gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ERKEKLER SANA BİLE DOYDU [​IMG] HÜLYA AVŞAR STÜDYOSU PROGRAMININ KONUĞU OLAN PAKİZE SUDA, KADIN-ERKEK İLİŞKİLERİ HAKKINDA YORUM YAPTI.

Suda 10 yıl boyunca evli bir erkekle birlikte olduğunu ve bundan pişman olduğunu söyledi. Suda, Hülya Avşar'ın geçmiş ilişkilerinde aldatılmasını da şu sözlerle yeniden gündeme taşıdı:

Doyuluyor

'Türkiye'nin en güzel kadınısın. Herkes seninle olmak isterken, sen de aldatıldın. Ben dehşete düşerdim o zaman, 'Bu kadın da aldatılır mı?' diye; ama aldatıldın. Çünkü her şeye doyuluyor Hülyacığım. Güzele de, çirkine de... Bir dönüm noktası var. Erkek bu konuda iflah olmaz...'

Erkekler Sana bile Doydu Hülya Avşar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Hülya Avşar - Sana Aşık Oluyorum

Sana Öyle Alıştım Ki Hep Yanımda İstiyorum Gözlerini Düşündükçe Sana Aşık Oluyorum Karıştı Tüm Duygularım Kaçıyor Hep Uykularım Söyle Sensiz Ne Yaparım Sana Aşık Oluyorum Belki Günah Sevmem Seni Tutamadım Hislerimi Anla Artık Sende Beni Sana Aşık Oluyorum
  2. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  3. Hülya Avşar Resimleri

Hülya Avşar Resimleri

hülya avşar resimleri hülya avşar hamilelik fotoları hülyaavşarresimleri resmi sitesi avşarın hamilelik fotoları
  4. hülya avşara tepki

hülya avşara tepki

EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...
  5. Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar '' Kanseri Aklıma Bile Getirmiyorum'..

Hülya Avşar Haberi Hülya Avşar Kanser mi Hülya Avşarın Mamografi çektirdikten sonraki komik yorumunu sizinle paylaşıyorum şimdi....İşte mamografiye Hülya Avşar yorumu.... Teşhis sürecinde yapılanlardan dolayı göğüs kanseri olmaktan çok korkan Avşar kızı korkularını anlattı. Hülya Avşar, önceki gün özel bir hastanenin üç boyutlu meme inceleme cihazını tanıttı. Geçtiğimiz aylarda,...

Sayfayı Paylaş