Erkekler nelerı onemsemıyorlar

AskinAy

Yeni Üye
Üye
Erkekler nelerı onemsemıyorlar
CANTANIZIN MARKA OLUP OLMADIGI

Sizin giyim kusaminiza dikkat ediyor olmaniz, hicbir dikkatli erkegin gozunden kacmaz. Ancak pek cok erkek icin onemli olan uyum icerisinde giyinmis olmanizdir. Kucuk bir servet harcayarak aldiginiz pek cok aksesuarin markasindan haberdar bile olmamasi ihtimalini aklinizdan cikarmayin....

DOGUM GUNLERI

Sevgiliniz icin dogum gununde dunyalari almaniz gercekten cok ince oldugunuzu gosterebilir ama aslinda o gun erkekler ozel hicbir sey yapmak istemez. O hic istemedigi halde bir sey yapsin diye onu zorlarsaniz, "Bu kimin dogum gunu, senin mi, benim mi?" diye soruyla karsilasabilirsiniz. O gune ozel hicbir plan yapmayin ama eger o isterse eglenmeye hazir olun.....( benimde hayalimde bir gun kendisine dogum gunu partisi hazirlamak vardi ama bakalim bakim duruma....)

ERKEK ARKADASLARIYLA GECE CIKMALARI

Erkeklerin gece kulubune gitmelerinin tek sebebi kiz tavlamak degildir. Sadece erkek erkege vakit gecirmek bile onlari cok mutlu eder. Yanlarinda kiz arkadaslari oldugunda ve bir yere gittiklerinde kendi aralarinda cok fazla muhabbet edemediklerinden boyle bir programa ihtiyac duyuyor olabilirler. Siz yaninda olmadan cikmasinda art niyet ariyor olabilirsiniz ancak gece erkek erkege gezmeleri gayet masum bir aktivite olabilir...

Cevap: Erkekler nelerı onemsemıyorlar

canım evet toplumda çok rahatsız edici bir durum bu ama ne yalan söleyeyim bu konuda ben şanslıyım galiba ben hayatı ve karşımdakini önemsediğim içinmidir bilmiyorum yada çok seçici olduğumu hissettiğinden artık onu tam bilemem ama böyle bir durumla karşılaşmadım hiç ve çok da dikkatini çekmiştir....tartışılabilinir bir konu diğer arkadaşlarım nerdesiniz ...

Cevap: Erkekler nelerı onemsemıyorlar

Paylaşım için teşekkürler... ama erkekleri anlamak koly bi iş değil:S

Geri