gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Erkekleri kandırma sanatı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Biz bayanlardan korkulur hee:D

:hhh::hhh::hhh:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D hahaha çok komik yaa ama komik oldugu kadarda gerçek ci olan bir konuya değinmissin canım.. Öyle badana boya yapan kadnlar varki etrafta gerdek gecesine kadar erkek gerçekleri göremiyor.. teknoloji geliştikce herşey ört bas edilir hale geldi.. Baksanıza makyajla ne kadar değiştiler.... Bence insanın en güzel hali doğal hali cunku en dogru olanda dogal hali....

Erkekleri kandırma sanatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgün - Kandırman Lazım

Özgün - Kandırman Lazım

Yaşayamadık ki senle aşkı Yanmadık ki ateşlerde El sözüne inandık kandık Nefes olduk her tende Beni kandırdın senelerce Aşkı öldürdün gecelerce Faydası yok inanmam artık Yalan oldun sen benle El sözüne inandık kandık Nefes olduk her tende Aşkı anlattın farz et Beni kandırman lazım Yine sustu dilin,sana yandı tenim Beni söndürmen lazım Geceler bensiz olmaz Bedenim aşksız yanmaz Senin olmam...
  2. Manga - Kandırma Kendini

Manga - Kandırma Kendini

anlızlığın doldururken içimi izliyorum yavaşça gidişini görüyorum rüyanın bitişini karanlığın içine usulca sinişini günler,haftalar,aylar geçiyor acı veren gerçek her gün sensiz doğuyor bir el var sanki , beni yavaşça boğuyor acı veren gerçek her gün sensiz doğuyor sen aslında sen sen değilsin sendeki ben de ben değilim bir sen var bende senden farklı bir ben var sende benden ayrı...
  3. erkekleri anlamak zor sanat!

erkekleri anlamak zor sanat!

erkekleri anlamak zor erkekleri anlamak neden zor cok dersimiz Hayatımızın her evresinde erkeklerin yeri olduğunu hepimiz biliyoruz.Fakat onlara acaba doğru şekildemi davranıyoruz? Biz mi haksızlık ediyoruz yoksa onlar mı? Biz görevimizi yapalım gerisi önemli değil..İşte size bir kaç tüyo.. Sen çok özelsin! Sen çok özelsin! Uzun zamandır istediği tişörtü alarak da ona sevildiğini...
  4. Aysun Kayacı -ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLU

Aysun Kayacı -ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLU

erkeği kandırmanın yolları erkekleri kandırmanın yolları Aysun kayacı erkekleri kandırmanın yolunu bililyormuş :) ama uygulama yokmuş. Yerseniz tabi :D AYSUN KAYACI, ERKEĞİ KANDIRMANIN YOLUNU BİLDİĞİNİ AMA UYGULAMADIĞINI SÖYLEDİ. Bir internet sitesine konuşan Kayacı, 'Evlenmek zafer olmamalı, evlendiğin zaman yürütebilmek bir marifet. Erkeği kandırmanın her yolunu biliyorum ama...
  5. erkekleri tavlama sanatı

erkekleri tavlama sanatı

erkekleri tavlama sanatı kitabı Erkek Tavlama Sanatı Erkek Tavlama ipuçları Adım 1 : Buzları kırın! Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli etmelisiniz. Nasıl mı? Gülümseyin; Bir erkeğin dikkatini çekebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla...

Sayfayı Paylaş