gebe
  1. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklere İnanmak Lazım

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında leylaşah tarafından paylaşıldı.

Evli bir çift cadılar [​IMG]sine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu evde kalmak zorundaydı. Kocasına [​IMG]ye yalnız gitmesini onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Erkeklere İnanmak Lazım (= Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve [​IMG]ye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve [​IMG]ye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken 'acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor' diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek [​IMG]ye gitti. Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.
    Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi.
    Kocasına yaklaştıOnunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladıkulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı. Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti kocasının dönüşünü beklemeye başladı.
    Adam sabaha karşı 01.00 sularında döndü ve doğru yatağa gitti. Kadin :parti nasıldı kocacığım' diye sordu
    Adam : 'Sensiz hiç eğlenemedim tatlım' diye yanıtladı. Kadın 'inanmıyorum' diye cevapladı 'Bahse girerim çok eğlenmişsindir'
    Adam 'Gerçekten hayatım. Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık altkata inip bütün gece poker oynadık.
    Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş bir eğlenmişanlata anlata bitiremedi…

alıntı

Erkeklere İnanmak Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle erkek her eve lazım

böyle erkek her eve lazım

Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım Ortalığı süpürür sobamızı yakarım Çayımızı hazırlar soframızı kurarım Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım İbriği tası alıp eline su dökerim Hizmetimi beğenir takdir eder şekerim Evi badana eder duvarları sıvarım Elimden her iş gelir tahtaları ovarım...
  2. İnanmak başarmaktır..

İnanmak başarmaktır..

San Francisco Körfezi’ndeki bir okulda, okul müdürü üç öğretmeni çağırıp şöyle demiş: “Siz üç öğretmen, sistemde en iyi ve en uzman kişiler olduğunuz için, doksan tane seçkin üstün zekalı öğrenciyi size vereceğiz. Bu öğrencilerin gelecek yıl da hızlarını korumalarını sağlamanızı ve çok şey öğrenmelerini bekliyoruz.”Üç öğretmen, öğrenciler ve öğrencilerin anne ve babası bunun çok iyi bir fikir...
  3. Erkeklere bazen inanmak gerek

Erkeklere bazen inanmak gerek

Evli bir çift cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu evde kalmak zorundaydı. Kocasına partiye yalnız gitmesini onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı. Biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına...
  4. 2012 erkek gömlek modelleri lazım

2012 erkek gömlek modelleri lazım

kızlar 2012 yılı modasını hangi firmalar çıkarttı bana yeni model erkek gömlekleri lazım bana yardımcı olur musunuz lütfen ?
  5. Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

ben birisinden birazik hoslaniyorum yakisikli sayilir yani aslinda hoslaniyorum acik konusmak gerekse konusmakta istiyorum ustelik kendiside benden hoslanmis beni guzel buldugunu felan soylemis kuzeni soyledi bana benim hakkimda boyle dusundugunu ama hernedense salakmidir nedir benimle konusmuyor kuzeni utangac oldugunu ve benimle ondan konusamadini soyledi tamam o zaman ben konusuyum dedim...

Sayfayı Paylaş