gebe
  1. onurtugba

onurtugba Forum Okuru

erkeklerde ayak kaşıntısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında onurtugba tarafından paylaşıldı.

merhabalar benim sorum eşimin ayaklarının çok kaşınması askerden sonra olmuş. neyle bu kaşıntıları giderebilirim bana cevap yazarsanız sevinirim acilll

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    benimde eşimin ayaklarında kaşıntı var üstelik derileri soyuluyo bunun için ne yapmamız gerek cevap yazarsanız sevinirimmm

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    bence ayaklarinda mantar var
    bu ilac tedavisiz gecmez
    bence acil doktora gitsin, yoksa ayagainin her tarafina bulasir.
    selamlar

erkeklerde ayak kaşıntısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Bakımı - Günlük Ayak Bakımı

Erkek Bakımı - Günlük Ayak Bakımı

erkek bakım sitesi erkek ayak bakımı ayak resimleri resmi ayağı Günlük Ayak Bakımı - Ayaklarınızı her gün kontrol edin. Dikkatli bir inceleme ile ayağınızda meydana gelebilecek değişiklikleri erken dönemde görebilirsiniz. - Ayağınızın taban ve üst kısmına bakın. Eğer alt kısımları rahat göremiyorsanız bir ayna kullanın ya da aile bireylerinden yardım isteyin. - Ayak cildinizin renginde...
  2. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  3. Erkeği Ayağından Tanıma Kılavuzu

Erkeği Ayağından Tanıma Kılavuzu

Erkeklerin karakter analizini ayaklarından yapabilir misiniz? Yapanlar varmış! Araştırmacılar hep kadınları inceleyecek değil ya bu kez erkekleri yatırmışlar masaya! Uzmanların ilk iş ayaklarına bakmak olmuş ve ayağın profilinden erkeklerin maceracı mı evcil mi yalancı mı olabileceği saptanmış. Kadınlara da erkeğin ayağına bakıp karakter analizi yapmak kalmış! İngiliz araştırmacı Jane...
  4. Kulak kaşıntısı

Kulak kaşıntısı

kulak kaşıntısı için damla kulak kaşıntısı, nedenleri, sebepleri, tedavisi, neden olur,nasıl geçer Kulaklarım kaşınıyor kulaklarım... Yahu banyodan çıkar çıkmaz kuruladığım halde özellikle bu bahar aylarında acayip bir kaşıntı damla vs kar da etmiyor. Benim gibi kulak kaşıntısı sorunu ile karşılaşan kişiler varsa nasıl tedavi ettiklerini anlatabilir mi ? Aloo yahu kime diyorum Kulağım...
  5. Boyun kaşıntısı neden olur?

Boyun kaşıntısı neden olur?

İlaç kullanmaya başladınız, yeni bir parfüm denediniz, boynunuza bir kolye mi taktınız veya açık havada dolaştıktan sonra boynunuz yada vücudunuzun farklı bir bölgesinde kaşıntı mı başladı? Tüm bunlar büyük çoğunlukla alerjinizin olduğunun bir göstergesidir. Fakat bazı bir takım koşullar da buna neden olabilir. Boyundaki kaşıntı kaşınmaya karşı konulamaz şekilde oluşan rahatsız edici bir...

Sayfayı Paylaş