Erkeklere Alınabilecek YIlbaşı Hediyeleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Erkeklere Alınabilecek YIlbaşı Hediyeleri
erkeklere alınabilecek hediye seçenekleri
Kızlar şimdi size sunacağım listede erkek arkadaşına yada eşine parfüm, atkı, saat, ayakkabı, teknolojik aletler gibi hediyeler almak istemeyenler için alternatif hediye seçenekleri var...Eminim içinden tas sizin alabileceğiniz tarzda bir hediye vardır...

yilbasi-hediyesi1-7291.jpg

1.) Sevgilinizi düşünerek uyuduğunuz yatağın çarşafını güzelce paketleyin yılbaşında o çarşafı hediye edin.

2.) Onu tanıdığınız günden itibaren yaşadıklarınızı ve onu anlatan birşeyler yazın, 30 sayfa bile olsa bu yazdıklarınızı cildiyle, baskı kalitesiyle, sayfa düzeniyle, kapak tasarımıyla profesyonel bir kitap haline getirin, kapağında sevgilinizin fotoğrafının ve isminin olması, yazar kısmındada sizin fotoğraf ve bilgilerinizin olması, yani bakıldığında profesyonel bir kitaptan farkı olmaması, böyle bir hediyeyi alan kişiyi titretir.

3.) Bir cd’ye şiir okuyun, o cd’yi hediye edin.

4.) Sevgilinizin portresini en beğendiği karakterin kıyafetleriyle yaptırın.
5.) Portre pahallı gelirse, bir resim kağıdına siz onun portresini yapın, ve yaptığınız portrenin sevgilinize benzememesi kadar doğal birşey olamaz sonuçta ressam değilsiniz, ama ortada onu düşünerek verdiğiniz emek var ve bu emek herşeyin üstündedir, siz dediğim gibi çizin bir resim kağıdına sevgilinizin resmini, gidin onu birde çerçeveletin, verin yılbaşında paşalar gibi, olmaz ya eğer; “aaaaaaa bu bana benzemiyor” derse sevgiliniz, öyle biriyle de zaten işiniz olmasın.

6.) Bir muhabbet kuşu alın ve yılbaşına kadar sevgilinizin ismini bu kuşa öğretin, sevgiliniz kendi ismini söyleyen bir kuşu hediye aldığında, yemin ediyorum ağlayacaktır.

7.) Genelde kadınlar bazı durumlar sonrasında erkeğin gömleğini giymeyi severler ya o gömleği hediye edin.

8.) Sevgilinize giderken giydiğiniz ayakkabılardan tekini paketleyin, paketin içinede; “Sana gelirken sağ ayağımda bu ayakkabı vardı, kendisi aşkımızın en sahici şahitidir ve onu sana veriyorum, sol eşinide ben saklayacağım” yazılı bir not koyun, oldukça sıradışı bu hediye karşısında, terkedilmezseniz bu ilişkinin sonu evliliktir.

9.) Aradığımı buldum, bu ilişkinin sonu evlilik diyorsanız oldukça riskli ama tahmin ötesi etkileyici bir hediye yöntemi var; görünmeyen bi yerinize, sevgilinizin ismini dövme yaptırıyorsunuz, ve yeni yıla girmeden 2 dakika önce işte hediyen deyip gösteriyorsunuz, bu oldukça riskli bir hediye yöntemidir, ilişki yürümezse dövmeyi yaptırdığınızdan daha çok para vererek sildirecek ve silinirken de acı çekeceksiniz, lakin kesinlikle etkileyicidir.

10.) Asla kırmızı don muhabbetine girmeyin, (bu beni sex objesi olarak mı görüyor düşüncesi oluşturabilirsiniz karşı tarafta) hediye özel olmalı, fabrikasyon hediyeler sizin ruhunuzu yansıtmaz, içinde kendi emeğinizin olduğu hediye her zaman daha değerlidir, don yerine hırka örün bere örün daha iyi.

11.) Yeni yılda sevgilinize tavuk hediye edebilirsiniz bildiğimiz canlı yumurtlayan tavuklardan, eğer sevgiliniz bu tavuğu memnuniyetle alır ve tavuğu beslerse, tavuğun yumurtalarından sizede verirse, o evlenebilinecek vasıflara sahip demektir. İskoçya’nın bir köyünde 1700′lü yıllarda bu şekilde anlıyorlarmış evlenilecek kişileri.

alıntı

Bak işte, kadınların hediyeleri, erkeklerin hediyelerinden daha yaratıcı ve daha etkili :) Gelde bu erkeklere kazma - kalas- küt- öküz deme :D:D

2.) Onu tanıdığınız günden itibaren yaşadıklarınızı ve onu anlatan birşeyler yazın, 30 sayfa bile olsa bu yazdıklarınızı cildiyle, baskı kalitesiyle, sayfa düzeniyle, kapak tasarımıyla profesyonel bir kitap haline getirin, kapağında sevgilinizin fotoğrafının ve isminin olması, yazar kısmındada sizin fotoğraf ve bilgilerinizin olması, yani bakıldığında profesyonel bir kitaptan farkı olmaması, böyle bir hediyeyi alan kişiyi titretir.

Keşke bu yazıyı 10 gün önce okusaydım.:)

Onu tanıdığınız günden itibaren yaşadıklarınızı ve onu anlatan birşeyler yazın, 30 sayfa bile olsa bu yazdıklarınızı cildiyle, baskı kalitesiyle, sayfa düzeniyle, kapak tasarımıyla profesyonel bir kitap haline getirin, kapağında sevgilinizin fotoğrafının ve isminin olması, yazar kısmındada sizin fotoğraf ve bilgilerinizin olması, yani bakıldığında profesyonel bir kitaptan farkı olmaması, böyle bir hediyeyi alan kişiyi titretir.

ayy süpermiş bende bunu sevgililer günün de yaparım harika bayıldım....
paylaşım için tşkler pasikam....

Nişanlıyken yaptığım bir hediyeyi anlatıp fikir vermek isterim,, bir kutu aldım kalp seklinde orta boyutta kurabiyeler yaptım küçük adamlar cam ağaçları yıldızlar kardan adamlar bunları şeker hamuruyla kapladim ustune glazür ile resimler yaptım kurabiyeleri küçük posetlere koydum renkli kurdelalar ile bağladım poşetleri kutuya güzelce dizip yilbasindan önce verdim o kadar duygulandıki bir suru iltifat duydum :) ayrıca tadida güzel olduğu için bi ton iltifatta ordan aldım en güzel hediyemin hep o hediye olduğunu söyler eşim

Geri