gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Erkeklere bazen inanmak gerek

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu evde kalmak zorundaydı. Kocasına partiye yalnız gitmesini onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi.

Tam hazırlanırken `acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor` diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.

Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi.

Kocasına yaklaştıOnunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladıkulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti kocasının dönüşünü beklemeye başladı.

Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti. Kadin :
    Parti nasıldı kocacığım` diye sordu
    Adam : `Sensiz hiç eğlenemedim tatlım` diye yanıtladı. Kadın `inanmıyorum` diye cevapladı `Bahse girerim çok eğlenmişsindir`

Adam `Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık altkata inip bütün gece poker oynadık.

Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah`ın cezası herif bir eğlenmiş bir eğlenmişanlata anlata bitiremedi…

Erkeklere bazen inanmak gerek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gitmek Gerek Bazen

Gitmek Gerek Bazen

Gitmek Gerek Bazen Bazen bitmek gerek yaşamdan, her yerden Bırakmak gerek bugünlerde, işi gücü, sevgileri aşkları, parayı pulu. Gözün görmeden, kulağın duymadan, yüzün gülmeden gitmek gerek buralardan. Nereye olduğunu bilemediğin yollara, neden olduğunu anlamadığın sebeplerle çıkmak gerek. Kimseyi yanına katmadan, kendini bile olduğun yerde bırakarak gitmek. Gitmek gerek bazen. Bazen...
  2. Sil baştan sevmek gerek bazen

Sil baştan sevmek gerek bazen

Ben aşkı dolu dolu senle yaşamak istedim. Oysa sen aşkın özünü bilemedin. Şimdi söyle yapabilir misin? Benimle sonsuzluğa yolculuğa çıkabilir misin? Beni yüreğinin en derinlerinde saklayabilir misin? Aşkı bana anlatır mısın? Yoksa bendeki aşkı gördükten sonra arkana bakmadan kaçar gider misin? Peki deneyebilir misin sevmeyi en baştan ? Gücün var mı sevgilim,* Derin sularda inci tanesi...
  3. Sil baştan başlamak gerek bazen....

Sil baştan başlamak gerek bazen....

Gücün var mı sevgilim, Derin sularda inci tanesi aramaya? Cesaretin kaldıysa Hala benle aşktan konuşmaya Söyle canım sevgilim Hayat bize oyun oynuyor olabilir mi? Yorgun gibi bir halin var Duyguların karışık olabilir mi? Sil baştan başlamak gerek bazen Hayatı sıfırlamak Sil baştan sevmek gerek bazen Herşeyi unutmak Sanki bugün son günmüş gibi Dolu dolu yaşamak istiyorum ben...
  4. bazen sağır olmak gerek!!!

bazen sağır olmak gerek!!!

Bizi hedeflerimize ulaşma yolundan bir çok engelin alıkoyduğu bir gerçek. Ama bazı zamanlarda en yakınlarımızın bizi engellediğini hiç düşündünüz mü? Yakın çevremizde kötü niyetle olmasa bile “potansiyelimizi” ortaya çıkarmamızı engelleyen bir çok insan bulunabiliyor. Çoğa zaman yanlış yönlendirmelerde bulunarak başarımıza engel olabiliyorlar. Bunun en bilinen örneği ise sağır kurbağa...
  5. Bazen Dinlenmek Gerek..

Bazen Dinlenmek Gerek..

Hayatın yükü hepimizin omuzlarına binmiş durumda.Öyle ya da böyle,ağır ya da hafif hepimizin taşıdığı bir yük var nihayetinde.Bazılarımızın taşıyabileceğinden azını doldurur kefesine bazılarımız da gücü yetmez yüklendiğini taşımaya. Taşırız ,bıkmadan usanmadan..Ta ki bir gün gelip de yorulana kadar.Taşıdığımızın yükün altında ezilmemek için bazen hayatı dondurmalı ,dinlenmeliyiz...Hikaye...

Sayfayı Paylaş