gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Erkeklere öğütmüş

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Bu öğüdü tamamlayanın tebrik etmek lazım sonrada güzelce dalmak lazım :D:D

Erkeklere öğütmüş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel öğütler

güzel öğütler

Tevekkülü azalanın imanı zayıflamış demektir. Tevekkülünü kaybedenin ise imanı tehlikededir. Tevekkül, her türlü sebebe (o işin, dinen ve örfen sebeplerine) yapışarak gayret göstermek, sonucu Allahü teâlâdan beklemek ve sonucun mutlaka hayırlı olduğuna inanmaktır (yani neticeye ihlasla teslim olmaktır). * Bir müslümana ye'se (ümitsizliğe) kapılmak yakışmaz. Çünkü, herkesin...
  2. 99 öğüt

99 öğüt

1. Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacım var demeyi unutmayın. 2. Aşk şiiri yazın. 3. Yağmurda el ele yürüyün. 4. Radyodan onun için şarkı isteyin. 5. Ruj ya da traş kremi ile aynaya "seni seviyorum" yazın. 6. Çantasına, cüzdanına ya da yastığının altına küçük aşk notları saklayın. 7. Kahvaltıda kalp şekilli tostlar yapın. 8. Gazetenin kişisel bölümüne aşk notları yazın....
  3. Resimlerle öğütler

Resimlerle öğütler

resimli öğütler Hayata dair o kadar güzel sözler ki... Resimlerde bambaşka güzellik...
  4. Bilgin Çinli Erkeklere Ne Öğütler Vermiş? :D

Bilgin Çinli Erkeklere Ne Öğütler Vermiş? :D

Sevgili melekler ,bakın Çinli bir bilgin, erkeklere ne öğütler vermiş: 1-Ev işlerinde ve zor ilerdesana yardım edecek olan,aynı zamanda da iyi bir işi olan bir kadın bulman önemlidir. 2-Esprili ,nüktedan ve seni güldürmesini bilen bir kadın bulman önemlidir. 3-Kendisine güvenebileceğin ve sana hiç yalan söylemeyecek bir kadın bulman önemlidir. 4-Seninle aşk yapmayı seven bir...

Sayfayı Paylaş