gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Erkekler Yılbaşında Ne Hediye İsterler ?

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]benimki eminim bunu ister

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

yaaa kesin buu işteee....

Erkekler Yılbaşında Ne Hediye İsterler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşında Kime Ne Hediye Almalıyız?

Yılbaşında Kime Ne Hediye Almalıyız?

kocama ne hediye alabilirim Yılbaşının en çok sevdiğim yanı hediye almak ve vermek:26:Eşim bana ne olacak sorusunun soru işaretiyle gezer dururum 1 ay boyunca ve ay sonunda yani yılbaşında hiç birşey almaz:(Kaç yılbaşı geçirdik bir hediye bile görmedim.Gerçi yılbaşı nedir ben pek bilmem çünkü eşim sağolsun bizi ya köye götürür yada kendisi bizimle olmaz.:(Bakalım bu yıl başı ne olacak. Neyse...
  2. Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Dogum gunude ne hediye istersiniz?

Merhaba melekler..her ınsanın dogum gunu heyecenı sarar.kım bana ne hedıye alacak dıye dusunur dururuz..ben mesela aılemden arkadaslarımdan ve sevgılımden hedıye beklerım ve alırım...sız melekler dogum gununuzde kımden ve ne hedıye beklıyorsunuz.paylasırsanız sevınırım.yorumlarınızı beklıyorum......
  3. Yeni yılda ne hediye istersiniz

Yeni yılda ne hediye istersiniz

Meleklerim yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde hepimizi hediye telaşı sarmıştır aceba ne alsam veya aceba bana ne hediye alacaklar diye yeni yılda nasıl bir hediye alacağınızı veya nasıl bir hediye beklediğinizi buraya yazarmısınız
  4. Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Yılbaşında Sevgilime Ne Hediye Alabilirim ?

Bu konu yılbaşında sevgiliye hediye hakkında bilgiler vermektedir., Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. Eğer yılbaşında hediye alma adetiniz ve bir de sevgiliniz varsa sizi şimdiden bir telaş almıştır. Doğumgünü ya da yıldönümlerinin haricinde yılbaşında da küçük bir hediye bekler sevgililer. Biz de bunu düşündük ve yılbaşı için sevgilinize ne hediye alabileceğiniz konusunda...
  5. Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

Erkek Arkadaşıma Sevgilime Eşime Yılbaşında Ne Hediye Alsam?

erkekler için hediye önerileri, erkekler için hediye tavsiyeleri, erkekler için yılbaşı hediye önerileri Bayanlar için bir erkeğe hediye almak en zor kararlardan biridir. Görünüşte erkekler için çok fazla hediye seçenekleri yok gibi görünsede günümüz de farklı firmalar özellikle kişiye özel hediye seçenekleri ile birçok alternatif öneriler sunuyorlar. Öncelikle hediye almayı düşündüğünüz...

Sayfayı Paylaş