gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkekler regl olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Erkekler adet görürse olacaklar.. -orkidlerini birbirilerine gösterip "benimki daha kanlı ulan" derlerdi..

-orkid in adını değişip erkid olurdu..

aaa motorcan gene kanamışşın bugün
    -sorma, peder gene çok kızdı, etrafı kan içinde bırakmışsın diye. adamın böyle sorunları yok tabii, çoktan andropoz a girdi o..
    gibi diyaloglar olurdu.

-ped reklamlarında mavi su yerine sarı-kırmızı, sarı-lacivert, yeşil-beyaz hatta bordo-lacivert renkte sular dökülürdü.

-ped reklamlarında tarkan ı, mustafa sandal ı, kenan doğulu yu bilumum gereksiz popçuları izlerdik.

-kızlar bakkaldan orkid alırken şebek şebek sırıtan bi suratla karşılaşmazdı, hatta artık kızcağızın halinden anlayan bakkal amca bi de gripin ikram eder, ayaklarını sıcak tutmasını söölerdi.

-delikanlilik muessesi olmazdi

- gormemisin adeti olmus gitmis orkid mentollu kullanmis

kızlar erkek arkadaşları için bakkaldan jumbo boy orkid alırken utanıp sıkılır, he he erkek arkadaşıma alıyorum da, gibi saçma açıklamalar yaparlardı.

-ilk adet gordukleri gun pastayla ve/ya torenle* kutlanir, anneler "seninki olmadi mi? aa benimki gecen yil oldu, simdi zaten yeterince buyumesi gerekiyormus" diye birbirine nispet yapardi....

-molpediniz varmı reklam filminde muhtemelen orhan gencebay,kadir inanır gibi sıkı delikanlı gecinenler secilirdi. reklamlarda kadın külodu yerine erkek boxeri veya seriat donu cıkarılırdı.

-futbol maclarinin cilki cikardi. sahaya kullanilmis ped yagardi misal.

kacirdiklari penaltilar icin iyi bi gerekce olurdu.

-zaten ozel gunumuzdeyiz, racon kesme ulan bana. kirarim bu pedi ben..

iş yerinde 3 ten fazla erkeğin aynı anda regl olmaları durumunda istifayı basıp gitmek yerinde olur. allah muhafaza bıdı bıdılarından, ay karnım, ay belim ağrıyooo demelerinden durulmaz.

- selim atma su pis pedlerini orta yere
    - sus kadin sus toplasan eline mi yapisir

-erkekler,hatunlar kadar dayanıklı olamadıkları için,muhtemelen ilk adetlerinin ikinci gününde filan ölürlerdi. erkek ırkı da sayıca azalınca,hakimiyet tamamen dişilerin eline geçerdi

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: erkekler regl olursa
    güzeldi canım acayip

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok hoşya eline sağlık canım.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkekler bunuda beceremez ellerıne yuzlerıne bulaşdırırlardı.:D
    yorumlarınız ıçın saolun arkadaşlar

5. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    karamel cim sana katılıyorum kesinlikle öyle olurdu eylenceli bir paylaşımdı emeğine sağlık canım

6. melisam

melisam Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yazın harıka olmus bacım vallahı okurken cok elendım erkek lerın gercekten regl oldudugu soyle bır kafam dan canlandırdımda felaket olur.bacım emegıne saglık.tesekkurler
    .

7. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya dusunmek bıle ıstemıyorum iğrenc olurdu buyuk ıhtımal:)=:):):):):) emegıne saglık

erkekler regl olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl

Regl

Rüyasinda regl oldugunu görmek, dininin fesat olduguna isarettir. Karisinin regl oldugunu görmek, dünya islerinin zorlasacagina, eger karisi iyi ve dürüst bir kadin ise, dininin kuvvetine, bir kadinin hayiz oldugunu görmesi, onun bir mala sahip olacagina delalet eder. Gerek erkek ve gerek kadin hayiz oldugunu ve gusül edip elbisesini giydigini görmesi, dünyada ve ahirette istegine kavusacagina...
  2. erkekler mens olursa:)))‏

erkekler mens olursa:)))‏

osman abi sen hangisinden kullaniosun kanatli mi +erkek adam kanatli kullanmaz hasim! -aysel! +noldu hikmet -ben bu ay geciktim ya +ayy napicaz -abi herseye sinirleniyosun ya sen boyle degildin +ya kusura bakma murat ilk gunum be karnim agriyo -abi manyak misin niye beyaz tayt giydin +ne bilim hocam bunun reklamlarinda hep beyaz tayt giyiyolar -fethi abi aksama hali saha maci var...
  3. Erkekler hasta olursa...

Erkekler hasta olursa...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  5. Kızlar Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır

Kızlar Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır

Selam kızlar size bir sorum olacak acaba Regl Döneminde Neler Olur Neler Yaşanır her hangi bir yan etkisi varmıdır bu konuda bilgi ve yorumlarını bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş