gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler nelerı kafaya takıyor?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

BASLIGI GORUNCE AKLINIZA HEMEN **** GELMESIN. ONLARIN **** DISINDA DA KAFALARINI KURCALAYAN BIR YIGIN SEY VAR.
    NELERI ONEMSIYORLAR:

* SIZE ALDIGI CICEKLERIN SOLMASI

Bir erkegin iliskinin basinda size cicek vermesinin nedeni iliskide duydugu heyecani sizle de paylasmak istemesi olabilir.
    Cicekler, erkek arkadasiniz yaninizda olmadigi zaman salonunuzda veya evinizin bas kosesinde onu temsil ederler. Eger o ciceklere iyi bakmazsaniz iliskinize olan inancinizi yitirdigini dusunebilir.....

* ARKADASLARINIZIN ONUN HAKKINDAKI DUSUNCELERI

Erkek arkadasinizin ailenizle tanisirken heyecanlandigini dusunuyorsaniz bir kez daha dusunun. Onlari en cok korkutan sey arkadaslarinizla tanismak. Cunku onunla kavga ettiginizde bir liman misali sigindiginiz arkadaslarinizin onu sevmesini ve duzgun biri oldugunu dusunmelerini ister. Sevgiliniz sizi gercekten onemsiyorsa, arkadaslarinizin yaninda oldugundan farkli gozukup rol yapmak istemeycektir. Bu sekilde dogal davranirsa iliskisinde gelecege yatirim yaptigini dusunebilirsiniz.....

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler nelerı kafaya takıyor?
    * SIZE ALDIGI CICEKLERIN SOLMASI

Bir erkegin iliskinin basinda size cicek vermesinin nedeni iliskide duydugu heyecani sizle de paylasmak istemesi olabilir.
    Cicekler, erkek arkadasiniz yaninizda olmadigi zaman salonunuzda veya evinizin bas kosesinde onu temsil ederler. Eger o ciceklere iyi bakmazsaniz iliskinize olan inancinizi yitirdigini dusunebilir.....

özellikle yazının bu kısmı çok dikkatimi çekti arkadaşım...ben gözlerimle çok şahit oldum sevgilisi yada eşi çiçek alıp gelmiştir o çiçek gelişigüzel bir vazoya konulup bir daha yanına bile uğranmamış olduğunu...düşünün ya hele de evliyseniz gidip gelip suyunu değiştirmeniz oklamanız boyunu kısaltmanız eşin ne kadar dikkatini çekecek bir bebek gibi getirdiği çiçekle ilgilenmeniz...tabikiii sık sık eve çiçekle gelir birde aksını düşünün bir teşekkürle kenarda kalan çiçekleri gelirmi sanıosunuz bi da ha....

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler nelerı kafaya takıyor?

merhaba, çiçekle böcekler olmaz bence bu tür bişeye kafa takmacaklarını hiç sanmıyorum ö çakal erkeklerin :kızılötesi:

Erkekler nelerı kafaya takıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler nelerı onemsemıyorlar

Erkekler nelerı onemsemıyorlar

CANTANIZIN MARKA OLUP OLMADIGI Sizin giyim kusaminiza dikkat ediyor olmaniz, hicbir dikkatli erkegin gozunden kacmaz. Ancak pek cok erkek icin onemli olan uyum icerisinde giyinmis olmanizdir. Kucuk bir servet harcayarak aldiginiz pek cok aksesuarin markasindan haberdar bile olmamasi ihtimalini aklinizdan cikarmayin.... DOGUM GUNLERI Sevgiliniz icin dogum gununde dunyalari almaniz...
  2. atlara niçin gözlük takıyorlar?

atlara niçin gözlük takıyorlar?

Olaylara at gözlüğü ile bakmak' ifadesi bir kişinin bir olaya tek bir açıdan baktığını, ona etken olan diğer olayları veya faktörleri göremediğini veya görmek istemediğini anlatmak için kullanılır. Aslında atlar için takılan gözlük, şekil olarak bile gözlüğe benzemez, onların görüş kapasitelerini arttırmak için değil aksine azaltmak için takılır. Atın evcilleştirilmesi, insanın dostu olarak...
  3. Kadınların kafasını karıştıran erkeğin davranışları

Kadınların kafasını karıştıran erkeğin davranışları

Erkekler, biz kadınların kafalarını nasıl karıştırdıklarını açıkladılar. Sonuçta biz kadınlardan ne kadar farklı düşündüklerini bir kez daha görmüş olduk. Merak ediyorsanız okuyun. Şöyle bir gerçek varsa o da bizlerin erkekleri sevdiğimizdir. Fakat kabul etmek de gerekir ki; bazen erkekler gerçekten garip düşüncelere sahip olabiliyorlar. Maç seyrederken tüm dünyadan kendilerini...
  4. Bakalım Ünlüler Nasıl Küpeler Takıyor

Bakalım Ünlüler Nasıl Küpeler Takıyor

küpe takan ünlüler küpe takan erkek ünlüler Hanımlar moda olan ve ünlülerin taktığı bir kaç model Ünlülerin 2011 yılında taktığı küpelere bakarken dedim ki ben en iyisi hepsini bir araya getirip sizle paylaşıyım dedim. İyide yaptım. Sarkık küpeler,halka küpeler,avize küpeler,top küpeler… Hatta aralarında öyle küpeler var ki,bayıldım. İnceleyin bakalım,siz de sevecek misiniz
  5. Atlara Niçin Gözlük Takıyorlar?

Atlara Niçin Gözlük Takıyorlar?

atlar,at,gözlük,at gözlüğü niçin takılır,atların yaşamı,atlar hakkında bilgiler,atlar nasıl yetiştirilir,atlara gözlük takılmasının amacı nedir. Olaylara at gözlüğü ile bakmak' ifadesi bir kişinin bir olaya tek bir açıdan baktığını, ona etken olan diğer olayları veya faktörleri göremediğini veya görmek istemediğini anlatmak için kullanılır. Aslında atlar için takılan gözlük, şekil...

Sayfayı Paylaş