gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler niçin evlenmek istemez

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Erkekler niçin evlenmek istemez [​IMG]

Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir...Erkek için evlilik, bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir.
    Öte yandan, hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için böylesine korkutucu olmasının nedeni de budur. Kadınlar durgun akan nehirde aheste kürek çekerken erkekler açık denizde bir başlarına kaldıklarını hissederler. Erkeklerin bağlanmaktan bu kadar korkmalarının nedenini bir de kendi ağızlarından duymaya ne dersiniz? İşte erkeklerin evlilik öncesindeki korkulu itirafları:

1- O hayati cümleyi duymak Hastalıkta ve sağlıkta Gardiyan gelir, hapishane kapısı kapanır.

2- Her milletten meyvelerin tadına bakma hayalinden vazgeçmek Şahane bir aşk ve şehvet seline kapılıp bir çiçekten öbürüne konmak

3- Ya! kuruntusuna kapılmak Ya başka bir kadına aşık olursam?

4- Boşanmak Yanlış ata oynamak gibi

5- Anne-babanın başarısız evliliklerini tekrarlamak ya da anne-babanın mutlu evliliğini tekrarlamak, günün birinde karısına Meleğim, Balım ya da Aşkım diye hitap etmek

6- Eğlence şirketi müdürlüğünden feragat etmek. Sonra da uzlaşma denen şirketin yönetim kuruluna hesap vermek zorunda kalarak, her kararın günün birinde insanın neşesini kaçıran bir teftişten geçeceğinin tamamen bilincinde olmak.

7- Evcilleştirilen Kocalar Kardeşlik Derneği in aktif üyelerinden biri haline gelmek.

8- Ezbere bir hayat sıkıntı, fazla yüz göz olma ve sıradanlık

9- Sükunet, denetim, boş alan, mahremiyet, bütün gece spor kanalı izlemek, ahbaplarla poker, sigaradan alınan bir fırt, leş kokan spor ayakkabılar gibi nimetlerden feragat etmek.

10- Misafir odasında başlayıp kanepede devam eden erotizmden vazgeçerek düzenli ve renklilikten uzak bir **** hayatına adım atmak.

Erkekler niçin evlenmek istemez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerin düğmeleri niçin sağdadır?

erkeklerin düğmeleri niçin sağdadır?

hakikaten, niçin erkeklerin tüm giysilerinde düğmeler sağda, ilikler solda iken kadın giysilerinde tam tersidir? işte, insanların daha çok sağ ellerini kullanmalarından dolayı yerleşen bir alışkanlık daha. sağ elini kullanan bir insan için, sağdaki bir düğmeyi, soldaki bir iliğe geçirmek daha kolaydır. bu nedenle de erkeklerin düğmeleri daima sağdadır. peki kadınların düğmeleri niçin solda?...
  2. erkekler niçin kravat takar?

erkekler niçin kravat takar?

Takılar hariç üzerimizdeki her giysinin bir fonksiyonu vardır. Peki kravatın boğazı sıkmaktan başka fonksiyonu nedir? Her iki yakayı bir araya getirmekse düğme o işi görüyor. Düğmeleri örtüp giysimizi güzel ve renkli kılmaksa kadınlar niye takmıyor? Pek de kravat sever bir millet olmadığımız açıktır ama ister inanın, ister inanmayın kravatın ortaya çıkışında Türklerin de rolü var. 1660'da...
  3. Erkekler evlenmekten neden korkar ?

Erkekler evlenmekten neden korkar ?

erkekler neden evlenmekten korkar erkekler evlenmekten neden korkar korkan evlilikten korkan erkeklere nasıl davranılmalı korkuyor James Douglas Barron’un kız arkadaşı ne zaman evleneceklerini sorduğunda James uzun süreli bir bağlılığın ilişkilerine zarar vereceğinden korkmuş ve içinde inanılmaz bir ürperti duymuş. James şu an evli ve evlilik fikrine soğuk bakmanın yanlış bir şey...
  4. Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

Erkeklerin Evlenmek İstemediği Kadın Tipleri

erkeklerin sevmediği kadın tipleri, erkeklerin sevmediği kadınlar, itici gelen kadın tipleri Her ne kadar sitemiz bayanlara yönelik olsada beyleride ilgilendiren konuları arada bir paylaşmakta fayda olduğunu düşünüyoruz. Erkekler. bazı kadınlarla özellikle evlenmekten kaçınıyorlar. Peki hangi kadın tipleri erkekler için itici? Erkeklerin sevmediği davranışlar neler? Araştırmalara göre...
  5. hiç evlenmek istemezdim

hiç evlenmek istemezdim

şuanki hayatımdanda mutluyum.çok şükür. bence beni bağlı olmadan yaşayacağım bir hayat.sadece yemek yiyebileceğim kadar çalışıp ülke ülke dolaşmak isterdim.kimse bağlı olmak istemezdim.

Sayfayı Paylaş