gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Zeynep Mansur son kitabı ‘Ben erkek olsaydım’da erkeklere aşk tüyoları veriyor,’incelikten korkmayın’ diyor.Peki siz olsaydınız erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirdiniz? bence en önemli durumlardan biri ilgi göstermek karşındaki insana sevgini hissettireceksn. özel günlerde kücük süprizler yaparak mutlu edebilirsin kadınlar cok kücük seylerden mutlu olabilir bunun formülünü öğreneceksn gerisi kolay.. :)

Ya siz meleklerim ,siz erkeklere ne gibi önerilerde bulunursunuz...Öğrenelim de eşimize ,sevgilimize öğretelim değil mi?

2. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel net bir özet olmuş aslında bi de kadınları anlamak zordur derler halbuki bu kadar kolaydır kadınları mutlu etmek

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    erkeklere anlatması zor işte:D

Erkeklere hangi aşk tüyolarını önerirsiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Melekler, evinizde meye suyu sıkacağı kullanıyor musunuz? Hangi markayı ve modeli tavsiye edersiniz? Ben daha önce almamıştım ama artık almayı düşünüyorum. Sizlerden de fikir alayım dedim. Sevgiler
  2. Erkeklerin kadın seçimlerinden tüyolar !

Erkeklerin kadın seçimlerinden tüyolar !

erkeklerle ilgili tüyolar kadınlara özel tüyolar kadınlara erkeklerle kanka olmak kadınlar için Her kadın özel olduğunu hissetmek ister ama ne yazık ki erkekler kadınları gruplara ayırmadan edemezler. İşte erkeklerin birlikte olmak istediği 11 kadın tipi; birinden biri mutlaka sizi anlatıyor olmalı. Her kadın özel ve tek olduğunu hissetmek ister ama ne yazık ki erkekler de kadınları gruplara...
  3. Erkeklerin Dilini Çözme Tüyoları

Erkeklerin Dilini Çözme Tüyoları

umursamayan erkek umursamaz erkek erkekler neye dayanamaz umursamaz erkekler erkekleri umursamamak Kızlar kalemi kağıdı hazır edin :D Şimdi sizlere erkeklerin dilini çözme tüyoları veriyorum :tik: Araştırmalara göre erkekler incinmekten ve zayıf görünmekten korktukları için kaçış yolu olarak susmayı ya da umursamaz görünmeyi tercih ediyor. Peki sorunun kaynağında neler yatıyor? Sebebini...
  4. Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Ankarada doğum için hangi hastaneyi önerirsiniz melekler?

Merhaba Melekler. Ne zaman aklıma birşey takılsa cevabını burada buluyorum.Bu kez soruyu bizzat sormak istiyorum.Yeni gebe olduğumu öğrendim ve Ankarada yapıyorum.Burda tavsiye edebileceğiniz doğum için hastaneler hangileri ve özellikleri ? Siz nerde doğum yaptınız Ankarada, hizmetler fiyatlar nasıldı ?
  5. hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

hangi elektrik süpürgesini önerirsiniz?

arkadaslar elektrik süpürgesi alacagm emiş gücü yüksek çok kuwwetli önebilecegnz makina warmı

Sayfayı Paylaş