gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklerden nasil laf alinir?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!??
    Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor.
    Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki??
    Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim.
    Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin..
    Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)
    Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin?
    Adam : Baska nerde yatilabilir ki??
    Kadin: Benim resimlerimi kaldirip yerlerine onun resimlerini koyar misin??
    Adam : Sanirim bu yapilacak en uygun sey olur.
    Kadin: O zaman onun benim ayakkabi koleksiyonumdan
    Ayakkabilar giymesine de izin verirsin….??
    Adam : Hayir onun ayaklari 37 numara…
    Kadin: ………………….? !!!
    Adam : Haas………………..!!!

netneti.com

2. banuu

banuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkeklerden nasil laf alinir?
    :haha:guzeldı tesekkurler

Erkeklerden nasil laf alinir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ErkeĞİn Hayati Nasil Kararir ?

ErkeĞİn Hayati Nasil Kararir ?

ERKEĞİN HAYATI NASIL KARARIR ? ERKEK- Söyle. KADIN- . . . . . . . . . . . . ERKEK- Söylesene! KADIN- Acelen varsa söylemiyim. ERKEK- Acelem yok ama çıkıcam, söyle KADIN- Söyle söyle diyip üstüme gelme. ERKEK- Ya niye üstüne geliyim. Bişey söylemiycek miydin? KADIN- Yok bişey yok. Ne söylicem ki sana? ERKEK- Yanlış anladım demek ki. Çıkıyom ben o zaman. KADIN- Çık sen, çık. Hep kaç!...
  2. Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır...

Bir erkeğin ağzından laf böyle alınır...

Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker) Kadin: Onunla bizim yatagimizda mi yatarsin? Adam : Baska...
  3. Erkek adam nasil bilgisayar kullanir

Erkek adam nasil bilgisayar kullanir

Erkek Adam -Delete+Enter Yapmaz, Direkt Shift+Del+Enter Yapar Tükürdügünü Yalamaz. -Gecenin Bi Saati oLsa bile Pc ' nin Karşısında Pijamayla Oturmaz. -Öyle Cicilibicili Windows Xp Teması Kullanmaz Windows Classic Kullanır. -Arama Yaparken Animasyonda Köpek Veya Sihirbaz yoktur Tesbih Çeken Siluet Wardır. -Windows Gezgi'nini Kullanmaz Ulaşmak İstedigi Klasörleri Kendisi Bulur... -IP'sini...
  4. laf atan erkeklere hazır cevaplar

laf atan erkeklere hazır cevaplar

hazır laflar artık erkekler karşısında ezilmeyeceğiz size laf mı attılar sakin olun sinirlenmeyin burada çok güzel cevaplarımız mevcut :hhh: GENELDE BU TUR LAFLAR ATILIYO YANI KALIPLASMIS AMA BAKIN ARTIK BIZIMDE CECAPLARIMIZ HAZIR Ne kadar güzelsiniz - Biliyorum... Onun için bu yaşta evliyim - Pardon yenge mekan haydarpaşa -pardon saati sorablir miyim? -şurda kocaman yazıo göremiyo musun?...
  5. Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

Erkekler Nasil Kadinlari begenirler?

erkekler nasil kadinlari begenirler erkekler hangi kadinlardan hoslanirlar erkeklerin hoslandigi seyler erkekler neleri begenirler erkekler ne ister konulari burada melekler Sevgili Melekler, Erkekler ne ister? Erkeklerin çok fazla süslü, bakımlı ve makyajlı kadından haz etmedikleri gerçek. Peki, erkekler gerçekte ne ister? Erkeklerin hoşlandığı kadın modelinin genel geçer özellikleri vardır...

Sayfayı Paylaş