor muyuz ? Biz kıskanınca durum nasıl bir hal alıyor ? Hoşlanıyorlar mı yoksa öf aman deyip yaka mı silkiyorlar ? :D:D Hadi bakalım, eşiniz siz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. erkekler nelerden hoşlanmaz

,
  2. erkekler nelerden hoşlanır

,
  3. erkekler nelerden hoslanmazlar

,
  4. erkekler neden hoşlanmaz,
  5. erkekler nasıl kızlardan nefret eder,
  6. erkekler balik etli kadinlardan mi hoslanir,
  7. erkekler neyden hoslanmazlar,