gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerden mektup var!!! (kadınlardan istedikleri)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Şimdide erkeklerin bizden istediği yada dilediği şeylere bir gözatalım hiiiiççç ciddiye bile almadım hıh :kafa::seker:
    * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS’te “Orda mısın???” diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..!
    * Mağazada gelinliklere bakıp “Aaaa ne güzeeel” dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla suçlamayın. Gelinlik sadece kızların hayalidir erkeklerin değil!!!
    * Saçlarınızı boyattığınızda bunu fark edemezsek anlayın ki yakışmamıştır ve bu bizim suçumuz değildir.
    * Çoğu erkek ısrardan ve bir şeyi ikinci kez duymaktan nefret eder; mutlaka ilk söylediğinizi anlamışızdır ama işimize gelmiyordur, lütfen bize geri zekâlı muamelesi yapmayın.
    * Alışveriş yapmak hiç zevkli değildir ve asla zevkli olmayacaktır.
    * ‘Beni seviyor musun?’ diye sormayın. Emin olun ki sevmiyor olsak yanınızda bir saniye bile durmayız…
    Biz erkekler gerçekten basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında sadece acıkmışızdır ve sadece ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan ‘ekmek niçin masada değil’ diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın zira tüm erkekler edebiyatçı değildir…
    * Eğer farkında olmadan 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle diğer anlamında söylemişizdir, boşuna bizi sıkıntıya sokmayın…
    * Biz farklı anlamlar taşıyan dolaylı, mecazlı soruları anlamayız. Ne istiyorsanız doğrudan söyleyin ve bizi yormayın…
    * Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız ki büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    komikmiş gerçkten..aslnda bazları doğrudur.erkeklerde düz mantık var kadnlarn mantğyla dünyaya bakmsnı bekleymeyz onlardan:)

3. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evt bazıları dogru.onların bizi anlamayarının imkanı yok.

4. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum aynen nişanlımın düşüncelerini yazmışlar sanki...

5. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    basit mantıklı erkekler.. sözümden meclisten hiç de dışarı değil.. Belki bazıları dogru olabilir.. ama unutmayalım ki 4 yanlış 1 doğruyu siliyor.. onların yanlışlarıda genelde dogrularunu goturuyor:D

Erkeklerden mektup var!!! (kadınlardan istedikleri) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeklerin Bizden İstedikleri

Erkeklerin Bizden İstedikleri

*8 hafta süren bas agrilari bas agrisi olamaz,bir doktora gidin. > > *Alisveris yapmak zevkli degildir ve asla da olmayacaktir. > > *"Beni seviyor musun?" diye sormayin. Emin olun ki sevmesek yaninizda > bir saniye bile durmayiz... > > *Bizden sizinle ayni üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kiz > arkadaslarinizin isidir. > > *Bir yere...
  2. kadınlar ve erkeklerin istediği eş

kadınlar ve erkeklerin istediği eş

Başbakanlık Aile ve Sosyal Araştırmalar Genel Müdürlüğü, 2006'da başlattığı Türkiye'nin aile yapısı çalışmasının sonuçlarını açıkladı. Türkiye İstatistik Kurumu ile 10 Haziran-29 Ağustos 2006 arasında 12 bin 208 evde 18 yaş üzeri 24 bin 647 kişiyle görüşülerek, 48 bin 238 kişinin de bilgisi alınarak gerçekleştirilen araştırmaya göre, Türk erkeği evleneceği kadının güzel, kadın ise erkeğin iş...
  3. Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:) 1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu. 2 İlişkiye...
  4. Sokaktan Mektup Var

Sokaktan Mektup Var

Sokaktan Mektup Var Ben, sokak çocuğu… Biliyorum, sizin çocuğunuza benzemiyorum. Çocuğunuz gibi, akşamları döndüğüm bir evim yok. Evin kapısından veya pencerelerinden bakıp yolumu bekleyen anne gözlerinden yoksunum. Oturduğum bir baba kucağı da yok. Saçlarda dolaşan baba ellerinin güvenini, yanaklara kondurulan anne öpücüğünün sevgisini derseniz, hiç bilmem. Hem annesiz, hem babasız, hem de...

Sayfayı Paylaş