gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK... (süper)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

baştan çıkartmak erkegi bastan cikarmak erkekleri baştan çıkarmanın yolları erkeği çıkarmanın yolları erkekleri bastan cikarmak Üç kadın, sohbet ediyorlardı. Biri nişanlı, biri evli, biri de sevgilisi olan bir kız
    Erkeklerini baştan çıkarmanın yollarını konuşuyorlardı... İçlerinden biri atıldı:

"Bir dergide okudum, vücudu saran siyah deri giysiler ve deri maske, erkekleri gerçekten baştan çıkartıyormuş..."

Bir mağazaya gidip, siyah deri giysi ve maske aldılar.

Ertesi hafta buluşup, başladılar anlatmaya;

Nişanlı kız, "Deri giysinin etkisi müthişti" dedi. "Giydiğim akşam, sabaha kadar seviştik."

Sevgilisi olan da anlattı: "Dediğin kadar var, ben de sabaha kadar seviştim deri giysi sayesinde... Hatta sabah bile gitmek istemedi benimkisi..."

[FONT=Times New Roman, Times, serif]Sessiz duran evli kadın duramadı: "Ben de anlatayım başıma gelenleri bari... O akşam giydim deri giysiyi, taktım maskeyi, çocukları da anneme gönderip, beklemeye başladım bizimkini... Kapıyı anahtarla açtı, girdi ve bana bir baktı, ne dedi biliyor musunuz?[/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, serif]Hey Batman, akşama ne yemek var?"[/FONT]

Son düzenleme: 28 Temmuz 2008
  2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK... (süper)
    :hhh: :hhh: güzeldi ellerine sağlık canım :)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

:haha: cok güldüm ya
    süperrrr

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:koptum yaa..emegıne saglık

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMAK... (süper) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkarmak

Çıkarmak

Bir şeyi bir yerden çıkarmak lüzum üzerine olursa hayra, gereksiz olursa dünyalıktan görülecek zarara delalet eder. (Toprağı kazarak bir şeyi çıkarmakla ilgili olarak Bakınız; Kazmak.)
  2. Erkekler Neden Pantolon Giyer:) Süper

Erkekler Neden Pantolon Giyer:) Süper

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Erkeklere süper cevaplar

Erkeklere süper cevaplar

Arkadaslar aklinizda bulunsun bi cogunu kullanabilirsiniz:D:D Ben cogunu kullandim yani:D Erkek: Bana isminizi bağışlar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? *** Erkek: Size bir içki ısmarlayabilir miyim? Kadın: Aslında içkinin parasını direkt alsam daha iyi olur. *** Erkek: Ben bir fotoğrafçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır...
  4. ''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

''Süper Erkek'' Nasıl Bulunur?

karizmatik erkek özellikleri Güçlü, karizmatik ama aynı zamanda tüm isteklerinizi yerine getiren erkek bulmanın yolları.. Onu olduğu gibi kabul edin “Erkekler Mars’dan, kadınlar Venüs’den.” Biz kadınlar bu gerçeği bilmemize rağmen eşimizin sınırlarını zorlamaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Tabii bu da işe yaramıyor. Dolayısıyla yapmamız gereken ilk şey, onun zayıf yönlerini ve kişisel...
  5. Zor Erkeklerle Nasıl Başa Çıkılır, İşte Süper Yöntemler!

Zor Erkeklerle Nasıl Başa Çıkılır, İşte Süper Yöntemler!

zor erkeklerle başa çıkmanın yolları, zor erkekle başa çıkmak, zor erkekler Eşiniz ya da sevdiğiniz idaresi çok mu zor insanlar? Zaman zaman onları anlamakta güçlük çekiyor, bir türlü ortak paydada buluşamıyor musunuz? Bazen güç karakterlere sahip insanlarla karşılaşabiliriz. İşte bu güç karakterli insan sevdiğimizse bakın onu nasıl idare ederiz, makalemize geçelim... SİNİR...

Sayfayı Paylaş