gebe
  1. CarameL

CarameL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında CarameL tarafından paylaşıldı.

of of gidip aksam yemegini hazirlayim[​IMG] [​IMG]
    olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini [​IMG]

sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle [​IMG]

ohhh hazir yemek gelecek CAnım Kocam Benim hahaha

veeeeee yemek hazir Afiyet Olsun Hayatım [​IMG]

veee iste guzel bir aksamin ve hazir yemegin sonu [​IMG]
    .
    .
    .
    .

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Ah Kamil Ah Boyun Posun Devrilsinn SArsuk Herif hahaha

Erkekler yemek yapmaya kalkarsa =)=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

yemek yapmasını bilmeyen kız tripleri

kendisine yemek yaptırarak ezemeyeceğinizi ispatlamaya çalışan kızların yaptığı triplerdir... akılları sıra ben hanım hanımcık oturdum,el bebek gül bebek büyüdüm mesajı vermek isterler... bilip de bilmeme tekniğini uygulayan uyanık kızların tripleri... cocuk yapmasini da bilmem diyen kızdır. ya uzak durulacak ya da ikisi de öğretilecektir... iş kadınıyım, yani o kadar üniversite okul...
  2. Erkeklerden Yemek Tarifleri

Erkeklerden Yemek Tarifleri

KOLAY YEMEKLER *Domatesli Biberli Yumurta *Büyükçe bir tavaya yağ domates ve biber koyup bir sigara yakiyoruz. Sigaranin külü yere düşmek üzereyse yumurtaları eklemenin zamani gelmis demektir. Yumurtaları kırıp sigaramizi bitiriyoruz. Pişmiştir herhalde ocağın altını kapatiyoruz. *Biberli Domatesli Yumurta *Her gün domatesli biberli yumurta yemekten sıkıldığımızda yapabilecegimiz bu enfes...
  3. iyi yemek yapmanın 10 yolu

iyi yemek yapmanın 10 yolu

yemek yapmak birçokları için bir tutku hatta başlıca bir hobidir Yılların tecrübeli aşçıları yemek yapmanızı kolaylaştıracak ve daha iyi yemek yapmanızı sağlayacak bir takım ipuçlarına sahip. Eğer bu yolları takip ederseniz yemek yapma yeteneğinizi inanılmaz bir şekilde geliştirebilirsiniz. . 1. MIKRODALGA FIRININIZDAN KURTULUN Mikrodalga fırınlar sadece bir şey için iyidir: donmuş...
  4. Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Etli Hafif Yemekler yapmam lazım

Kızlar Arabistan dan misafirlerim geliyor perşembe günü ve onların et düşkünlüğü çok fazla bu sıcaklarda da et biraz ağır kaçıyor Türk mutfağı adına sizden Etli Hafif Yemekler konusunda bir kaç menü ve tarif rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş