gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erkekler 'seviyorum' demez!

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her kadın sevgilisinin aklından geçenleri bilmek ister. Ne var ki, erkekler için kalplerini bir kadına açıp, içindekileri dile getirmek bir hayli uzun sürer.

Bir erkeği duygusallaştırmak istiyorsanız, doğru zamanı ve doğru yeri seçmeniz çok önemli. Eğer sevgiliniz yorgunsa; başka bir işe konsantreyse ve rahatlamak istiyorsa, ona sorularla yaklaşmanız sonuç vermeyecektir.

Misafir beklediğiniz ya da sevgilinizin rahatlamak istediği zamanları sohbet için seçmemelisiniz. Birlikte bir aktive yaptığınız zaman konuşmayı deneyin.

Onu sorgulamayın

Kadınların sıkça düştükleri bir hata var. Sevgililerine peş peşe sorular sorarken, aynı zamanda ses tonlarını da ayarlamayı beceremiyorlar.

Öyle kibir sohbet havasında geçmesi gereken konuşmalar, sohbetten çok bir sorguya benziyor ve erkekler kalplerini açmak yerine kaçmayı tercih ediyor.

Erkekler duygularını kolay kolay dile getirmez, onlardan öyle bir şey istediğinizde ürkmeleri normal. Eski tecrübelerinizden, gelecek planlarınızdan bahsedin.

Erkekler gelecek ideallerinden bahsetmeyi severler, onlara özel sorular sormak istediğinizde o havayı vererek sorun. Eğer ona açılıyorsanız, güvenini kazanırsınız ve o da size açılır. Ondan bunu istiyorsanız, ilk önce siz açık ve samimi konuşun.

Durmanız gerektiğinde durun

Belki anlamsız gibi gelecek ama bir erkeği konuşturmanın en iyi yolu bazen susmaktır. Kadınlar sevdikleri erkek hakkında en ufak ayrıntıyı bilmek ister. Çoğu zaman bu bir takıntı haline gelir.

Sürekli kurcalamak yerine, olayların kendiliğinden gelişmesini bekleyin. Arka planda kalmayı bir deneyin, göreceksiniz ki bilgiler daha fazla gelmeye başlayacak.

Erkekler 'seviyorum' demez! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekleri seviyoruz çünkü...

erkekleri seviyoruz çünkü...

erkekleri seviyoruz çünkü Sizce biz kadınlar erkekleri neden seviyoruz? Cevabı bulmakta zorluk çekiyorsanız işte gerçekler! * Omuzları ergonomiktir. * Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. * İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. * Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. * Tıraş olduklarında yanakları yumuşacık olur. * Hesabı...
  2. erkekleri seviyoruz çünkü

erkekleri seviyoruz çünkü

Erkekler.. Hem sikayet ederiz hem severiz onlari.Neden biliyor musunuz? 1. Çünkü güçlü kollarinda kendimizi güvende hissediyoruz. 2. Çünkü bizden farklilar. 3. Çünkü hepimiz birer mazosistiz bize aci çektiren seyler hosumuza gidiyor. 4. Çünkü banyodan islak ve bellerine sarili bir havluyla çiktiklarinda çok seksiler. 5. Çünkü bokser'lari onlara çok yakisiyor. 6. Çünkü yapili vücutlarina,...
  3. erkekler neden `seni seviyorum ` demez

erkekler neden `seni seviyorum ` demez

rüyada sevdiği erkeği görmek rüyada sevdiğini söylemek sevdiğine sarılmak sevildiğini duymak sevdiğine sarıldığını görmek Seviyorsunuz ama söylemiyorsunuz! Başınız büyük belada Sürekli birilerini sevme ihtiyacı duyarız. Sevildiğimizi duyabilmek, başka biçimiyle de "onay" almak için elimizden geleni yaparız. Sonra da "bu kadar sevdiğim bir insan, bana nasıl böyle bir kötülük...
  4. japonlar neden seni seviyorum demezler

japonlar neden seni seviyorum demezler

Duyunca ben de çok şaşırmıştım...Seni seviyorum gibi muhteşem bir sözü neden japonlar kullanmıyor....işte ayrıntıları:laugh: Fasulye tanelerinin üzerine lazerle 'seni seviyorum' lafını kazıyorlarmış. Nemli toprağa gömülmüş fasulyeyi alıp uygun gördüğünüz kişiye hediye ediyormuşsunuz. Beş gün sonra fasulye filizlendiğinde de ortaya 'seni seviyorum' yazısı çıkıyormuş. Bu haliyle de elbette haber...
  5. Erkekleri Neden Seviyoruz?

Erkekleri Neden Seviyoruz?

erkekleri neden seviyoruz doğal misk kokusu, erkek, erkekler neden sevilir, habertürk, habertürk haber, kadın, Kadın-Erkek İlişkileri, kadınlar erkekleri neden sever, kadınlar ve sağlık, kadınların erkeklerde sevdiği 10 neden, kadınların erkekleri sevmekten vazgeçemediği 10 şey Biz, bağımsız kadınlar, erkeklere ihtiyacımız olmadığını düşünmeyi severiz. Kendi bilgisayarımızla...

Sayfayı Paylaş