gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kirli sakal, erkeklerde kirli sakal, kirli sakal cekicimi Aslın da bu göreceli bir kavram diye düşünüyorum. Kimi bayan kirli sakallı erkeklerden hoşlanır, kimisi illaki sinekkaydı traşlı erkekleri tercih eder... Kimisi bıyıklı erkekleri kimiside bıyıksız...
    Günümüz de birçok ünlü yada ünsüz erkekler kirli sakalı tercih ediyor. Ben de şahsen sinekkaydı traşı erkeklerde sevmeyen biri olarak genel de eşimde de kirli sakalı tercih eden bir bayan olarak sizlere diğer bayanların kirli sakal karşısında ki görüşleri hakkında genel bilgileri sunuyorum.

kirli sakal.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    evet kirli sakal bazı erkeklere yakışıyor eşimde dahil olmak üzere ama rahat olmuyor benim açımdan :D

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Kaymak gibide ben sevmiyorum mesela hahahaha erkek dediğin de biraz tüy olmalı bence:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. foreverangel

foreverangel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
  5. Ayse.Feyza

Ayse.Feyza Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    43
    bende sevenlerdenim ama eşim memur olunca 2 güne traş oluyo hiç sevmem kabak gibi el mecuri işte hahaha:D:D

6. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    tatillerde recep e cevirde hevesini al bari:huhe:

7. yasin55

yasin55 Forum Okuru

hevesleriniz değişikmiş maşallah maşaallah maşaallah..

8. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

bende kirli sakalı seviyom esimede cok yakıstırıyorum

9. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    anam bi ben kaymak gibi seviyorum heralde eşim zaten köse kılsız yani ondan yani alışmışım :D

10. mrveee35

mrveee35 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    her erkeğe yakışmaz.

11. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bazılarına yakışıyor bazılarına ise hiç olmuyor bence

Erkeklerde Kirli Sakal Sizce Çekici mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici  yoksa esmerlermi

sizce beyaz tenli bayan ve erkeklerimi çekici yoksa esmerlermi

beyaz tenli bayanlar esmer olmanın avantajları evet arkadaşlar sizce beyaz tenli bayanlar ve erkeklermi çekici yoksa esmer bayanlar ve erkeklermi çekici katılımlarınızı bekliyorum:) not:yanlız polemik yaratmadan arkadaşlarım her kez kendi düşüncesini yazsın:)
  2. Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

Kadınlar erkeklerde kirli sakalı tercih ediyor

sakallı ünlüler kirli sakal sakal tipleri çeşitleri kirli modelleri İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kirli sakallı erkekleri ‘sert, olgun, erkeksi, daha çekici ve uzun dönemli ilişkiye uygun’ buluyor İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu. Northumbria Üniversitesi...
  3. Erkekler melek mi sizce?

Erkekler melek mi sizce?

melekler aşaşğıdaki yazıyı okuyun ve cevap verin bakalım sizcede erkekler bir melekmi ??? hadi bakalım ....................... İSTE ERKEKLERIN BİRER MELEK OLDUĞUNUN KANITI... Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. "Aman tanrım" diye bağırdığında bir peri belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der....
  4. BiLgisayar erkek mi dişi mi sizce ?

BiLgisayar erkek mi dişi mi sizce ?

Öğretmen öğrencilerine sormuş:Bilgisayar dişi mi erkek mi sizce? Kız öğrenciLer : BiLgisayar erkektir . Çünkü biLgisayarLar asLında sorunLarı ç...özmek için yapıLmalarına rağmen ömürLerinin dörtte ücünü sorun yaratarak geçirirLer. Daha da önemLisi bunLardan bir tane aLdığınız an , biraz daha sabretmiş oLsaydınız çok daha geLişmiş bir modeLine sahip oLabiLeceğinizi görüp pişman oLursunuzz...
  5. Kadınların Kirli Sakal Sevdası!

Kadınların Kirli Sakal Sevdası!

kirli sakal kadınlar, kirli sakal, severler mi, isterler mi, çekici mi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, tıraşlı ya da uzun sakallılardan çok “kirli sakal” bırakan erkeklerden hoşlandığını ortaya koymuş!. Northumbria Üniversitesi uzmanları, 76 kadına, 15 erkeğin sakalları farklı uzunluklardayken çekilmiş 5’er...

Sayfayı Paylaş