gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkekleri kandırmanında bir sanatı var nasılmı buyrun :D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: erkekleri kandırmanında bir sanatı var nasılmı buyrun :D
    aynen katılıyorum..yoksa baska turlu kandırılmıyorlar:D

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oau bu sirrimizi da mi ortaya cikardiniz?ama olmaz ki....:D

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır unutmayalım:D

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ooooof bi insan bu kadar değişebilir.bende sadece göz kalemi kullanıyorum o kadar :)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha o zaman benimki benim onu kandırmamı hiç istemiyo:D

erkekleri kandırmanında bir sanatı var nasılmı buyrun :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saygısız Erkek Buyrun Bayanlar Bir Okuyun

Saygısız Erkek Buyrun Bayanlar Bir Okuyun

saygısız erkek Kadinim, namusum, gozumden sakindigim dediği kadına haber vermeden erkek arkadaşlarını toplayıp eve getirendir. Kadın surat astığında boş boş bakıp ardından hakaret edendir. Kadının tek başına bir yere gitmesine izin vermeyip, kendisi sokak sokak gezendir. Gecenin yarısında zil zurna sarhoş gelendir. Kadın sinirlenip, "ben gidiyorum" dediğinde "keyif bilir"...
  2. ışıklı boyama sanatı..buyrun...

ışıklı boyama sanatı..buyrun...

bina boya örnekleri ışıkla bina boyama ışıkla boyama örnekleri ışıklı Işıkla boyama sanatı, genellikle karanlık ya da fazla ışığa maruz kalmayan bir ortamda, bulb modunu kullanarak veya uzun pozlama yaparak herhangi bir ışık kaynağı (genellikle fener) ile, çalışılan konuda istenilen yerlere ışık düşürülerek filme (sensöre) yansıması şeklinde uygulanıyor. Bu sanatı uygulayan iki...
  3. Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır

Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır

Eşiniz başarılıysa kendinize pay çıkarabilirsiniz.Başarısızsa çıkarmasanızda olur hahahaErkekler kadınsız başaramıyor anlayacağınız:) Massachusetts Yasam Sigortasi Sirketinin genel müdürü olan Thomas Wheeler ve karisi, otobanda arabalari ile yol alirken, Wheeler benzinlerini bitmek üzere oldugunu farkeder. Otobandan çikar ve servis alanina girer. Servis alaninda sadece bir benzin...
  4. sizde Kadın hormonumu erkek hormonumu var. Buyrun deneyin.

sizde Kadın hormonumu erkek hormonumu var. Buyrun deneyin.

yüzük parmağı işaret parmağından uzun kadınlar yüzük parmağı işaret parmağından uzun erkekler ayak Bugün sabah Tv izlerken Doktor Mehmet Öz'ün programına baktım. Duyduğum şeyler ilginçti. Parmaklardan hormon durumumuza bakılıyordu.. En ilgincide Yüzük parmağı işaret parmağından uzunsa kadın hormanları yüksek, Yok kısaysa erkek hormonları yüksekti.. İŞARET PARMAĞI İLE YÜZÜK PARMAĞI ÇOK...
  5. Erkeklere Bir Şey Yaptırmanın Doğru Zamanı Varmış!

Erkeklere Bir Şey Yaptırmanın Doğru Zamanı Varmış!

Araştırmaya göre kadınlar erkeklere isteklerini akşam saat altıda iletmeli. Erkeklere bir şey yaptırmak için en kötü vakit ise öğleden sonra 3. Araştırmaya göre bunun sebebi kadının bir münakaşayı kazanmasının en muhtemel olduğu saatin akşam 6 olmasından kaynaklanıyor. İlaç şirketi Pharma'nın desteklediği uzmanlar tarafından yapılan araştırma hislerin gündelik yaşamın seyri içinde doğal olarak...

Sayfayı Paylaş