gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Erkeklere Hakaret Sözleri

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hakaret edici sözler erkekler, sinir oldukları, şeyler neledir, hakaret, sözleri hakkında herşeyi buradan bulabilirsiniz

Bence bunlardan uzak durmalı hele ki o Erkek ol kısmından.. Bilemiyorum sonuçlarını sonra ...

Her erkek güzel şeyler duymak ister özelliklede kadınlardan. Ama işler bazen istediğimiz gibi gitmeyebiliyor.

Bizde hiçbir erkeğin duymak istemeyeceği 10 şeyi araştırdık ve bulduk! Bu yazıyı ne duymak ne de bir daha okumak isteyeceksiniz!

1- "Düşünüyorum da"
    Kadınları çözemeyen erkeklerin bu cümle karşısında afalladıkları kesin. Ucu açık bir cümle olan "düşünüyorum da" kadınların o an sizin pek hoşlanmayacağınız birşeyden bahsedeceğine dair en iyi işaretlerden biri.

2- "O masa rezerve"
    Kalabalık bir grupla veya sırf kızarkadaşınızla gittiğiniz bir mekanı düşünün. Heryer dolu bir boş masa görüyorsunuz ve koştura koştura oraya gidiyorsunuz. Bir de bakıyorsunuz ki garson başınızda ve o cümleleri söylüyor.

3- "Ne zaman çocuk yapacağız?"
    Kadınların evlendikten sonra çocuk doğurma isteklerinin kabardığını kimseye anlatmanın herhalde bir lüzumu yoktur. Çocuk seven bir erkek veya baba olmaya aday bir kişi olabilirsiniz ama bu soru kesinlikle tüylerinizi diken diken edecektir.

4- "Hayatım ben kilo mu aldım?"
    Evet çoktan seçmeli yerine çoktan hileli bir soruyla karşı karşıyasınız. Bu soruya tüm erkeklerin hazırlıklı olmasında yarar vardır çünkü vereceğiniz evet ya da hayır yeterli olmayacaktır. Açıklamalarınıda hazırlamanız gerekli.

5- Uyurken başka bir erkeğin adını sayıklaması "Salih, Salih"
    Her insan uykusunda konuşabilir. Eğer kızarkadaşınız aralıksız bir şekilde size kabuslar geçirtecek kadar başka bir erkeğin adını sayıklıyorsa bu durum kötüye işaret demektir.

6- Bir alışveriş merkezinde otomobilinizin plakasının anons edilmesi
    Genelde bu tip anonslar sık sık başınıza gelmesede bu bir yemek yeme anında veya sinemaya yetişmeye çalıştığınızda başınıza gelirse kötü olur. Anonstan otomobilinizin plakası okunurken yanlış yere park ettiğiniz aklınıza gelecek.

7- "Ehliyet-ruhsat lütfen"Trafik cezaları bu kadar pahalıyken hele haftasonunda bir gece vakti bu soruyla karşılaşmışsanız yandınız demektir. İçkili araba kullanmanın cezasını sonuna kadar çekmeye hazrılanın.

8- "Bugün annemlere mi gitsek?"
    Kaynana gelin gerginliğinin benzerini erkeklerde yaşıyor. Anneme gidelim diyen bir kadın çoğu erkeği ürkütebilir.

9- "Hamileyim"
    Hoppala, şimdi nereden çıktı bu diyenler ve daha fazlasını söyleyecek birçok erkek dünya üzerinde bulunuyor.

10- "Üzgünüz ama kartınızın bakiyesi yeterli değil"
    Tam fotoğraflık bir kare. Özellikle de sevgiliniz yanınızdaysa en az birkere denemenizi tavsiye ediyoruz.

11- "Biraz erkek ol"
    Zaten erkek değil miyim? sorusunu kendinize asla sormayın. Olumsuz bir durum karşısında bekleneni veremediğiniz zaman bu karşılığı alabilirsiniz. Bu lafı duymak istemezsiniz.

Erkeklere Hakaret Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeklerle ilgi özlü söz

erkeklerle ilgi özlü söz

erkeklerle ilgili özlü sözler erkeklerle ilgili güzel sözler inatla erkeklere inat anlamlı ) *Erkekler kadar kendini ciddiye alan ve abartan bir baska yaratik yoktur. Erkek, televizyonda maça konsantre olmasiyla takimina maç kazandiracagini düsünen tek canlidir. *Kulaginda küpe olan yeni nesil erkeklerle evlenmekte sakinca yoktur. En azindan acinin anlamini ve mücevherin degerini...
  2. Kibar Hakaretler

Kibar Hakaretler

"Bizim onunla birçok ortak noktamız var. Mesela ikimiz de birbirimizden nefret ederiz" "Ortak çalışmayı çok sever. Bir zaman bir arkadaşıyla ortak iş kurdular.Arkadaşı tecrübesini, o da parasını koydu. Arkadaşı zengin oldu. O tecrübe kazandı." "Ticaretle uğraşıyordu. İki sene önce...
  3. Erkekleri cildirtan Sözler

Erkekleri cildirtan Sözler

1- Arkadaşımı güzel buluyor musun? 2- Beni neden seviyorsun? 3- Benden önce birlikte olduğun kızı gerçekten sevmiş miydin? 4- Emin misin? 5- Cumartesi gününü arkadaşlarınla mı geçireceksin? 6- Dün aldığım tişörtü değiştirmeliyim, çarşıya da uğrayalım mı? 7- Sanki biraz kilo aldım. Rejime mi başlasam acaba?
  4. hakaret

hakaret

Kendisine hakaret ediliyorsa güzel söz duyar, kendisi hakaret ediyorsa iyilik yapar.
  5. Erkeğin sevdiği sözler

Erkeğin sevdiği sözler

erkeklerin sevdiği sözler facebook sevdiği sözler kısmı erkeğin sevdiği sözler, neler, hangileri buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar "Bu erkekleri anlamak zor, nelerden hoşlanırlar?" diye merak eden Melek'ler ve hatta tüm kadınlar, erkeklerin sevdiği sözleri bu yazımızda öğreniyoruz:) 1)Erkeğim:(Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)...

Sayfayı Paylaş